Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей39Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 14
Показано с 51 по 60 из 135.
    Новачок

Re: Угон или самоуправство?

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...уверен, что человека просто порвала жаба, что он катается на унылом говне и все нюансы возникающие у людей с иномарками вызывают у него кипение. Просто кидает дерьмо в вентилятор и ждёт реакции... Забейте-это троль...злобный и не гибкий в мышлении. ..только желчь-желчь и желчь. Чем наполнен человек-то у него и бьёт фонтаном.
    Я давно не обращаю внимания на таких людей. Пусть его говно ему же и остается.

У него может и сраного запорожца нет, вот и давит жаба, что не смог ничего в жизни добиться.

Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    vladd вы имеет отношение к Ауди-Центр?
    Я маю декілька різних "машин" і "немашин", тому хочеш чи ні, але коли-не коли доводиться користуватися послугами різних СТО (чи "індивідуальних спеціалістів"). Доводилось ганяти (чужі правда) машини й на той же "Ауді-центр", коли всі інші спеціалісти "розводили руками" (зазвичай це стосувалось автомобільної електроніки чи складних випадків, коли не було зрозуміло "де болить").
    Доводилось інколи стикатися з "жіночими машинами" (особлива риса яких, це діаметрально протилежний стан: або машина "вимита-нализана" і ідеально справна; або "засрана по дах", це коли під сидіннями повно усіляких серветок/обгорток/рекламних буклетів і до того ж технічний стан автомобіля "ушатаний в хлам". Зате по всьому салону, під склом розкладені "плюшеві мішки та папугаї").
    Так от у другому випадку, такі машини мають жалюгідний стан. Поняття "несправність" у голові таких "власниЦь" виникає тоді, коли автомобіль "тупо вже не їде". Часто такі машини мають власниць з категорії "бізнес-вумен".
    Особисто стикався з ситуаціями, коли на обслуговування такі "горе-власники" їздять "де дешевше", там їм просто "уродують" машини. І от коли вже "прийшов фініш", то доводиться їхати до інших майстрів чи СТО. Звісно, що за роботу треба платити.....І от тут настає "зворотня сторона медалі", коли платити "неохота"...І починаються "качЬєлі" з пошуком "крайнього" чи просто "лоха", який буде "платити".

Тобто, можна припустити, що "нема дима без вогню", і якась полтавська "леді", їдучи на відпочинок до Турції, вирішила на цей час залишити автомобіль у "малярці", аби підфарбувати бампер чи ще щось по кузову. Сама ж машина при цьому була "ушатана в хлам".
    За період ремонту якийсь "лох" з СТО, у якого "немає клепки", взяв машину й поперся кудись за кавунами/цигарками/мінералкою (наприклад на базарчик, який знаходиться поруч). Хтось зі знайомих автора топіку побачив це і розказав власниці автомобіля.
    Власниця приїзджає "з моря", бабло "на нулЬє", їздити охота. А тут ще треба розраховуватись за зроблені кузовні роботи на СТО. А може ще й вартість робіт стала більше, бо під час ремонту виявили інші дефекти (того ж бампера). І от тут починається ситуація, коли "я машину заберу, але вам (СТО) не поздоровицця!"
    В свою чергу "лоха", який "підставив СТО" його начальник (власник) звільняє з роботи, бо нікому не потрібні проблеми у майбутньому.

Але "жаба давить" і ушатані "ремені/роліки" не хочеться ремонтувати "за свої". Тому й "приплітаються" до купи "генератори/підшипники/кондиціонери". Та чого вже, можна зразу просити у подарунок від салону якусь Skoda Fabia новеньку, аби "зам'яти скандал".

P.S.
    Аби у автора дійсно не було "рильце в пушку", то просто так забирати машину з СТО він не став би.
    Були б і представники міліції, якісь адвокати, "технічно-експертна комісія", якийсь "акт огляду" і таке інше.
    А раз машину забрали, то через годину її можна було й спалити. І робити винними СТО-шників, бо вони фарбували той же бампер (через що "замкнула проводка")...
    Новачок

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Я маю декілька різних "машин" і "немашин", тому хочеш чи ні, але коли-не коли доводиться користуватися послугами різних СТО (чи "індивідуальних спеціалістів"). Доводилось ганяти (чужі правда) машини й на той же "Ауді-центр", коли всі інші спеціалісти "розводили руками" (зазвичай це стосувалось автомобільної електроніки чи складних випадків, коли не було зрозуміло "де болить").
    Доводилось інколи стикатися з "жіночими машинами" (особлива риса яких, це діаметрально протилежний стан: або машина "вимита-нализана" і ідеально справна; або "засрана по дах", це коли під сидіннями повно усіляких серветок/обгорток/рекламних буклетів і до того ж технічний стан автомобіля "ушатаний в хлам". Зате по всьому салону, під склом розкладені "плюшеві мішки та папугаї").
    Так от у другому випадку, такі машини мають жалюгідний стан. Поняття "несправність" у голові таких "власниЦь" виникає тоді, коли автомобіль "тупо вже не їде". Часто такі машини мають власниць з категорії "бізнес-вумен".
    Особисто стикався з ситуаціями, коли на обслуговування такі "горе-власники" їздять "де дешевше", там їм просто "уродують" машини. І от коли вже "прийшов фініш", то доводиться їхати до інших майстрів чи СТО. Звісно, що за роботу треба платити.....І от тут настає "зворотня сторона медалі", коли платити "неохота"...І починаються "качЬєлі" з пошуком "крайнього" чи просто "лоха", який буде "платити".

Тобто, можна припустити, що "нема дима без вогню", і якась полтавська "леді", їдучи на відпочинок до Турції, вирішила на цей час залишити автомобіль у "малярці", аби підфарбувати бампер чи ще щось по кузову. Сама ж машина при цьому була "ушатана в хлам".
    За період ремонту якийсь "лох" з СТО, у якого "немає клепки", взяв машину й поперся кудись за кавунами/цигарками/мінералкою (наприклад на базарчик, який знаходиться поруч). Хтось зі знайомих автора топіку побачив це і розказав власниці автомобіля.
    Власниця приїзджає "з моря", бабло "на нулЬє", їздити охота. А тут ще треба розраховуватись за зроблені кузовні роботи на СТО. А може ще й вартість робіт стала більше, бо під час ремонту виявили інші дефекти (того ж бампера). І от тут починається ситуація, коли "я машину заберу, але вам (СТО) не поздоровицця!"
    В свою чергу "лоха", який "підставив СТО" його начальник (власник) звільняє з роботи, бо нікому не потрібні проблеми у майбутньому.

Але "жаба давить" і ушатані "ремені/роліки" не хочеться ремонтувати "за свої". Тому й "приплітаються" до купи "генератори/підшипники/кондиціонери". Та чого вже, можна зразу просити у подарунок від салону якусь Skoda Fabia новеньку, аби "зам'яти скандал".

P.S.
    Аби у автора дійсно не було "рильце в пушку", то просто так забирати машину з СТО він не став би.
    Були б і представники міліції, якісь адвокати, "технічно-експертна комісія", якийсь "акт огляду" і таке інше.
    А раз машину забрали, то через годину її можна було й спалити. І робити винними СТО-шників, бо вони фарбували той же бампер (через що "замкнула проводка")...
    Если бы вы, уважаемый, читали внимательно тему, то убедились бы в том, что и милиция и эксперты и диагностика все было проведено на территории сервиса в присутствии отца виновника.

Ездила я по работе и приехала с хорошей суммой денег и с целью сменить авто на более новее. В Турции с радостью побывала бы, но к сожалению, не могу выбраться даже в Крым за 3 года.
    Пророк

Ну как не крути, брать машину "ездить з арбузами" нельзя было. Если бы не это, возможно не было бы других претензий. Молча забрала бы машину и все. И если правда слова ТС, что еще и была бумажка подделана с подписью хозяйки (типа тест-драв - для ментов), то вообще полный ахтунг.
    Новачок

Автомобилем бредила с детства и осуществила мечту в 28 лет, без помощи родителей и мужчин. Обслуживанием и подбором запчастей занимаюсь всегда сама, в семье три авто, муж редко этим занимается и не вкладывает деньги в его обслуживание, поэтому садиться за руль редко и только с моего разрешения. Я одна из тех женщин, которых мало интересуют шмотки, салоны и прочие женские штучки. Радуюсь только тому что мой автомобиль всегда обслужен и не разу за 4 года владения им не подводил меня. Даже запаска с багажника не вытягивалась. Автомобиль свой всегда мою и убираю в нем сама, живу в частном доме и не взападло после себя убрать, да и лучше меня эту работу никто не сделает.

Очень убедительно попрошу вас не хамить мне.

Ну как не крути, брать машину "ездить з арбузами" нельзя было. Если бы не это, возможно не было бы других претензий. Молча забрала бы машину и все. И если правда слова ТС, что еще и была бумажка подделана с подписью хозяйки (типа тест-драв - для ментов), то вообще полный ахтунг.
    Все подделанные бумаги пока у меня на руках. Мастер - приемщик кузовного отдела не имеет квалификации для установки диагноза по ходовой части авто или же для смены масла. Для этого и существует отдельный сервисный отдел.
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...уверен, что человека просто порвала жаба, что он катается на унылом говне и все нюансы возникающие у людей с иномарками вызывают у него кипение.
    От нЬє гаварі!

