Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности

Результаты опроса: Яким каткам ви надаєте перевагу?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природним водоймам, що замерзли

9 30.00%
  • Штучним каткам

9 30.00%
  • Катав(ла)ся тільки на штучних, тому важко судити

11 36.67%
  • Ковзав(ла)ся тільки на ставках(річках), про штучні не можу нічого сказати

1 3.33%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 31
Показано с 51 по 60 из 301.
    Пророк
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Десь я вже про це читав :jester: Чи той пончик у вас один, перехідний і слугує універсальною валютою? ;)
    Та нє-є-є-є-є! Просто я свої послуги пропонував при катанні на ковзанах:) І при тимчасовій сдачі в прокат своєї книжки:)) Просто ціни однакові:meeting:

Пророк
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Недорого? Все одно дорожче, ніж на ковзанах.
    Катання на ковзанах - це безперервний процес, використовується ефективно вся година. А от лижам потрібна похила поверхня, а відповідно, час на видряпування вгору. І тоді: або плати за підйомник, як наслідок - викладай ще 15 грн, або бери на прокат лижі принаймні на 2 години.
    Ну так і лижі від ніг новачків ламаються частіше ніж ковзани:) Плюс інструктор разом з підйомником не Божим Духом харчуються;)
    І найвагоміший мій аргумент на користь гірських лиж: ДРАЙВУ НАБАГАТО БІЛЬШЕ!!!!!ШВИДКОСТІ І АДРЕНАЛІНУ ТАКОЖ!!!!!!!!! Варто спробувати і все самі зрозумієте. Хоча і носом в землю також більше шансів пірнути;)

Дарма ви так боїтеся розоритись на 100 граммів і пончик;) В принципі я не пью:whistle3:
    Добрий модер ))
    Слухай, а, може, в тебе ще й лижі дома завалялися запасні? Тоді за сто грамів, які ти все-одно не п"єш, і пончик, ти навчиш людину кататися і зекономиш їй на прокаті? Як тобі таке?
    Обіцяю позичених тобою лиж не ламати :)
    Пророк
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Слухай, а, може, в тебе ще й лижі дома завалялися запасні? Тоді за сто грамів, які ти все-одно не п"єш, і пончик, ти навчиш людину кататися і зекономиш їй на прокаті? Як тобі таке?
    Обіцяю позичених тобою лиж не ламати :)
    Запасних нажаль немає, своїх уже також позбувся - ось чому років 2-3 не катаюся ні на горних ні на бігових:( Але якби була компанія з радістю знову почав би!
    Про "зекономити": я й сам любитель халяви;) Але чим краще спорядження - тим легше вчитися. Я вчився маленькі схили опановувати на до-о-овгих бігових лижах, в результаті чого моя 5-та точка і коліна були схожі на суцільний синець:) Та й нові-пластикові зламати набагато важче ніж старі-дерев"яні;) Плюс догляд за дерев"яними потрібний - лижну мазь підбирати відповідно до температури і промащувати смолою, щоб гнучкішими стали:download:
    Пророк
    Та й про які лижі може йти мова, коли на дворі +7 і дощ?!!:))
    Гуру

Re: Ковзани-милиці :)

ТАК товарищи ! то что вы поделились впечатлениями это хорошо только можно ответить по пунктам:
    1-цену яя знаю 16 ; 20 ; 30 (это цена за что за прокат коньков или просто за вход на каток а за прокат отдельно или как??)
    2-время работы катка (сол скольки и до скольки?
    3-время сеанса ( тоисть 16 ; 20 ; 30 это за какой период времени(на целый день на час на 45 минут.......)
    4-на чём доехать туда можно с Алмазного -просто не местные и кроме автовокзала Алмазный ничё не знаем))
    5-коньки заточены нормально
    6-вместительность катка-размеры приблизительные
    7-крытый он или под голым небом
    8-раздевалка есть?
    9-как часто лёд чистят и заливают?
    10-очереди там есть и если есть то большие ли в какой день меньше всего народа там катаеться?

К примеру у нас В Донецке
    покататься на прокатных "конях" сеанс 45 минут -стоит от 15-35 грн работает круглосуточно, внутри есть кафе,крытый (работает круглый год),очередей нет почти так как большой вместительности)!заливабт каждлый часм тоисть 45 минут сеанс -15 минут чистят +заливают(там машина всё одновременно делает)потом опять 45 мин катаються и опять 15 минут чистят и так круглые сутки )
    Гуру

ПРиветик всем! ))))
    Люди, если кто собирается на выходных (этих или любых следующих) кататься на коньках - возьмите и меня, плз, с собой. Никто из моих знакомых не хочет идти, а одной неинтересно ((((((.
    Пишите сюда, либо в асю 381378360.
    Буду очень благодарна ))))))))))
    Гуру

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    ПРиветик всем! ))))
    Люди, если кто собирается на выходных (этих или любых следующих) кататься на коньках - возьмите и меня, плз, с собой. Никто из моих знакомых не хочет идти, а одной неинтересно ((((((.
    Пишите сюда, либо в асю 381378360.
    Буду очень благодарна ))))))))))
    Я тебя понимаю !!! Когда тебе хочеться а вся компания считает это занятие деЦЦким или Тупым)))
    модератор

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Когда тебе хочеться а вся компания считает это занятие деЦЦким или Тупым)))
    ...то пора менять компанию, ИМХО
    Пророк

Тільки що повернулася.....фууууууууууууххххх
    Оце були катання!!!!! Оце діло!!!!!!!!!!!!!
    Можна навіть сказати, що була така собі міні-зустріч форумців
    Були - я, уксус, черешня, лайт і адвокатик :) + два нефорумці - моя співробітниця і мій славнозвісний племінник.
    Це треба було бачити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Воно(оте мале і кругле) як м"якиш, як желе, як кружалооооооо.
    Ми з Уксус тягали його по всьому катку, а воно заливалося.
    Взагалі, здорово відкаталися, я не так вже й багато падала...
    Правда, переобнімалася з усіма, хто там був, бо всі ж норовили зловити каліча

Треба буде піти наступного тижня!!! Бо дуже ж таки хааааараааашоооо
+ Ответить в теме
Страница 6 из 31

Теги для этой темы