Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности

Результаты опроса: Яким каткам ви надаєте перевагу?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природним водоймам, що замерзли

9 30.00%
  • Штучним каткам

9 30.00%
  • Катав(ла)ся тільки на штучних, тому важко судити

11 36.67%
  • Ковзав(ла)ся тільки на ставках(річках), про штучні не можу нічого сказати

1 3.33%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 31
Показано с 61 по 70 из 301.
    Добрий модер ))

Re: Ковзани-милиці :)

Дійсно, дуже гарно відкаталися. Ще нам пощастило, що прямо перед заходом почистили каток.
    Іще оте диво мале ...

Філософф

Я теж хочу, але не можу-вже 3 рази тягла коліно, тепер зв2язка тянеться навіть на рівному місці!!! А покаталася б із задоволенням!
    part of me

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Я теж хочу, але не можу-вже 3 рази тягла коліно, тепер зв2язка тянеться навіть на рівному місці!!! А покаталася б із задоволенням!
    Можна коліно обмотати, що воно не могло потягнутися. Навіть спеціальні наколінники є, як раз коли коліно потягнуте.
    змія болотяна ОЧКОва

гагага, сезон сракопаду розпочато!!!!!!!!!!!!
    була на ковзанці. прикольнооооооооо. ДО пані Рудої. Коліно - не біда. головне, щоб не боліло. В мене неожноразово рвані зв"язки і на ковзанах взагалі стояти досить складно. Через годину вони (зв"язки) почитнають боліти, бо основне навантаження саме на них. Але те задоволення непорівнюване.
    Гуру

Да! Я вот два часа подряд катался на нашем катке...конечно захватывающе,но больше устал,размеры какието странные одни берёш 44 вроде нормальные-другую модель берёш 44 уже маленькие...короче пришол к выводу надо свои покупать !!!
    Філософф

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Можна коліно обмотати, що воно не могло потягнутися. Навіть спеціальні наколінники є, як раз коли коліно потягнуте.
    У мене є наколінник, але він рятує мало. Останній раз потягла зв2язку, коли робила приставний крок на аеробіці(трохи ногу вбік відхилила, в наколіннику)!!!!! Інструктора, дівчину-школярку-вусмерть перелякала, коли гепнула.І перші 2 майже на рівному місці. На роботі вже звикли, що я кульгаю регулярно. Тепер взагалі боюсь хоч якось напружувати ногу-це вже психологічний момент. Тому, мабуть, не наважусь.
    Гуру

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    У мене є наколінник, але він рятує мало. Останній раз потягла зв2язку, коли робила приставний крок на аеробіці(трохи ногу вбік відхилила, в наколіннику)!!!!! Інструктора, дівчину-школярку-вусмерть перелякала, коли гепнула.І перші 2 майже на рівному місці. На роботі вже звикли, що я кульгаю регулярно. Тепер взагалі боюсь хоч якось напружувати ногу-це вже психологічний момент. Тому, мабуть, не наважусь.
    Обмотать повязкой + одеть наколенник --- и кататься с удовольствием,! там переставным шагом бегать никто заставлять не будет и летать как сумасшедшая по катку я думаю ты тоже не собираешься!...так что аккуратно, у бортика, Я думаю можно кататься без Всяких проблем ))
    а то что это психологический напряг--так, в как говориться: "волков бояться - в лес не ходить!"...
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ДО пані Рудої. Коліно - не біда. головне, щоб не боліло. В мене неожноразово рвані зв"язки і на ковзанах взагалі стояти досить складно. Через годину вони (зв"язки) почитнають боліти, бо основне навантаження саме на них. Але те задоволення непорівнюване.
    Извени вынужден не согласиться, колено очень серьезное дело даже если ето легкий ушиб там может образоваться трещена или микро трещина, и еще колено некогда не сростаеться полностью если его раскрошить, или разбить на куски коленную чашечку, при сильной нагрузке оно может давать осложнения тд. и тп. поетому следует относиться к нему бережно.
    Соглашусь с товарищем Фраговым нужно обматывать при ходьбе(после ушиба и колено ноет или боли) еластичным бинтом который можна купить в любой аптеке или специальными спортивными наколенниками(они вроде 25 грн стоят дето так). У моего отца была лажа с коленом, так он проходил два месяца с болтами в колене, и все по глупости в молодосте на мотоцикл вьехал в стену и годика три четыри назад легко ударился им и оно треснуло, пришлось лечить.
    А воще лучше что бы небыло воще у вас проблем с коленами катайтесь осторожно и не падайте на них, в крайнем случае пытайтесь упасть на бок.

А ВОЩЕ КАТОК ЕТО КРУТО!! :) Был недавно с друзьями там оторвались по полной :)
    змія болотяна ОЧКОва

А я і не проти, шо до колінець треба уважно. тільки от мій допис стосувався не розбитих чашок, а потягнутих зв"язок. якшо коліна розбиті - інша справа, а потягнуті зв"язки - не така велика біда. Треба перетягувать, можна компресик з бішофітом зробить, або спортивною маззю. І все буде ок.
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Тільки що повернулася.....фууууууууууууххххх
    Оце були катання!!!!! Оце діло!!!!!!!!!!!!!
    Взагалі, здорово відкаталися, я не так вже й багато падала...
    Правда, переобнімалася з усіма, хто там був, бо всі ж норовили зловити каліча
    Треба буде піти наступного тижня!!! Бо дуже ж таки хааааараааашоооо

Канєшно..канєшно харашо...дехто наобнімався, дехто накатався і нареготався...А нападалося йа одне! Бо таке відчуття, ніби я ракелко маленьке, ще нездійшле, але вже таке на підході. І взагалі доходжу висновку - ковзани - це не моє! Бо блін всі люди як люди, а "я красіва як багіня" -тільки хтось проскочить мимо і зачепить , як йа гепнуся...:(
+ Ответить в теме
Страница 7 из 31

Теги для этой темы