Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 15 из 15.
    Новачок

Re: Услуги по калибровке мониторов, экранов ноутбуков, проекторов, в Киеве

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    мда действительно учиться учиться, токо вот не понятно чему...?
    Вот я вас и спрашивал, что это даст мне как пользователю? Или вы своих клиентов тоже посылаете и рекомендуете прочитать какую-то книжку потому что он тупые?? больше 10 лет занимаюсь настройкой компов, знаю про тестирование колористики монитора, но про настройку мониторов слышу впервые.
    наталкивает на вот это:
    Зауважу, це оголошення про надання послуг. Оголошення розміщене у відповідному розділі для розміщення оголошень. Розміщувати у цьому розділі якусь додаткову інформацію, що не відповідає тематиці розділу "Оголошення" не бачу сенсу.
    Якщо вас цікавить інформація навчального характеру, пройдіть по лінку, який я навів, там чітко вказано чому треба вчитись:
    розумінню, що таке система керування кольором Color Management System (CMS), що таке профілювання принтера, фотоапарата, що таке колориметричне налаштування монітора (калібрування монітора).
    Інший варіант - вступіть до вишу з поліграфічним факультетом чи до поліграфічного вишу.
    Інших варіантів не існує.

з.і. Стосовно моїх клієнтів, що замовляють послуги з калібрування моніторів та з профілювання принтерів, на щастя, я маю досить освічених клієнтів, у 100% випадків клієнт чітко розуміє, навіщо замовляє ту чи іншу послугу.

part of me

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    мда действительно учиться учиться, токо вот не понятно чему...?
    Вот я вас и спрашивал, что это даст мне как пользователю? Или вы своих клиентов тоже посылаете и рекомендуете прочитать какую-то книжку потому что он тупые?? больше 10 лет занимаюсь настройкой компов, знаю про тестирование колористики монитора, но про настройку мониторов слышу впервые.
    Особисто вам, думаю, воно навряд чи щось дасть. А от тим, хто займається фотографією, дизайном і особливо поліграфією, це дуже потрібна послуга. З допомогою калібрування, те що ви бачите на екрані монітору і на папері не буде відрізнятися.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    З допомогою калібрування, те що ви бачите на екрані монітору і на папері не буде відрізнятися
    Это я и хотел услышать: толково и внятно, а не
    Ответ Сообщение от idontbite Посмотреть сообщение
    Якщо у Вас відсутні потрібні знання, тоді, як то кажуть, треба вчитись, вчитись і вчитись.
    Envy

Сколько аренда калибраторов стоит?
    Новачок

Аренди немає.
    Є послуги калібрування та профілювання моніторів у Києві з виїздом до замовника.
    А також послуги профілювання принтерів у Києві з виїздом до замовника, а по Україні дистанційно (Дистанційне профілювання принтера: замовник по запиту отримує електронні файли тестової мішені та інструкцію, друкує тестові мішені, надсилає тестові мішені Укрпоштою виконавцю, виконавець робить заміри та створює профіль принтера).
    Актуальні ціни на сайті: http://www.review.ho.ua/
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2