Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности

Результаты опроса: Яким каткам ви надаєте перевагу?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природним водоймам, що замерзли

9 30.00%
  • Штучним каткам

9 30.00%
  • Катав(ла)ся тільки на штучних, тому важко судити

11 36.67%
  • Ковзав(ла)ся тільки на ставках(річках), про штучні не можу нічого сказати

1 3.33%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 31
Показано с 21 по 30 из 301.
    Пророк
    Ответ Сообщение от guest2007 Посмотреть сообщение
    для мене до 100 грамів і пончика додається ще 3 години електричкою з Києва :)
    :) Це не виправдання. Он славнозвісний член форуму і Ліги!!!! :) - Мотокрос сіла на експрес і приїхала! Фрагов, як адмін і я, як представник форуму погодилися її супроводжувати :). Фрагов з нею обкатували конячок, а я з нею пила пиво до самого відправлення на Київ. До речі, вона ледве встигла на потяг:) - так загулялися, що забули зовсім про нього. А Фрагов теж наче починав з нами розпиття спиртного, але кудись втік - мабуть злякався двох своїх підопічних форумчанок :)

Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    :) Це не виправдання. Он славнозвісний член форуму і Ліги!!!! :) - Мотокрос сіла на експрес і приїхала! Фрагов, як адмін і я, як представник форуму погодилися її супроводжувати :). Фрагов з нею обкатували конячок, а я з нею пила пиво до самого відправлення на Київ. До речі, вона ледве встигла на потяг:) - так загулялися, що забули зовсім про нього. А Фрагов теж наче починав з нами розпиття спиртного, але кудись втік - мабуть злякався двох своїх підопічних форумчанок :)
    На жаль, я не знаю нікого з перелічених персонажів - починаючи з якоїсь Ліги і закінчуючи якимсь Фраговим. Я сам собі мальчік. Свой собствєнний. :patsak:
    Def
    .
    обкатували конячок, а я з нею пила пиво до самого відправлення на Київ.
    Надеюсь пиво было до коньячка?
    Иначе теряются вкусовые качества ;)
    Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Надеюсь пиво было до коньячка?
    Иначе теряются вкусовые качества ;)
    Це точно!!! :))
    Пророк
    Ответ Сообщение от guest2007 Посмотреть сообщение
    На жаль, я не знаю нікого з перелічених персонажів - починаючи з якоїсь Ліги і закінчуючи якимсь Фраговим. Я сам собі мальчік. Свой собствєнний. :patsak:

:) Кого ж ти не знаєш? Мене, і Фрагова(Адмін цього форума) мабуть же знаєш :) ..ну, хоч з постів. Мото, дійсно, останнім часом не дуже тут з"являється, але взагалі давній чєловєчєк. А ЛІГА :) .... :) !!! почитай тут : http://www.poltavaforum.com/pro-eto-92/1714-kto-nochami-tiho-dr-t.html - там наче все про це написано. На жаль, ще один учасник ЛІГИ тимчасово канув в Лєту і видалив всі свої повідомлення, тож коли будеш читати, то можеш натикатися на відповіді дані в нікуди і нікому :), але то таке.
    :) Як захочеш, то і тебе ще в Лігу приймуть, аби бажання було, бо в них, здається, недобір :).
    Пророк
    В суботу йшли ми з чоловіком на каток у парк Перемоги, поки дійшлі, з зупінки Леніна, так задубли, шо плюнули і віршили в другий день. Але там всі стойко трималися на ковзанах, одиного хлопця мені здалося мона було взагалі на Олимпіаду здавать :) Взагалі то мені недуже довподоби, як всі поколу, неначе мухи, їздять. А ще чоловік сказав шо це не дуже гарній каток, поцарапаний дуже... можливо через подряпини ви так часто падали?
    Ula
    Постійний відвідувач
    И я на прошлых выходные каталась. Мне понравилось безумно. Правда боялась упасть и задавить чьего нибудь ребенка. Сам еле стоишь а они тебя подрезают. Но все равно понравилось очень. А на этих - катались на санках (и других подручных материалах) тоже было очень здорово.
    Вообще давно так не радовалась зиме.
    Пророк
    Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    А ще чоловік сказав шо це не дуже гарній каток, поцарапаний дуже... можливо через подряпини ви так часто падали?
    Дивіться - не один я помітив, що каток не в дуже гарному стані. Що й викликає певні незручності і травматизм при катанні. Що цікаво: непогані гроші за катання беруть, а за якістю льдового покриття не слідкують:skull:
    Завсідник
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Дивіться - не один я помітив, що каток не в дуже гарному стані. Що й викликає певні незручності і травматизм при катанні. Що цікаво: непогані гроші за катання беруть, а за якістю льдового покриття не слідкують:skull:
    ну, да....обслуживание катка в стоимость затрат не входило....натирка поверхности будет происходить верхней одеждой падающих :smile3:
    Ivan
    Гість
    :) Як захочеш, то і тебе ще в Лігу приймуть, аби бажання було, бо в них, здається, недобір :).
    Я, мабуть, утримаюсь... :p
+ Ответить в теме
Страница 3 из 31

Теги для этой темы