Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности

Результаты опроса: Яким каткам ви надаєте перевагу?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природним водоймам, що замерзли

9 30.00%
  • Штучним каткам

9 30.00%
  • Катав(ла)ся тільки на штучних, тому важко судити

11 36.67%
  • Ковзав(ла)ся тільки на ставках(річках), про штучні не можу нічого сказати

1 3.33%
+ Ответить в теме
Страница 5 из 31
Показано с 41 по 50 из 301.
    Пророк
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Я знаю спуск на Подолі - там є невеличка база - видаються на прокат лижі і сноуборди(розцінок не знаю), є підйомник. Горка невелика, але можна покататися.
    Я там лише на "кружалах" спускалася. Як вони називаються точно не знаю, але на вигляд круглі, пластикові, маленькі. Сідаєш на них, тримаєшся спереді за спеціальну ручку і ййййй-яяя-яяя-яя-хооооооооо - ти опиняйшся внизу, весь в снігу і щасливий :).
    Здається, туди можна приходити в будь який час, ну хіба що на ніч світло вимикають.
    Якщо не брати нічого в них на прокат, то спускатися там можна безкоштовно.
    а, на Подоле - это где?

Пророк
    Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    а, на Подоле - это где?
    Наче Tail вже відповів на це запитання:

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Насчет горнолыжки полтавской - она сразу за строяком находится.
    Пророк
    Могу и на пальцах обьяснить;) Строяк - это наш ПНТУ:))
    Пророк
    не ненадо на пальцах. Просто Подол с Половками перепутала.
    Добрий модер ))
    Я цікавилася на горнолижці цінами. Мене налякав інструктор 50 грн/год. А без нього там мені нічого робити. Прокат лиж з ботинками за моїми підрахунками будуть десь 15-20 грн/год залежно від довжини лиж. Підйомник, здається, 15 грн/год, але я невпевнена. Мені здалося, що це дорогувато і краще наслідувати приклад екстрімалів, які каталися на целохванових кульочках :)
    До речі, щоб там нормально покататися треба чекати гарного снігу. Бо траса на деяких ділянках просвічувалася травичкою, думаю, від популярності її серед школярів і тих же кульочків та санчат...
    Пророк
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Я цікавилася на горнолижці цінами. Мене налякав інструктор 50 грн/год. А без нього там мені нічого робити. Прокат лиж з ботинками за моїми підрахунками будуть десь 15-20 грн/год залежно від довжини лиж. Підйомник, здається, 15 грн/год, але я невпевнена. Мені здалося, що це дорогувато і краще наслідувати приклад екстрімалів, які каталися на целохванових кульочках :)
    Ну, 15-20 це зовсім недорого:yes4: Особливо порівняно з ковзанами;)
    Якщо вас лякає інструктор (своїми цінами;)), то за 100 граммів і пончик можно швидко навчитися:nhl2: Хоча, давненько я вже на гірських лижах не стояв:to_pick_ones_nose2:
    Та й взагалі, які лижі і ковзани?! Зима, здається, закінчилась:help:
    Пророк
    Так, скоро відкриеться нова тема! - "Кущі!" :))
    Шуткую... :)
    Ivan
    Гість
    Якщо вас лякає інструктор (своїми цінами;)), то за 100 граммів і пончик можно швидко навчитися
    Десь я вже про це читав :jester: Чи той пончик у вас один, перехідний і слугує універсальною валютою? ;)
    Пророк
    То е універсальною валютою усіх часів і народів! :)
    Добрий модер ))
    Ну, 15-20 це зовсім недорого:yes4: Особливо порівняно з ковзанами;)
    Якщо вас лякає інструктор (своїми цінами;)), то за 100 граммів і пончик можно швидко навчитися:nhl2: Хоча, давненько я вже на гірських лижах не стояв:to_pick_ones_nose2:
    Та й взагалі, які лижі і ковзани?! Зима, здається, закінчилась:help:
    Недорого? Все одно дорожче, ніж на ковзанах.
    Катання на ковзанах - це безперервний процес, використовується ефективно вся година. А от лижам потрібна похила поверхня, а відповідно, час на видряпування вгору. І тоді: або плати за підйомник, як наслідок - викладай ще 15 грн, або бери на прокат лижі принаймні на 2 години. А ще 100 гр і пончик гроші потягнуть ;)
+ Ответить в теме
Страница 5 из 31

Теги для этой темы