Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности

Результаты опроса: Яким каткам ви надаєте перевагу?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природним водоймам, що замерзли

9 30.00%
  • Штучним каткам

9 30.00%
  • Катав(ла)ся тільки на штучних, тому важко судити

11 36.67%
  • Ковзав(ла)ся тільки на ставках(річках), про штучні не можу нічого сказати

1 3.33%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 31 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 301.
    Пророк

Ковзани-милиці

Поспішу вам повідомити, що вчора я і Міла нарешті потрапили на каток в Павленківському паркові!!! намагалися ми це зробити вже неоднократно, але великі черги і непогода нам перешкоджали. Вчора ж заради такого діла ми правдами-неправдами(в основному таки...неправдами :blush: ) відпросилися з наших робіт і пішли на каток. Я каталася 2-й раз в житті(перший був...здається років 5 тому десь далеко), а в Міли це взагалі дебют. Було так здорово, що нас ледве випхали. Коли ми зайшли, то взагалі ледве трималися на ногах, з нас сміялися люди, а під кінець наших катань ми нарізали досить порядно! Ясне діло, що не обійшлося без падінь. Я б навіть не так сказала - падіння було перманентним станом :). І я ще нічого, а от Міла... з такиииими колінами, що ... можна побої знімати - активно мажеться весь вечір якимись антисинячними мазями.
    Ще до нас прикріпили якогось хлопчика років...5-8(я не сильно розбираюся в дітях), якого ми мали вчити кататися(МИ, які самі ледве ковзани переставляли!!!!). А це маля взагалі не трималося купи, постійно розповзалося, падало і т.д. Як виявилося пізніше - в нього зовсім не було гальм!!!! Прикріпив до нас його дідусь, на якого я випадково впала :). Тож це було видовище варте уваги: дві баришні, які везуть щось желеподібне і разом з ним падають кожного разу, як воно зовсім починає втрачати форму :).
    Вражень багато!!! Дуже раджу сходити, хто ще не був.
    Якщо ж ви більш-менш гарно ганяєте на ковзанах, то будьте терпимими до таких калік як ми :).

Гуру

Відповідь: Ковзани-милиці :)

я давно хочу сходить на каток, но всё как то не складывается. Но после таких восторженных комментариев просто необходимо туда сходить!
    Завсідник

Re: Ковзани-милиці :)

Підтвержую, було дууууууууууууууже весело і класно Коліна дійсно страшні, здається навіть в дитинстві так понабивані не були, синці навіть на долонях... Зато вражень стільки!!!!! емоції б"ють через верх!!!!
    Завжди з таким захватом дивилася виступи фігуристів на різних змаганнях, Олімпійських іграх і думала важко, але реально. Вчора ж зрозуміла, що це непросто важко, а страшенно важко, а для деяких людей просто нереально
    Гуру

Відповідь: Re: Ковзани-милиці :)

Сразу появилась куча вопросов. Там коньки на прокат дают? Сколько они стоят, сразу ли можно свой размер получить, или ждать приходится? И вообще много ли людей на катке?
    Пророк

Відповідь: Re: Ковзани-милиці :)

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    Сразу появилась куча вопросов. Там коньки на прокат дают? Сколько они стоят, сразу ли можно свой размер получить, или ждать приходится? И вообще много ли людей на катке?
    Взагалі розцінки: Пн., Вт. - 16грн; Ср., Чт., Пт. - 20грн; Сб., Нд. - 30грн. Це якщо без ковзанів, а з ковзанами, здається, в два рази дешевше. Якщо приходиш без ковзанів, то їх видають напрокат і той розмір, який попросиш. Ми ходили в Чт. десь... о 13.00 - черги не було взагалі, тож видали нам одразу і квитки і ковзани, але людей каталося досить багатенько. А от пробували ми потрапити на цей каток в Пн. ввечері(десь...о 19.00), то вирішили краще пива попити, бо черга аж бо ПТМЗ стояла.
    Пророк

