Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 10
Показано с 11 по 20 из 98.
    Здібна учениця

Re: ВОЛЯ предложила полтавчанам новые комплексные пакеты услуг

Ответ Сообщение от Alex-Poltava Посмотреть сообщение
    предоставляется внешний Ip
    майже офф, але: за сьогоднішню аварію і присвоєння через 2-3 дні(!) нових ай-пішників хочеться когось застрелити. Люди, так не можна жартувати з корпоративними клієнтами!

Філософф

Re: ВОЛЯ информирует абонентов г. Полтавы об изменении номеров абонентских договоров

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Dima0011, де обіцяні меседжі на е-мейл, телефон, пошту?
    Про емайл, телефон, почту - о деталях не в курсе (не мой вопрос), знаю что вопрос в работе.

Статистика взагалі не працювала з 1-го по 4-те.
    Доступна по ссылке https://portal.volia.com/

Плюс до того з'єднання під вечір 1-го квітня та сьогодні бажає кращого. Абонентський 91717 (чи то 20000091717)
    Можно поподробнее
    Філософф

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    майже офф, але: за сьогоднішню аварію і присвоєння через 2-3 дні(!) нових ай-пішників хочеться когось застрелити. Люди, так не можна жартувати з корпоративними клієнтами!
    номер ЛС сообщите пожалуйста, а также детали того, как Вас информировали о произошедших изменениях (и информировали ли вообще)
    Завсідник

Re: ВОЛЯ информирует абонентов г. Полтавы об изменении номеров абонентских договоров

Воля как всегда: благое начинание похоронено на корню, так как делают всё через Ж :)
    Я, почему-то не удивлён. :)
    Нервова, курррва

Ніхто мене не інформував ніяк. Я вирішила у п"ятницю після роботи заїхати в офіс Волі, що на Алмазному і сама все вияснити, до того ж тре було вже платити за тирнед. (нагадаю, я в ситуації, коли Воля є монополістом, теоретично можна ще укртелеком провести, але там теж є певний геморой, та менше з тим...)
    Заїхала і питаю у вже знайомої мені працівниці, чи можна дізнатися новий номер договору і чи можу його оплатити. "НЄ!!!" Чому? Бо вони ще тільки-но все налагоджують і сповіщення може прийти, а може й не прийти. Система в п2"ятницю не працювала через те дізнатися нічо не було можливим, заплатити відповідно теж, бо ж куди платити. Старого номера вже нема, а новий ще не присвоїли. Сказали з понеділка. Вчора до 20-ї була на роботі, тому не змогла заїхати, але ввечері інтернета вже не було. Мать же ж вирубили за відсутність бабок на рахунку. Оператівнінько. Заплатить не можете, але послугу ми вам вирубим!
    ри?

Ответ Сообщение от Dima0011 Посмотреть сообщение
    а также детали того, как Вас информировали о произошедших изменениях (и информировали ли вообще)
    Не інформували взагалі ніяк. Інтернету не було весь день і аж до глибокої ночі. Телефон техпідтримки єстєссно не відповідав. Що трапилось?Чому?Як?Де? Дізналася від подруги, що ТАМ якась шняга, і Воля міняє айпішніки.
    Це мене має заспокоїти?
    Від мене чекали важливих документів вчора - і тепер я маю пояснювати цю ситуацію людям, котрі взагалі не знають, що таке "перебої".
    Пророк

sharasha, если вы не зашли в минус больше чем месячная абонплата, то от интернета вас не отключат. Скорее, просто проблемы. У меня глюки с нетом были несколько дней назад - работала сеть, скайп, но не шел серфинг. Техподдержка помочь или объяснить ничего не смогла. Я перешел на гугловский DNS и все заработало.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    sharasha, если вы не зашли в минус
    Ну, точно ні. Бо ж ще в п"ятницю мені сказали, що поки гроші на рахунку є.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Dima0011 Посмотреть сообщение
    также детали того, как Вас информировали о произошедших изменениях (и информировали ли вообще)
    не інформували, звичайно. нет вирубився - дзвінок до вже звичного працівника Волі - з'явився нет, але всі айпішники полетіли - дзвінок, сказали "ізвінітє, у всєх так" та й по всьому
    .

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    не інформували, звичайно. нет вирубився - дзвінок до вже звичного працівника Волі - з'явився нет, але всі айпішники полетіли - дзвінок, сказали "ізвінітє, у всєх так" та й по всьому
    Конкретно подставили наших клиентов они. Теперь перенастраивать кучу оборудования.

Мы-то сразу отказались от их IP после пары месяцев издевательств, а вот клиенты мучаются...

У других провайдеров почему-то никогда таких проблем не возникает с IP.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 10