Національна паралімпійська збірна команда України з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу бере участь у Чемпіонаті світу з футболу, що проходить з 16 червня по 1 липня 2011 року у м. Есен. (Голландія) Вже 18 червня о 17:00 за місцевим часом відбудеться перший матч української команди з футболістами Шотландії.

Загалом у Чемпіонаті братимуть участь футболісти з 16 країн світу, включаючи Україну (Бразилія, Голландія, Австралія, Іспанія, Шотландія, Канада, Фінляндія, Росія, Великобританія, Аргентина, Корея, Іран, Ірландія, США, Японія). Наша команда спершу гратиме у групі В з командами Шотландії, Канади та Фінляндії. Деталі: http://www.wkcp.nl/ENG/Matches_Results_.html

Для усіх футбольних команд цей спортивний форум досить важливий, адже за його результатами будуть надані ліцензії на Паралімпійські ігри 2012 року, які відбудуться у кінці серпня — на початку вересня 2012 року у Лондоні (Великобританія). Проте не ліцензія цікава нашій команді — у наших футболістів вона вже є як у чемпіонів Європи минулого року. Наші спортсмени налаштовані боротися за першість!

Нагадаємо, що національна паралімпійська збірна команда України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП — неодноразовий переможець Чемпіонатів світу, Європи та Паралімпійських ігор. Про те, як будуть розвиватися події на футбольних полях Есена, можна буде дізнатися на сайті Національного комітету спорту інвалідів України http://www.paralympic.org.ua/

ВОЛЯ підтримує національну паралімпійську збірну команду з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП. Співробітники ВОЛІ традиційно будуть вболівати за наших паралімпійців — і запрошують усіх приєднатися до хвилі підтримки! Наша компанія виступає у ролі офіційного спонсору Національної паралімпійської та дефлімпійської збірних з 2007 року. Під час ХІІІ літніх Паралімпійських ігор в Пекіні (Китай) у 2008 році, ХХІ літніх Дефлімпійських іграх в Тайпеї (Тайвань) в 2009 році та Х зимових Паралімпійських іграх у Ванкувері в 2010 році ми уважно слідкували за подіями на спортивних майданчиках.

Тож побажаймо нашим славним спортсменам яскравих футбольних баталій і перемог!

Аліна Сігда</br> Керівник відділу зв'язків із громадськістю
компанії ВОЛЯ
Тел./факс: +38 (044) 364-94-70

info@volia.com
www.volia.com