Классные комменты:) Море позитива!!! Так держать!!! Вот только почему все в Павленковский парк ходят? Мне больше Победа нравится!
    ЗЫ: а там коньки фигурные или хоккейные выдают?
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Классные комменты:) Море позитива!!! Так держать!!! Вот только почему все в Павленковский парк ходят? Мне больше Победа нравится!
    ЗЫ: а там коньки фигурные или хоккейные выдают?
    Ми ходили в Павленківський ,тому що поряд живемо, але в принципі хочеться і в Перемогу дістатися.
    Ковзани видають фігурні - для дівчат і мабуть же хокейні - для хлопців. Мені дали фігурні - як в них рухатися ясно, де гальма - теж. А от хлопчик, про якого я казала ніяк не міг встояти на ногах, так я йому давала поради, мовляв - он, на носочках зубчики - вони і мають гальмувати. Він же мені доказував, що нічого в нього там немає. Потім я почала робити опитування в хлопців, які пролітали мимо - виявилося - ТАМ НЕМАЄ ГАЛЬМ!!!! Оце і є хокейні? Як на них ганяють - не уявляю. Вони наче і показували, але малечі я так і не змогла нормально пояснити :).
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    А от хлопчик, про якого я казала ніяк не міг встояти на ногах, так я йому давала поради, мовляв - он, на носочках зубчики - вони і мають гальмувати. Він же мені доказував, що нічого в нього там немає. Потім я почала робити опитування в хлопців, які пролітали мимо - виявилося - ТАМ НЕМАЄ ГАЛЬМ!!!! Оце і є хокейні? Як на них ганяють - не уявляю. Вони наче і показували, але малечі я так і не змогла нормально пояснити :).
    Взагалі хоккейні ковзани не мають гальм, а ще там є гарна така штука з пластмасси (щось на зразок халяви у чобота), завдяки яким нога жорстко фіксується і повністю виключається можливість її вивихнути. Тому на них зовсім не важко стояти і звичайно легше навчитися кататися. Їзда на них дуже схожа на те, як лижники на гору "ялинкою" здіймаються:nhl: . За тим же принципом і гальмувати потрібно - тобто повертаєшся перпендикулярно до напряму руху, описуєш маленьке півколо і зупиняєшся, здійнявши при цьому цілий фонтан льодяних бризок:nhl_checking: !!! Ось це і є справжній кайф:boast: А ось як кататися на інших - не шарюся:blush:
    Пророк

Просто милиці...

Тільки що повернулася з катка. Цього разу пішли вдвох з Уксус.
    Я думала, якщо дитина вперше на катку, так це її доведеться возити і т.д., а воно стало на ковзани: вжик-вжик і поїхало :). Потім глянуло на мене і каже: "Ти не правильно їздиш!!!!" Оце так-так!!!! Їздила, думала все гуд, я на вірному шляху - і на тобі!!!! Не правильно!!! вона показала - як, і я почала пробувати. Результат: я тепер не вмію, ні так, як раніше їздила, ні так, як вона показала. Уксус сказала, що я дуууууууже смішно катаюся, і що це новий стиль :).
    А тепер про сумне: сьогодні я виступила в ролі Міли - дуже багато падала. Ледве дотягла свою ногу додому :(. На коліні набряк, все болить, скрізь синці :(.

Я тепер задумалася над словами Tail про те, що може і краще на хокейних літати, бо сьогодні я падала в основному із-за тих зубчиків - дякуючи уксус, яка показала, як ПРАВИЛЬНО :)
    Пророк
    Ну, дівчино, не знаю, як це треба було кататися:dntknw: Я й сам в понеділок побував на ковзанах в Павленківському парку. Море задоволення і гарних вражень:party: Слід додати, що не падав жодного разу:thank_you: :yes2: Хоча й на своїх катався, але й на "їхні" звернув увага - дуже хороші ковзани:good: Мабуть, це найкращий варіант для тих, хто вперше катається. Можливо проблеми виникли через нерівності на поверхні льодового покриття? Трапляються на Павленківськоу катку місця, після яких так і тягне в обійми до матінки-землі:padonak: А коліну зараз допоможе фастум-гель і холодні компресси.
    ЗІ:велика подяка Ані К., яка згодилась скласти мені компанію!А всіх інших "менеджерів", що вирішили (замість походу на каток) давити робочу поверхню дивану - хай задавлять зелені жаби:on_the_quiet:
+ Ответить в теме
Страница 1 из 31 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы