Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности

Результаты опроса: Яким каткам ви надаєте перевагу?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природним водоймам, що замерзли

9 30.00%
  • Штучним каткам

9 30.00%
  • Катав(ла)ся тільки на штучних, тому важко судити

11 36.67%
  • Ковзав(ла)ся тільки на ставках(річках), про штучні не можу нічого сказати

1 3.33%
+ Ответить в теме
Страница 8 из 31
Показано с 71 по 80 из 301.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Ковзани-милиці :)

Лайт, ти така не одна. Мені капєц якцей процес подобається. тільки от треба ходить коли людей нема. Бо я їх баюсь. Шарахаюсь од усіх, хто в радіусі 5 метрів. Одне радує, шо правильно падать умію. І ще одне додає щастя. шо шас зима і моїх синіх колін ніхто лєвий не бачить ггггггг!!!!!!!!!!!!!

ри?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Лайт, ти така не одна. Мені капєц якцей процес подобається. тільки от треба ходить коли людей нема. Бо я їх баюсь. Шарахаюсь од усіх, хто в радіусі 5 метрів. Одне радує, шо правильно падать умію. І ще одне додає щастя. шо шас зима і моїх синіх колін ніхто лєвий не бачить ггггггг!!!!!!!!!!!!!
    Та розумієш у чому справа. Я їх не просто боюсь. Якби ж хоч люди нормальні були. А то прибацані якісь, літають як дємони. Так головне, збивають, свині такі, кажуть ОЙ, піднімаються і далі летять. Ні тобі вибачте, ні тобі давайте допоможу встати (((..А я сама встати не можу, бо я валько. Коли падаю, то дуже важко знову зіп’ятися на рівні ))) Кажу ж, ракелко. Так тепер жеж навіть біля бортіка небезопасно: вони ж там розляжуться по ньому, ні об’їхать, ні обповзти
    А ходить , коли людей нема - то ти харашо придумала. Я тільки за. От один лиш трабл: я працюю хз до скільки. І там ЗАВШЕ будуть люди. Ось ...:(
    Шо робить?
    Добрий модер ))

Лайт, а ти сама на ковзанку ходи, без чоловічої підтримки
    Це не гарантує тобі менше падіть-збивань, але обнімати-піднімати точно будуть!!! І вибачатися
    І дійсно, треба піти не у п’ятницю ввечері, а десь так в понеділок-вівторок відразу після роботи і повчитися кататися, а не шарахатися від людей
    Чим більше боїшся, тим гірше виходитиме.
    Ходім?

До речі, вчора проходила ввечері повз парк "Перемога" і не побачила там ковзанки. Не будуть в цьому році відкривати? Чи там шось крите будують - то ковзанка буде?
    змія болотяна ОЧКОва

угу. таке як наче крита ковзанка. Це я про парк "Перемога".
    ми ходили в Павленкывський в суботу зранку. чогось мені думалось, шо люди повинні ше спать. А виявилось шо не одна я така умна. Так нада під час своєї тижневої відпустки, яка вже починається наступного тижня (гіпгіпура) сходить з утречка тільки в будній день. мо павізьот?
    ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Лайт, а ти сама на ковзанку ходи, без чоловічої підтримки
    Це не гарантує тобі менше падіть-збивань, але обнімати-піднімати точно будуть!!! І вибачатися
    І дійсно, треба піти не у п’ятницю ввечері, а десь так в понеділок-вівторок відразу після роботи і повчитися кататися, а не шарахатися від людей
    Чим більше боїшся, тим гірше виходитиме.
    Ходім?
    :( ууу..який ти парасьонок - ні шоб побажать мені поменше падати, так ти ще й хочеш чоловічої підтримки мене полишити )))А якшо серйозно, то я сама би каталася, якби на катку було набагато менше народу. Або й взагалі не було .....
    До речі, я не думаю, що у будень там менше народу. Ну чогось мені так здається. Чи мо’ я помиляюся. Ти часом там у будень не проходиш? не бачиш?
    модератор

Честное слово, вот не помню когда я ещё видел ТАК много ТАКИХ красивых девушек в ТАКОМ состоянии( весёлые, щёчьки румяные, глазки блестят...) :)!!!

П.С. laithemmer, вот только вернулся. Ходил на 19.00 ( среда сегодня), людей было очень много...
    Гуру

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Честное слово, вот не помню когда я ещё видел ТАК много ТАКИХ красивых девушек в ТАКОМ состоянии( весёлые, щёчьки румяные, глазки блестят...) :)!!!

П.С. laithemmer, вот только вернулся. Ходил на 19.00 ( среда сегодня), людей было очень много...
    И я хочу на "такое" посмотреть !!! )))

Товарищи-можете вывесить рассписание вашых катков их стоимость и где находять(район чего)!!!Плизз
    змія болотяна ОЧКОва

та не вопрос. Павленковкий парк - недалеко от остановки Зыгина. в будние - 15 грн;вечером - 20грн;выходные - 30 грн. (Это если я ниче не напутала)
    ТРЦ "Экватор". Думаю, знаешь где. по ценам приблизительно тоже самое. узнаю конкретнее - сообщу
    ри?

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение

Так, дійсно..задоволення купа...
    Дякую Вуду, але ти б знав, як я з цього знітилася....
    Я думала хоч у будні менше народу...Ех...не судьба мабуть добре навчитися...Отак і буду слимачком повзати по бортіку :))))
    змія болотяна ОЧКОва

Лайт, не засмучуйся!!!!!
    Буде і на нашій вулиці (біля нашого бортіка) свято!!!!
    Мо ще колись пощастить і тож буду "як багіня" аксєлі викручувать!!!! ггггг
+ Ответить в теме
Страница 8 из 31

Теги для этой темы