Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от СЮЗ_УМВС
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
    Новачок

Допомога з питань реалізації і захисту прав людини (Всеукраїнський тиждень права)

З 5 по 10 грудня 2011 року під егідою Всеукраїнського тижня права Управлінням МВС України в Полтавській області надається безкоштовна первинна допомога з питань реалізації і захисту прав людини. Висвітлити свою проблему і задати питання правового характеру Ви можете у цій темі. Відповіді та роз'яснення будуть надаватися щоденно до 10 грудня 2011 року включно працівниками сектору юридичного забезпечення УМВС.

Новачок

Re: Допомога з питань реалізації і захисту прав людини (Всеукраїнський тиждень права)

Добрий день!
    Прокурором району накладено протест на розпорядження голови райдержадміністрації, оскільки воно порушує право дитини на житло. Райдержадміністрація не хоче в свою чергу визнавати дане розпорядження незаконним, і в свою чергу рішенням комісії з прав захисту дітей при РДА надано рекомендації начальнику районного РВ УМВС зібрати відомості про мене та членів моєї сім’ї.
    29.11.- член даної комісії, працівник кримінальної міліції у справах дітей, відбирав пояснення у виховательки групи дитячого садка, яку відвідує мій неповнолітній син. Наступного дня –інший працівник РВ робив збір відомостей характеристики моєї сім’ї. (відбирали письмові пояснення у сусідів). Після цього моя сестра, щоб дізнатися мету збору даної інформації побувала на прийомі громадян у начальника РВ міліції. Де він повідомив, що ніяких вказівок про збір інформації по даному факту не надавав. І про даний факт йому стало відомо вперше.
    Через годину після прийому за адресою, де мешкає наша сім’я, за дорученням начальника РВ, прийшов начальник дільничних інспекторів міліції та проводив опитування сусідів, визначаючи хто саме з працівників міліції робив цей збір інформації.
    Як стало відомо наступного дня від начальника РВ, це опитування самовільно без відома начальника РВ робив працівник кримінальної міліції у справах дітей особисто та надавав вказівки своєму підлеглому робити опитування виконуючи рекомендації вище вказаної комісії.
    Прошу Вас допомоги надати інформацію чи законно робився даний збір відомостей (зокрема письмові пояснення сусідів, вихователь дит.садка), виконуючи рекомендації зазначені у рішенні комісії з питань захисту прав дитини по питаннях розгляд протесту прокурора на розпорядження голови РДА за результатами моєї скарги про порушення права дитини, та участь колишнього чоловіка у вихованні дитини (за заявою колишнього чоловіка).
    Новачок

Re: Marina77

Доброго дня!
    З наведених Вами обставин, на жаль, не можна зробити однозначний висновок про законність чи незаконність збору відомостей працівниками міліції за рекомендацією комісії. Не зрозуміло, зокрема, які саме відомості та з якою метою було рекомендовано зібрати, та чи відповідає така мета завданням та функціям, покладеним на комісію з питань захисту прав дітей при районній державній адміністрації та кримінальну міліцію у справах дітей.
    Так, комісія з питань захисту прав дитини є консультативно-дорадчим органом, що утворюється головою районної, районної у містах Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті ради. Типове положення про комісію з питань захисту прав дитини затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 з наступними змінами. Відповідно до п. 3 типового положення основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.
    Згідно зі ст. 5 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» одним з основних завдань кримінальної міліції у справах дітей є виявляти батьків або осіб, що їх замінюють, які ухиляються від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо створення належних умов для життя, навчання та виховання дітей.
    Таким чином, якщо дії працівників міліції у справах дітей щодо збору відомостей були спрямовані на виконання, покладених на них завдань, то такі дії є законними.
    Щодо відмови районної державної адміністрації визнати опротестоване прокурором розпорядження слід зазначити наступне. Відповідно до ст. 21 Закону України "Про прокуратуру" протест прокурора зупиняє дію опротестованого акта і підлягає обов'язковому розгляду відповідним органом або посадовою особою у десятиденний строк після його надходження. Про наслідки розгляду протесту в цей же строк повідомляється прокурору.
    У разі відхилення протесту або ухилення від його розгляду прокурор може звернутися з заявою до суду про визнання акта незаконним. Заяву до суду може бути подано протягом п'ятнадцяти днів з моменту одержання повідомлення про відхилення протесту або закінчення передбаченого законом строку для його розгляду. Подача такої заяви зупиняє дію правового акта.
    Слід також зазначити, що районна державна адміністрація є суб’єктом владних повноважень і її рішення (в тому числі розпорядження), дії чи бездіяльність можуть бути оскаржені до суду в порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України.
    Пророк

Re: Marina77

Как все любят халяву....
    Marina77, а вы не пробовали пойти к юристам, дать 20 грн. показать им все документы что у вас есть и наконец получить грамотную консультацию и вариант решения проблемы?
    потому что при подобном вопросе может последовать соответствующий ответ:
    Ответ Сообщение от СЮЗ_УМВС Посмотреть сообщение
    З наведених Вами обставин, на жаль, не можна зробити однозначний висновок....
+ Ответить в теме