Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
  • 3 Сообщение от erazer
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
    Новачок

Хочу служити в міліції!

Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи можу я служити в міліції і що для цього потрібно? Я дівчина, мені 25 років, маю вищу економічну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень "Магістр", працюю на посаді головного бухгалтера. Стан здоров'я відмінний. заздалегідь дякую!

бог

Re: Хочу служити в міліції!

mamo4ka08_87, ...подумай, не спеши-это очень...ОЧЕНЬ серьёзное решение. В органах не легко...не всем по зубам.
    Пророк

Ответ Сообщение от mamo4ka08_87 Посмотреть сообщение
    Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи можу я служити в міліції і що для цього потрібно? Я дівчина, мені 25 років, маю вищу економічну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень "Магістр", працюю на посаді головного бухгалтера. Стан здоров'я відмінний. заздалегідь дякую!
    Бухать и ругаться матом готова?
    Пророк

Ответ Сообщение от mamo4ka08_87 Посмотреть сообщение
    Сможешь. От тебя требуется: курить, бухать, подставлять дырку. Уверен - ты уже все это умеешь.
+ Ответить в теме