Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 60.
    2.0

Як упіймати сексуального збоченця?

Сабж наступний.
    Є на Браїлках бібліотека № 6, а поряд з нею - дачі і стежка між ними. Тією стежкою народ ходить з роботи, на роботу, просто так, собак вигулюють. І от там, поміж тим дачами ходить якесь одоробло, невисокого зросту, корінасте, круглопике і невизначеного віку. Це одоробло сексуально озабочене: переловлює дівчат і жінок, шепче на вухо, шо я тобі нічо не зроблю, а тіки полапаю, лапає і відпускає. Але ж це стрес! Та ще й який, а для декого - моральна травма.
    Є три конкретні факти нападу, один особисто на мене ще років з 4 тому, іще один тоді ж в часі на дівчину сусідку, і плюс один свіжий - місячної давнини на мою маму. Плюс учора він таке як тинявся в тому районі, цинкував. Нападає він вдень, близько 12-13 години.
    Ясно, шо патруль там ходити навряд чи буде. Газові балончики це добре, але ж не завжди його можна використати, не зорієнтуєшся. Подавати заяву на фантом - хіба є сенс?
    Коротше порадьте пліз, а то наявність цього придурка добряче напрягає.

Здібна учениця

Re: Як упіймати сексуального збоченця?

З власного досвіду знаю, що це за гидота, до мене збоченець чіплявся ні багато, ні мало біля деканату рідного ПНТУ.
    мо' організувати добровільну дружину з, еее, відлову браїлчанського типа?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, о, у нас на Алмазному схоже диво блукає вже не один рік. Так у нього довідка єсть, що він тавой, малость з мізками не впорядку. На такого й заяву не накатають, хоч і знають де воно живе.
    2.0

ну вот друззя, мені хоцца почути думку міліції. хоча я здогадуюся, що вони скажуть. і народ в наших краях, по суті незахищений. ібо закон такий-то стаття така-то предбачає канєшно ж, но тіки якшо ви його піймаєте і на мотузці приведете.
    Філософф

Тре ловить на живця, група підтримки ховається в кущах, а гарна дівчина ходить в обідню перерву по стежці.
    П.С. до мене колись біля общаги ПНТУ тож чіплявся отой збочинець-ексгібіціоніст, але після обіцянок одкрутити одне місце швидко злиняв.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, таке питання - воно з торбою ходить?
    ри?

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Тре ловить на живця,
    А потом шо? Одмудохать? Так оклигає і знову візьметься за своє, тіко може в іншому районі....
    А якшо одмудохать до смерті - гріх на себе взяти, тоже якось некамільфо...
    Ото самоє оно - відкрутити всі лишні "запчасті"!
    2.0

Sky, низна. не бачив
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, бо якщо це те, хто я думаю - я можу адрєсок підкинуть, де воно живе. Ще бува в кепочці ходить.
    2.0

Sky, слухай, а ти чого нібудь не знаєш в цім світі? я тебе боятися починаю. мені адресок ненада - хватить однієї зустрічі. а два, якшо я піду по адреску, то питання в правохоронців будуть автоматично до мене.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы