Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11
Показано с 71 по 80 из 101.
    Завсідник

Re: Интернет-магазины в Полтаве

Пропоную до перегляду наступну крамницю: http://torba.poltava.ua (_torba.poltava.ua)
    Доставка в магазині в межах Полтави - безкоштовно.

Великий вибір товарів компьютерної техніки та комплектуючого обладнання, побутова техніка. Низькі ціни, гарантія.

Мишка A4-tech G3-230 чорна, міні, оптична, 1000 dpi, бездротова, USB, BOX --- 100 грн
    на "Розетка" --- 112 грн. + доставка

Гарнітура Genius HS-04SU (31710045100) --- 95 грн.
    На "Розетка" --- 112 грн. + доставка

Завсідник

Ответ Сообщение от Андр. Посмотреть сообщение
    Пропоную до перегляду наступну крамницю: http://torba.poltava.ua (_torba.poltava.ua)
    Доставка в магазині в межах Полтави - безкоштовно.

Великий вибір товарів компьютерної техніки та комплектуючого обладнання, побутова техніка. Низькі ціни, гарантія.

Мишка A4-tech G3-230 чорна, міні, оптична, 1000 dpi, бездротова, USB, BOX --- 100 грн
    на "Розетка" --- 112 грн. + доставка

Гарнітура Genius HS-04SU (31710045100) --- 95 грн.
    На "Розетка" --- 112 грн. + доставка
    Продолжим аналогию:
    SAMSUNG R538 (NP-R538-DS04UA) 15.6" у вас - 5410 грн, на розетке - 4082 грн.
    Завсідник

kovalskyi, в наличии такого ноутбука нет, из серии SAMSUNG R538 есть только NP-R538-DS03UA так что цена отпадает. Если вас что то заинтересовало то вы можете узнать связавшись с нами и уточнить точную цену и есть ли в наличии.
    099-1777420

На "Розетка" --- Samsung R538E (NP-R538-DS03UA) --- 3521 грн + доставка

Торба --- Samsung R538E (NP-R538-DS03UA) --- 3450 грн.
    Генерал-хорунжий

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    От меня "плюсик" торбе. Хорошие цены, быстрая бесплатная доставка. Остался доволен покупкой.
    Приємно "плюсикам". Дякую, V00D00People. Якщо не секрет, що купив?
    модератор

Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    Якщо не секрет, що купив?
    Kingston DDR III 2048MB PC3-10600
    Seagate ST31000528AS
    Завсідник

Ответ Сообщение от Андр. Посмотреть сообщение
    kovalskyi, в наличии такого ноутбука нет, из серии SAMSUNG R538 есть только NP-R538-DS03UA так что цена отпадает. Если вас что то заинтересовало то вы можете узнать связавшись с нами и уточнить точную цену и есть ли в наличии.
    099-1777420

На "Розетка" --- Samsung R538E (NP-R538-DS03UA) --- 3521 грн + доставка

Торба --- Samsung R538E (NP-R538-DS03UA) --- 3450 грн.
    Ну так наведите порядок на Вашем сайте. Пишите, есть ли товар в наличии и какова его реальная стоимость. Вы же интернет магазин?
    Генерал-хорунжий
    Angry

Ответ Сообщение от kovalskyi Посмотреть сообщение
    Ну так наведите порядок на Вашем сайте. Пишите, есть ли товар в наличии и какова его реальная стоимость. Вы же интернет магазин?
    Качаєш прайс. Там ПОВНИЙ асортимент. По мірі можливості свіжі ціни і інформація про наявність. Доставка оперативна. Замовив - отримав, а не "завтракаєш". Сервіс присутній. Якісний і по можливості найшвидший(без "відмазок" та затягувань). Тут ключовий момент грають людські відносини. Клієнт звісно правий. Він знає, що він хоче. Але коли клієнт перетинає межу і виходить із рамок певних норм поведінки, то він просто сам себе дискредитує.

Вікіпедія:
    Клієнт-це споживач, який, в силу певних обмежень, змушений залежати від постачальника. Кожен "клієнт" прагне відносно невеликої, або ситуаційної залежності. Але масова культура, що підгодовується корпоративними інтересами,прагне "привязати" "клієнта" до себе на постійній основі. Що веде до глобальних суперечок. Приклад: остання фінансова криза. Коли змова банкірів та будівельних компаній призвела до масових несплат по іпотеці.Також дуже показовою є криза "клієнтоорієнтації" в сфері споживчого кредитування. Фактично "клієнт"-це пережиток економіки надспоживання
    Ви розумієте на що я хочу натякнути?

Я говорю про те, що ви будете задоволені не підробною щирістю та задовольните(вибачте за тафтологію) свої потреби, доки ви є клієнтом. Ми робимо свою роботу. Ви задовольняєтесь(свої потреби та бажання).

Вище я намагався висловити дві речі. Перше - моє відношення і позиціонування себе представником дилера, або продавцем, інакше кажучи. Друге - я висловив політику нашого інтернет-магазину до клієнтів. Також у нас є не маловажливе ставлення до потенційних клієнтів. Та постійних клієнтів.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    Качаєш прайс. Там ПОВНИЙ асортимент. По мірі можливості свіжі ціни і інформація про наявність. Доставка оперативна. Замовив - отримав, а не "завтракаєш". Сервіс присутній. Якісний і по можливості найшвидший(без "відмазок" та затягувань). Тут ключовий момент грають людські відносини. Клієнт звісно правий. Він знає, що він хоче. Але коли клієнт перетинає межу і виходить із рамок певних норм поведінки, то він просто сам себе дискредитує.

Вікіпедія:

Ви розумієте на що я хочу натякнути?

Я говорю про те, що ви будете задоволені не підробною щирістю та задовольните(вибачте за тафтологію) свої потреби, доки ви є клієнтом. Ми робимо свою роботу. Ви задовольняєтесь(свої потреби та бажання).

Вище я намагався висловити дві речі. Перше - моє відношення і позиціонування себе представником дилера, або продавцем, інакше кажучи. Друге - я висловив політику нашого інтернет-магазину до клієнтів. Також у нас є не маловажливе ставлення до потенційних клієнтів. Та постійних клієнтів.
    Слишком заумно. Я, как потенциальный клиент, ничего у Вас не куплю, если в другом магазине этот же товар будет дешевле на определенную сумму.
    Новачок

Мне понравился сервис нового инет магаза Полтавы dostupno.com.ua.
    Новачок

Рады Вам сообщить приятнейшую новость.

Металлочерепица "Монтерей" существенно подешевела. А с учетом постоянной скидки на приобретение товара в нашем Интернет-магазине "Кровельных материалов и металлопроката" ее низкая цена становиться просто неприличной

Такого качества и такой цены Вы вряд ли где-то найдете еще, кроме, как у нас.

А став нашим дилером, с нашими дилерскими скидками - так озолотится можно на одной металлочерепице!
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11