Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    Новачок

справка о несудимости

нужна справка о несудимости. в районном сказали что справка стоит 280грн и делают ее месяц. нужна для трудоустройства. почему так дорого?

Пророк

Re: справка о несудимости

Процедура така, що поробиш?
    А чому фото в паспорт вклеюють 14 днів, якщо реально там роботи на 7 хвилин:
    1. вклеїти фото в паспорт
    2. заповнити сторінку під фото
    3. занести запис в журнал про те, що було вклеяно в паспорт фотографію.
    Чому?
    Новачок

а цена такая и есть?
    Пророк

Ответ Сообщение от дядя Посмотреть сообщение
    а цена такая и есть?
    Точно не знаю.
    Завсідник

Справка о не судимости сейчас бесплатна. Делают месяц. Заяву писать на Пушкина 83 (В Спорткомплексе УМВС). Сразу на входе будет приём заяв для справок. Дядя а кто в каком районном сказал такую цену?
    Пророк

Хм, а мне вот интересно : насколько правомерно с точки зрения законодательства требование подобной справки ? А если с меня потребуют справку, что я не верблюд ? Или что мой далекий пра-пра-пра-пра-дедушка не употреблял наркотиков... Да мало ли что можно выдумать... Как быть ? Я не шучу, а спрашиваю вполне серьезно.
    Філософф

А де фото вклеюють місяць? Мені чоловік в лютому цього року поїхав, вклеяли і через 20 хв забрав. Сестрі так само в серпні, просили забрать на наступний день, а вона в іншому місці живе, то зробили в цей день, також через півгодини забрала.

До речі, якщо робота пов'язана з дітьми то точно вимагають довідку про несудимість. Ну як ви якийсь там нехароший чєловєк. А наприклад якщо робота на висоті, то потрібно ще й довідка від нарколога, психіатра і ще купа довідок. Чотири штуки на офіційній бумазі, як ото свідоцтва.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А де фото вклеюють місяць?
    Не буду говорити, в якому конкретно столі (дочитаєте, зрозумієте чому) мені робили.
    Але ситуація така: прописаний був зовсім в іншому місті, і потрібно було вклеяти фото.
    Поїхав у місто, зайшов у паспортний стіл, так і так, кажу, треба фото вклеяти. А вони мені: давайте паспорт, фото, і приходьте забирайте десь днів через 7.
    Ну, я прозрів. Як через 7? Я ж за дофіга кілометрів приїхав заради цього фото! А вони ні, і все тут - така процедура, мовляв 14 днів. (а може забрехався, може 7 а не 14? вже точно не пам"ятаю).
    Ну, я засмутився, звісно... Потім запитую, мовляв що, ніяк не можна швидше? А вони, нууууу, ви ж понімаєте, тут все не так просто, бла-бла-бла.
    Короче, я натяк поняв - пішов у магазин через дорогу, купив 5 (не пам"ятаю точно скільки насправді, хай буде 5) пачок морозива Каштан та 2-літрову фанту з холодильника (а діло було спекотним літом), та й приніс їм у пакетику.
    Ну, сказали - жди.
    Через 5 хвилин винесли мені мій паспорт з вклеяним фото.

Ось так.
    Новачок

Меня когда пришел за справкой в МВС отправили к часникам в здании где отель Киев там точно не помню толь на третьем толь на втором этаже заплатил 80-грн отдал все что нужны копии документов и чрез 2-3 недели она была готова. Но правда это было года три назад!!!!
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от derikpro Посмотреть сообщение
    Справка о не судимости сейчас бесплатна. Делают месяц. Заяву писать на Пушкина 83 (В Спорткомплексе УМВС). Сразу на входе будет приём заяв для справок. Дядя а кто в каком районном сказал такую цену?
    Только не бесплатна! 17 грн или около того если делать месяц, если за 2 недели то в два раза больше.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя