Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности

Результаты опроса: Яким каткам ви надаєте перевагу?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природним водоймам, що замерзли

9 30.00%
  • Штучним каткам

9 30.00%
  • Катав(ла)ся тільки на штучних, тому важко судити

11 36.67%
  • Ковзав(ла)ся тільки на ставках(річках), про штучні не можу нічого сказати

1 3.33%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 31
Показано с 11 по 20 из 301.
    Пророк
    Пысля ваших бурхливих і насичених дописів, самій захотілося миттю на ковзанку! А от після дописів з синяками, страшно стало! :( Я ж теж ніколи не стояла на ковзанах!

Пророк
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Ну, дівчино, не знаю, як це треба було кататися Я й сам в понеділок побував на ковзанах в Павленківському парку. Море задоволення і гарних вражень Слід додати, що не падав жодного разу Хоча й на своїх катався, але й на "їхні" звернув увага - дуже хороші ковзани
    :) А я тобі поясню, як: ковзани, дійсно, непогані :) і каток нормальний, взагалі, все ок, окрім ДІВЧИНИ, яка катається :). Так вже сталося, що дівчина - каліча :). Щоб я не робила, все це доволі травматично виходить.
    Он і польоти на параплані в мене проходили завжди весело: одного разу кувирком назад котилася по полю і по ходу їла землю, іншого разу ногу підвернула, вона напухла, перев"язку робили на місці, а то просто впаду, або обличчям в землю приземлюся і т.д.
    Навчаючись в школі частенько взимку каталася на лижах з помірних схилів - ні одні лижі не вижили :)
    Та взагалі, глянути, як я ходжу, то стане все ясно: про зиму я мовчу взагалі, а влітку теж доволі часто падаю(як деякі думають, на рівному місці :), але це не так - я знаходжу невеличкі ямочки :) ).

От і друг(Міла) в мене такий: не уступає в паданні :). Як згадаю, як вона набираючи швидкість з парапланом влетіла в кротову яму обличчям, то весело на душі стає :))

Тому і на ковзанці ми приносимо людям радість :)
    Пророк
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    :) А я тобі поясню, як: ковзани, дійсно, непогані :) і каток нормальний, взагалі, все ок, окрім ДІВЧИНИ, яка катається :). Так вже сталося, що дівчина - каліча :). Щоб я не робила, все це доволі травматично виходить.
    Он і польоти на параплані в мене проходили завжди весело: одного разу кувирком назад котилася по полю і по ходу їла землю, іншого разу ногу підвернула, вона напухла, перев"язку робили на місці, а то просто впаду, або обличчям в землю приземлюся і т.д.
    Навчаючись в школі частенько взимку каталася на лижах з помірних схилів - ні одні лижі не вижили :)
    Та взагалі, глянути, як я ходжу, то стане все ясно: про зиму я мовчу взагалі, а влітку теж доволі часто падаю(як деякі думають, на рівному місці :), але це не так - я знаходжу невеличкі ямочки :) ).

От і друг(Міла) в мене такий: не уступає в паданні :). Як згадаю, як вона набираючи швидкість з парапланом влетіла в кротову яму обличчям, то весело на душі стає :))

Показували мені відео з вашими польотами в Буланово
    Пророк

Відео з Буланово доволі цікаве:)) Там же ще й голоси ваші під час польотів можна почути:))
    В мене схожа знайома є, вона також завжди пригоди на рівному місці знаходить. Що цікаво - коли буваємо разом такого НІКОЛИ не трапляється. Не тому що я супермен із блискавичною реакцією, ні!!! Просто треба бути трошки уважнішим і зібранішим, тоді все буде ОК! Отже, будьте уважні, а тільки тоді опановуйте ковзани і гірські лижі:)
    Добрий модер ))
    Покаталися ми гарно!
    Тільки трохи мені совісно через те, що збила з пантелику Кобі.
    Краще б вона вже так каталася, як вміла.
    А тепер в мене страх перед ковзанкою. Думаю, наступного разу буду я забита скрізь і всюди. Мені потрібен інструктор, який нормально пояснив би, що треба робити, щоб ковзани стали "рідними" :)
    Хо навчитися!!!
    Пророк
    Нічого там страшного немає! Біда в тому що катки в нас не дуже - багато вибоїн і часто з шаром снігу на льоду. Важко на таких не обійнятися з матінкою-землею:) Та й швидкість і задоволення від такої якості льоду не прибавляється. Я вчора катався на Ворсклі - чистий і гладенький лід! Набагато краще і легше вихидить! Беріть ковзани і приїжджайте на річку, поки снігом не замело, отоді все буде гаразд.
    ПС:за 100 граммів і пончик можу показати, як це робиться;)
    Добрий модер ))
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Нічого там страшного немає! Біда в тому що катки в нас не дуже - багато вибоїн і часто з шаром снігу на льоду. Важко на таких не обійнятися з матінкою-землею:) Та й швидкість і задоволення від такої якості льоду не прибавляється. Я вчора катався на Ворсклі - чистий і гладенький лід! Набагато краще і легше вихидить! Беріть ковзани і приїжджайте на річку, поки снігом не замело, отоді все буде гаразд.
    ПС:за 100 граммів і пончик можу показати, як це робиться;)
    Який ти добрий :)
    Тільки ковзанів немає.
    І снігу повно.
    Люди, позичте ковзани, а?
    Ivan
    Гість
    Cool
    :) Тому і на ковзанці ми приносимо людям радість :)
    Супер!!! Маєш неабиякий талант оповідача! Давно так не сміявся, але - по доброму. На жаль, ні в той ваш парк, ані в ту вашу Побєду сам не потраплю - поняття не маю, де воно є. Але як літературний твір - шикарно!!!
    Пророк
    Ответ Сообщение от guest2007 Посмотреть сообщение
    Супер!!! Маєш неабиякий талант оповідача! Давно так не сміявся, але - по доброму. На жаль, ні в той ваш парк, ані в ту вашу Побєду сам не потраплю - поняття не маю, де воно є. Але як літературний твір - шикарно!!!
    :) дякую. Але тут особливого таланту не потрібно - просто описуєш, як живеш :).
    А потрапити не важко: як каже Tail, за 100 граммів і пончик тебе проведуть куди завгодно :). А можуть і просто так - по доброті душевній.
    Ivan
    Гість
    Angry
    :) дякую. Але тут особливого таланту не потрібно - просто описуєш, як живеш :).
    А потрапити не важко: як каже Tail, за 100 граммів і пончик тебе проведуть куди завгодно :). А можуть і просто так - по доброті душевній.
    для мене до 100 грамів і пончика додається ще 3 години електричкою з Києва :)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 31

Теги для этой темы