Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6
Показано с 51 по 60 из 60.
    part of me

Re: Як упіймати сексуального збоченця?

Ексгібіціоністів збуджує саме те, що жертва лякається. Якщо жертва замість переляку почне сміятися, то тоді лякається ексгібіціоніст.

.

Весна пройдет и его попустит.
    2.0

http://poltavanews.com.ua/news/crime...cionistiv.aspx

я от не пойняв - це на "НП", а обіцяли на "Полтавщину".. тсю...
    Постійний відвідувач

Вихід «на тропу» сексуального збочення має нерегулярний характер — це може бути лише раз на рік. Задовольнивши свою пристрасть ексгібіціоністи «лягають на дно» і потім їх досить важко відрізнити від «нормальних» чоловіків та законослухняних членів суспільства. Найчастіше активність у таких збоченців прокидається разом із природою — навесні.

Щоб «зламати» кайф ексгібіціоністу — потрібно не так багато. По-перше, це не лякатися, не тікати і не кричати, адже це головна умова, за якої збоченець отримує збудження. Також потрібно пам’ятати, що ексгібіціоністи вкрай рідко ставлять собі на меті вступити у статеві зносини. Як правило, їм достатньо тільки перелякати жертву. Звичайно, це може завдати психологічної травми, тому ніяких «скидок» таким видам сексуальних паталогій робити не слід.

Коментар психолога для "Полтавщини"
    part of me

Збоченці будуть шукати таке місце, де б їх не спіймали за скоєнням збочення. Цим і треба користатися. Балончики, шокери або три одногрупника з тієї ж общаги (яким на змаганнях відбили останні мізки) і бистрий відступ з місця пригоди. Більше порадити нічого.
    Такі люди не лікуються, як і не лікуються ґвалтівники. В Америці гвалтівників лікують за методикою Павлова, але рецедиви всеодно відбуваються в більшості випадків.
    Постійний відвідувач

Комментарий милиции по поводу извращенцев.

Смысл - если никто не обращается с жалобой, значит преступления не было и никакие меры не предпринимаются.
    змія болотяна ОЧКОва

Новини Полтавщини жгут напалмом!
    Banned

Ответ Сообщение от testpearls Посмотреть сообщение
    Комментарий милиции по поводу извращенцев.

Смысл - если никто не обращается с жалобой, значит преступления не было и никакие меры не предпринимаются.
    Я хотел сказать но не успел, статья вышла.Естественно если заяву не написал милиция тебе на это укажет как на первую отмазку, а когда напишешь заяву, извращенцв будут ловить лет 10 Ну посмотрим а вдруг поймают, всякое бывает..
    Я бы посоветовал девушкам написать заяву, а там посмотрим по обстоятельствам что делать.
    Так что теперь действовать очередь девушек, ждем отчета из милиции....
    Там кто то за извращенца на браилках писал, вы заяву подавать будите?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Естественно если заяву не написал милиция тебе на это укажет как на первую отмазку, а когда напишешь заяву, извращенцв будут ловить лет 10 Ну посмотрим а вдруг поймают, всякое бывает..
    Я бы посоветовал девушкам написать заяву, а там посмотрим по обстоятельствам что делать.
    Так что теперь действовать очередь девушек, ждем отчета из милиции....
    Там кто то за извращенца на браилках писал, вы заяву подавать будите?
    Поддерживаю. Девушки, напишите заявление, полистайте базу извращенцев. Сулаев пообещал, что в том районе будет ходить патруль - уже, я думаю, будет спокойнее. Если же ничего - не изменится (не будут искать, не будет дежурить патруль) - будем дальше что-то придумывать. Но зато уже будет официальный документ (заявление).
    23q
    23-й участник

вот напишет так заяву человек 5 и найдут...
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6

Теги для этой темы