Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей162Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 41 из 61
Показано с 401 по 410 из 607.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: [Воля-кабель] Офіційна підтримка і консультація

Ответ Сообщение от Dima0011 Посмотреть сообщение
    Буду благодарен за примеры каналов, которые согласно http://poltava.volia.com/rus/support/tv/setup/a/ должны входить твой пакет, но при этом по факту закодированы
    Dima0011, тільки Viasat History (я так зрозумів, що "Всесвіт" - це розширений), про нього вище писав.

Філософф

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Dima0011, Viasat History (я так зрозумів, що "Всесвіт" - це розширений), про нього вище писав.
    Проверили. Только этот канал единственный по факту не соответствует. Человеческий фактор. Сейчас исправят
    Пророк

Проверили. Только этот канал единственный по факту не соответствует. Человеческий фактор. Сейчас исправят
    Опять Вова с Умкой на обеде решили принять 50 грамм для аппетита?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Сейчас исправят
    Вже виправили.
    Пророк

Вже виправили.
    ...кто-то подоспел с закуской
    полосатік

Довго я мучила свій Самсунг, зробила автонастройку і без вказання нових параметрів (знайшло 90 каналів цифри, більша частина яких не працює або видать не входе в мій пакет + 66 аналогових) і згідно інструкції на сайті волі спеціально для самсунгів(знайшло лише аналогові). Основна проблема в тому, чо не знаходило жодного українського каналу, я спробувала зробити повне скидання всіх налаштувань телевізора та оновлення на всякий випадок, та не допомогло. А от коли вже вирішила налаштовувати вручну по частотам з http://poltava.volia.com/rus/support/tv/setup/a/, тоді зрозуміла в чому річ, телевізор не знаходить жодного каналу з частот починаючи з 266 Mhz по 314 Mhz включно. Тобто оті 90 каналів, що знаходяться при простій автонастройці - це канали з частот починаючи з 322 Mhz.
    От така от пєчалька. Питання до знатоків і працівників Воля: то що ще можна зробити і як все таки налаштувати цифрове телебачення?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    на сайті волі спеціально для самсунгів(знайшло лише аналогові)
    Я не знаю як на Самсунгах, але на Соні окремо налаштовуються аналогові, окремо - цифрові канали. Плюс при скануванні пропонуються два варіанти цифри "антена" і "кабель" (потрібно обрати останній)

П.С. Перша частота - 265,995 МГц, остання (включно з радіо) - 433,982 МГц
    Філософф

Я не знаю як на Самсунгах, але на Соні окремо налаштовуються аналогові, окремо - цифрові канали. Плюс при скануванні пропонуються два варіанти цифри "антена" і "кабель" (потрібно обрати останній)

П.С. Перша частота - 265,995 МГц, остання (включно з радіо) - 433,982 МГц
    У Самсунга очень много моделей телеков, и на части из них чуть другие пошаговые действия для настройки.

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    Довго я мучила свій Самсунг, зробила автонастройку і без вказання нових параметрів (знайшло 90 каналів цифри, більша частина яких не працює або видать не входе в мій пакет + 66 аналогових) і згідно інструкції на сайті волі спеціально для самсунгів(знайшло лише аналогові). Основна проблема в тому, чо не знаходило жодного українського каналу, я спробувала зробити повне скидання всіх налаштувань телевізора та оновлення на всякий випадок, та не допомогло. А от коли вже вирішила налаштовувати вручну по частотам з http://poltava.volia.com/rus/support/tv/setup/a/, тоді зрозуміла в чому річ, телевізор не знаходить жодного каналу з частот починаючи з 266 Mhz по 314 Mhz включно. Тобто оті 90 каналів, що знаходяться при простій автонастройці - це канали з частот починаючи з 322 Mhz.
    От така от пєчалька. Питання до знатоків і працівників Воля: то що ще можна зробити і як все таки налаштувати цифрове телебачення?
    QAM-256 - он более капризный к качеству сигнала.
    50% - проблема во внутриквартирной разводке
    50% - проблема в уровнях сигнала на доме

Нужна сервисная заявка.
    Позвоните на 0532 657975, выйдите на оператора, и там оставьте заявку

Или мне адрес в личку (передам в обход всех процедур)
    полосатік

[quote="Sky;305138"]Плюс при скануванні пропонуються два варіанти цифри "антена" і "кабель" (потрібно обрати останній)[/quote
    Я так і вибирала, точніше "кабель" вже був вибраний ще при першому налаштовуванні при підключенні до Волі.

Сьогодні вранці зробила знову автонастройку, знайшло + 9 каналів з частоти 266 Мгц, але пише, що сигнал закодований або слабий, прийдеться подавати заявку в центр обслуговування(((
    Новачок

Подскажите пожалуйста когда будет включено кабельное Воля по адресу г.Харьков ул.Уборевича 8-б. Кабельное отсутствует уже почти два месяца,после того как в подъезде начали делать ремонт. Ремонт закончили,но кабельного как не было так и нет.Поговаривают,что теперь там будет только Триолан. Хотелось бы знать насчитывается сейчас абонплата и почему вы не предпринимаете ни каких действий! По телефону,к огромному сожалению связаться не возможно не по одному телефону!!!
+ Ответить в теме
Страница 41 из 61