Типова думка полтавсього (ніщеброда) "успЬєшного пацана", який взяв у кредит (чи позичив в борг) якусь з "пластмасових пузотерок" (а може навіть досяг рівня "сцаного йонга", всьО такі "жип")!
    То біля "Велмарта" ти теж ставиш машину під вхідними дверима? Ну ти ж не лох, щоб здалеку ходити?

Ответ Сообщение от julik Посмотреть сообщение
    У него может и сраного запорожца нет, вот и давит жаба, что не смог ничего в жизни добиться.
    В меморіз! НалічійЄ "запорожця" (і болЬєє) = "прізнак успЬєшності"!
    Полтава, така Полтава! Навіть нічим не здивуєш, "сіро й тоскліво".

И если правда слова ТС, что еще и была бумажка подделана с подписью хозяйки (типа тест-драв - для ментов), то вообще полный ахтунг.
    А такі "бумажки" існують в принципі? І якби були, то мають якусь юридичну силу?
    Для "мінта" юридичну силу має документ на автомобіль.....або "телефонне право", коли телефонує "потрібна людина".
    Наявність "замовлення на ремонт" для ДАІ не має ніякої сили і машина їде на штрафмайданчик. Ото й уся "казка"...

Я ж кажу, що брехати ще треба вміти, щоби у це повірили 99% "слухачів". А так - "жидЬєнько" виходить.
    Новачок

Прежде чем обосрать человека, Vladd, внимательно прочитайте тему, чтобы потом не выглядеть идиотом.
    Пророк

vladd, вы пришли помоями бросаться и говно лопатами на вентилятор брасывать? Если вы не работник АУДИ, выгораживающий себя, то какой смысл в этом потоке говна и оскорблений форумчан?
    Новачок

Согласна, юридичну силу має документ на автомобіль, который уехал вместе со мной. А виновнику надо было поехать на леваду без техпаспорта, вот он и пишет в наряде "Стук справа в колесе на каменке" ниже "Драйв" печать, его подпись и моя подделанная. И еще стопка документов на другие авто. Могу выслать, если очень интересно.

Без таких людей как Vladd и тема была бы сухая. Есть такие люди, которым нравиться доводить людей до белого каления, доказывая свою правду. Но спешу вас, Vladd огорчить, я смеюсь, читая ваши комменты, и с вас смеются жители этого форума. Лучше не пишите свое мнение, Вы выглядите белой и подлой вороной на этом форуме.
    З.Ы. Если Вы, Vladd, заметили я с уважением отношусь к вам, чего хотелось бы и от вас.

Человек не за кавунами поперся, а осознанно ездил 10 дней по городу, зная что меня нет в стране, а вся семья далеко за пределами Полтавы. Если бы я хотела сэкономить, то оставила бы автомобиль на более дешевом СТО по месту жительства и муж бы ее перегнал домой, за стоянку мне бы не пришлось платить по 5 грн в сутки

На днях заехала на "Пежо" к Вите на развал и встретила типичного Vladdа. Водитель с какой то фирмы пригнал авто жены своего хозяина. Я поинтересовалась мнением о машине которую он пригнал, это был "Черри Тигго". По разговору я поняла, человека давит жаба, что на этом авто ездит женщина, муж платит за ТО, а он бедный и несчастный, которому некуда деваться гоняет ее по сервисным центрам. Хочется ведь получать деньги, ездить на крутых тачках и при этом ничего не делать. Вот и у Vladdа какое-то предвзятое отношение к женщинам. Как в анекдоте: все что нельзя сьесть и обоссать - можно обоср...
    Пророк

Прежде чем обосрать человека
    От ти такая вся положитЬєльная, во всЬом шарішь, всЬо можешЬ, в 28 лЬєт мечта осущєствілася (а чого не в 20-22?), і ....."обосрать". Ну негоже ж так, "паручик ржевсЬкій"!

чтобы потом не выглядеть идиотом.
    А що, "тяжело нЬєсті бремя"? Ну так лібо більше інформації, лібо навчитися треба "правильно зачосувать", щоби більше людей повірило.

vladd, вы пришли помоями бросаться и говно лопатами на вентилятор брасывать?
    То єсть, якщо людина виражає свою думку, яка не сходиться з твоєю (твого товариша), то "говно бросать"?
    ВсЬо по Сталіну: "Кто не с нами - тот против нас!" (?)
    А як на мене, то кожен має право мати власну думку. От мене, наприклад, твоя позиція аж ніяк "не ущімляє", я її сприймаю нормально (без говна/помоєв).

Если вы не работник АУДИ, выгораживающий себя
    То єсть, "єслі работнік, то "можна".
    Єслі "нЬєт" - то нізя?
    А хто тут "курірує" кому і як можна що казать, ну в сміслі, хто "отвічаЄт за дифференціацію штанів" ну і таке інше?
    А "єслі" я "нЬє работнік", но бачу "нестиковки", то всьО равно треба казать на "біле", що воно "чорне"?

