Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей42Благодарности

Результаты опроса: Чи маєте Ви зброю?

Голосовавшие
38. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

11 28.95%
  • Ні

13 34.21%
  • Збираюся придбати

14 36.84%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 79.
    Инвалид умственного труда

Re: Отримання дозволу на носіння зброї

Помповые продают

Постійний відвідувач

У мого знайомого був полуавтомат Сайга - річ не погана! Ще краже ДЕСАНТ - подібно до Сайги. А який принцип дії помпової зброї? Скільки коштує помпова, а скільки Форт?
    Філософф

Я хочу сказати одне.Мати зброю півділа.Треба ще вміти її застосувати і мати на це психологычну готовність.А бандюки як правило атакують тих хто не має такої можливості із чисто психологічних причин(людей невпевнених у собі і т п)що багнально не встигннуть нею скристатись.Тож я думаю толку з дозволу не буде
    сдавайсь!!!

Коновалець, ага мени росказувалы як тебе меладон потовк! ОТ БАНДИТ!
    Філософф

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    Коновалець, ага мени росказувалы як тебе меладон потовк! ОТ БАНДИТ!
    не потовк на щастя а спробував.Взагалі про людей ницих духом і ролзумом мені говорирти не надто хочеться але якщо робити його прикладом до цієї теми то скажу був би у мене пістолет а він налетів би з вугла неочікувано то фіг би я встиг захиститись.обто мало мати зброю треба ще мати реакцію і силу волі щоб її застосувати.
    сдавайсь!!!

Коновалець, тоби треба спортом займатысь щоб маты реакцию!!
    шааашкы-чапаева (розвивай щелбан).... дартц в конце концов.... желательно на репаны - заодно и набивка

а я за отрымання збройи! в конце концов если и не вспие психологично слабонервный одбыцця писталетом от врага и таки натыкають йому пряныкив в пачку то хоть со спокойной душой можна застрелыцця! Ведь кожному по скыбци! Мы заслуговуем на свою долю! Даж?
    Філософф

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    Коновалець, тоби треба спортом займатысь щоб маты реакцию!!
    шааашкы-чапаева (розвивай щелбан).... дартц в конце концов.... желательно на репаны - заодно и набивка

а я за отрымання збройи! в конце концов если и не вспие психологично слабонервный одбыцця писталетом от врага и таки натыкають йому пряныкив в пачку то хоть со спокойной душой можна застрелыцця! Ведь кожному по скыбци! Мы заслуговуем на свою долю! Даж?
    Якщо конкретно про мене то ідеальних людей немає.І якщо я улдарюсь спорт(чого зовсім не бажаю)то не встигну чогось іншого.А щодо того хто яку долю заслуговує і чи є вона взагалі то глибоко філософське питання на яке людство досі однозначно не відповіло.Я не кажу що я проти зброї я кажу що толку не буде

Офтоп:
    laithemmer, nickeler, черешня воістину не даремно кажуть що нахальство друге щастя.Ображай всіх кажи які ви всі ідіоти і будуть тебе поважати як меладона а намагтимешся пом"якше бути (як я)то зразу почнуть всім скопом гасити
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    [laithemmer, nickeler, черешня воістину не даремно кажуть що нахальство друге щастя.Ображай всіх кажи які ви всі ідіоти і будуть тебе поважати як меладона а намагтимешся пом"якше бути (як я)то зразу почнуть всім скопом гасити
    Я шось корочє не вкурюю - то ми лицеміри бо мовчимо і в ліцо нічо не кажемо, а то вже не так, шо Кронку підтримуємо?..В чом траблєма? Ми Вас чіпаємо? Ніт! І наша справа, кому і за шо ми дякуємо - андестенд?!
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    laithemmer, nickeler, черешня воістину не даремно кажуть що нахальство друге щастя.
    Офтоп:
    Дякую, що записали мене поряд, з цими чудовими дівчатками. Не хотіла б десь зустріти перелік типу "черешня, Коновалець..."
    Який же Ви тошноооооооооооооооооооооооооооооооотік!
    2.0

Коновалець, а хто перший вжив слово "ідіоти" в даному топіку? хто перший вжив слово "бидло" в темі про Тімашенку мля??? "і ці люди забороняють мені колупатися в носі"! не дуріть, хлопче! не перевішуйте свої проблеми на інших! ок?
    а зброю ваще то нада, ну шоб було! а вдруг маскалі або інопланетяни!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8

Теги для этой темы