Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 1 Сообщение от fragov
  • 1 Сообщение от JKoy
Закрытая тема
Показано с 1 по 10 из 10.
    Новачок

Мать+проц+ОЗУ БУ

Хочу зібрати собі дешевий ПК для торрентів, також буде роутером. Пропонуйте.
    Бажано плату mini ITX, але це ж Полтава ((( Тому куплю маму на сокеті 462 або 478 з САТА. ОЗУ 512, та процик до 1.6 ГГц
    Бюджет до 500 грн, чим дешевше тим краще. З покупкою не поспішаю.

Пивовар

Re: Мать+проц+ОЗУ БУ

Ответ Сообщение от JKoy Посмотреть сообщение
    ПК для торрентів, також буде роутером
    совет: найди ноут, можно даже с битым экраном
    часто встречал на Р3 "до гигагерца" полностью рабочий за 400-600 грн
    у меня ща трудится древний нотик на Р2/266 МГц
    Новачок

Селерон 1.2 , 128 Мб, HDD 20, Riva TNT2, блок питания и остатки корпуса
    Есть вариант похуже, по памяти не скажу. Валяется планка на 128 ещё - нужно порыться.
    icq 178485070
    part of me

Є такі класні роутери фірми ASUS. До них роблять прошивки з можливістю запуску на них навіть торрента.
    Новачок

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Є такі класні роутери фірми ASUS. До них роблять прошивки з можливістю запуску на них навіть торрента.
    Так, є такі, але дешевше зібрати комп на старих комплектуючих. Та й функціоналу побільше буде.

Нет_Это_Не_Я, Надіслав ПП,але щось не зрозумів чи відправилось воно чи ні,тому продублюю))) Цікавить ціна, HDD не потрібен,корпус теж. Мати - маркування? Сата є? Якщо немає, то можливість у Вас купити сата контроллер?
    модератор

ага, подтверждаю - wl-500 серия или длинки 320. купил здесь на форуме за 300 грн. Недавно перешил на альтернативную прошивку, прицепил на него пиплетовский модем и забросил на чердак. Пиплнет наконец начал давать норм скорость. Торренты пока не юзаю - тарифный план не позволяет, но думаю скоро довесить туда еще винчестер на 0,5-1 тб - будет домашнее медиа хранилище.
    part of me

Ответ Сообщение от JKoy Посмотреть сообщение
    Так, є такі, але дешевше зібрати комп на старих комплектуючих. Та й функціоналу побільше буде.
    Дешевше 300-400 грн. Якого функціоналу не буде вистачати?
    Ще з плюсів, дуже маленький розмір девайсу і ніяких кулерів.
    Новачок

В моєму випадку дешевше. Так як мені потрібна лише мать(150-200), процик (50-60), озу 512(80-100). Загалом 360грн, максимум 400.
    А випадку з роутером: роутер 300 + карман на диск або перехідник 150 грн. Загалом 400-450 грн. Не знаю як Асус, а за Длінк гугл знаходить багато нарікань з приводу їхньої роботи як торрент качалки. В першу чергу мені потрібена торрент качалка, а вже потім роутер. Як на мене, роутер повинен бути роутером, а всілякі мульки виробників у вигляді торрет клієнта та тощо, залишаються мульками.
    Функціонал??? За ті ж самі гроші я отримаю набагато більше можливостей. З нього можна буде зробити повноцінний домашній сервер.
    P.S. Бюджет 500 грн означає, що я планую витратити не більше 500 грн. на це, а не купувати 300гривневий комплект за таку ціну.
    Новачок

чем всё закончилось?
    Новачок

Ответ Сообщение от Нет_Это_Не_Я Посмотреть сообщение
    чем всё закончилось?
    закончилось тем, что я заипался ждать здесь толкового предложения, поехал в Харьков и купил на ХФ мамку на Атоме+ ноутбучная память. В бюджет вложился.
Закрытая тема