то какой смысл в этом потоке говна и оскорблений форумчан?
    В чом "оскорблЄнія" проявляються, в "несогласії" з "опісанієм" від автора? Так я взагалі лише "констатірую факти" й надаю приклади з реального життя.

А виновнику надо было поехать на леваду без техпаспорта, вот он и пишет в наряде "Стук справа в колесе на каменке" ниже "Драйв" печать, его подпись и моя подделанная.
    Так це "фуфло", хоч там би дуля була намальована.
    Зупиняє "мЬєнт" таку машину, немає "доків" - евакуатор, штрафмайданчик. Іншого алгоритму не існує.
    Саме з цієї причини нормальні СТО-шники ставлять умову - залишати документи на машину і страховий поліс.
    А якщо не згоден - приїзди на СТО кожен раз і катайся, поки хтось буде слухати "стук в правом колЬєсЬє".

От якби якийсь "дЬєятєль" взяв і підписав за тебе договір "куплі-продажу", чи схожий документ - тоді дійсно, можна його "прищимить".

И еще стопка документов на другие авто. Могу выслать, если очень интересно.
    Було б мені "двадцять", може й "було б інтересно". А зараз, увЫ, но "машини не прутЬ"... (знайомий катерами займається, всякі там ТО, ремонти - от там цікавіше).
    Тому "слати" нічого не треба, нецікаво. Полтава - село маленьке, "сарафанне радіо" розкаже й так. А як треба буде "уточнення", то колись при нагоді й сам спитати зможу "в кого треба".

Есть такие люди, которым нравиться доводить людей до белого каления
    Висловив свою думку, а тут "опа, і бЄлойє калЬєніє"! ОтЭтА да, не ожидав! Що, "разрив шаблона"?

доказывая свою правду.
    У мене такої потреби не було.
    А от автор теми так і не знайшов аргументів, аби йому повірили...То "чого на дзеркало пінять"?

и с вас смеются жители этого форума.
    Зналі би Ви, как сміюЦЦя з Вас житЬєлі Полтави (но нЬє буду огорчать раньше врємЬєні).

Лучше не пишите свое мнение
    Якось сам розберусь, що "пісать" чи "сказать", ОК? Я ж тобі не забороняю "рота відкрити/закрити/равняйсь-смірно-вольно-разойдісь"

Вы выглядите белой и подлой вороной на этом форуме.
    ВинЬєможетЄсебЄпрЬєдставіть, насколько глубока наша пічаль!

З.Ы. Если Вы, Vladd, заметили я с уважением отношусь к вам
    НьЄ, нЄ замЬєтіл!

чего хотелось бы и от вас.
    "Нам" нЬє то, чтоби хатЬєлось, ну "було би бажано", аби Ви висловлювали свої думки у письмовій формі більш грамотно, хоча би на рівні "твердої четвірки" (за п'ятибальною шкалою оцінювання). А то "око ріже і ржач проймає". Ну тіпа "пічально", що людина в 28 років "досягла успіху", купила чотири ковра (як у "Владіміра"), а от писанина - "доставляє", як кажуть.
    Але то так, "побажання", без будь-яких "претензій на якість".

за стоянку мне бы не пришлось платить по 5 грн в сутки
    Останній раз користувався послугами стоянки цієї весни у Москві. Там це коштувало 500 рублів за ніч (125 гривень, по-нашому).
    А от у Полтаві користувався у минулому році. Дешевше 10 гривень за ніч не пам'ятаю.
    То що то за така "стоянка" з такими "халявними" цінами? Якось "малавато будЬєт"......

На днях заехала на "Пежо" к Вите на развал
    Віктор працює на вулиці Ліхачова.
    А СТО "Peugeot" зараз знаходиться на вул.Курчатова (м-н Половки).

и встретила типичного......
    .......Я поинтересовалась мнением......
    ....это был "Черри Тигго"......
    .....Хочется ведь получать деньги, ездить на крутых тачках......
    А как по мнЬє, то "четирЬє ковра" звучит круче, чем "тіго".
    Але в той же час, нормально ставлюсь, що для когось поняття "круто" може мати наявність у власності "трьох тіго". І не вважаю, що така думка "гадить мені в душу".

какое-то предвзятое отношение к женщинам. Как в анекдоте: все что нельзя сьесть и обоссать - можно обоср...
    Харошийє анЬікдоти Ви знаєте! Зачот! Очень, знаєтЬє лі, "женствЬєннийЄ" анікдоти!
    Но, "маєте право" і даже "не виглядітЬє білой вароной"!
+ Ответить в теме
Страница 6 из 14