Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7
Показано с 61 по 62 из 62.
 1. #61
  Offline
  Пророк

  Re: начинающий писатель


  Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
  кстати сказать, я тоже начинающий (не знаю кто, правда): О драконах и принцессах
  Издательский дом Мещерякова и «Лавочка детских книг» объявляют конкурс на лучшую повесть для детей.

  Повесть должна рассказывать о том, как наши современники попадают в прошлое (в Древнюю Русь, дореволюционную Россию или СССР). Принимаются оригинальные рукописи, нигде ранее не публиковавшиеся, объемом не более 3 авторских листов. Целевая аудитория – читатели возрастом от 8 лет.

  Победитель конкурса получит денежный приз в размере 50 тысяч рублей. Повесть победителя будет опубликована до конца 2011 года.

  Присылать рукописи нужно в электронном виде на официальный адрес ИД Мещерякова: idm@idmkniga.ru. В теме письма необходимо сделать пометку «Рукопись на конкурс»

  Рукописи принимаются до 15 апреля 2011 года, итоги будут подведены до 1 мая. Выбирать лучшую книгу будет жюри, состоящее из литературных критиков, журналистов и иллюстраторов.

  http://vlavochke.ru/news/597/27601/

 2. #62
  Offline
  2.0

  Re: начинающий писатель


  ...ах лента за лентою, набої подавай...
  аффтар, роздрукуй нижчеприведений текст горобцями, почепи на стіні і читай, смакуй стилістикою цього уривку, доки не відкриється СУТЬ. якшо то станеться, сама собою стане зрозумілою художня цінність дитячого опуса. а текст да, просто сховать в шухлядку. і нікому не показувать. а то можливі жертви
  і ще питання: нашо воно вам треба? шоб було? то надрукуйте 15-20 примірників, подаруйте друзям і заспокойтеся.

  Ідуть дощі. Холодні осінні тумани клубочать угорі і спускають на землю мокрі коси. Пливе у сірі безвісті нудьга, пливе безнадія, і стиха хлипає сум. Плачуть голі дерева плачуть солом’яні стріхи, вмивається сльозами убога земля і не знає, коли осміхнеться. Сірі дні зміняють темнії ночі. Де небо? Де сонце? Міріади дрібних крапель, мов умерлі надії, що знялись занадто високо, спадають додолу і пливуть, змішані з землею, брудними потоками. Нема простору, нема розваги. Чорні думи, горе серця крутяться тут, над головою, висять хмарами, котяться туманом, і чуєш коло себе тихе ридання, немов над умерлим...
  Маленьке, сіре, заплакане віконце. Крізь його видко обом — і Андрієві, і Маланці, як брудною, розгрузлою дорогою йдуть заробітчани. Йдуть та й йдуть, чорні, похилені, мокрі, нещасні, немов каліки-журавлі, що відбились від свого ключа, немов осінній дощ. Йдуть і зникають у сірі безвісті...
  Тьмяно в хатинці. Цідять морок маленькі вікна, хмуряться вогкі кутки, гнітить низька стеля, і плаче зажурене серце. З цим безконечним рухом, із цим безупинним спаданням дрібних крапель пливуть і згадки. Як краплі сі — упали й загинули в болоті дні життя, молоді сили, молоді надії. Все пішло на других, на сильніших, на щасливіших, немов так і треба.
  Немов так і треба...
  А дощ іде... Горбатими тінями у хатнім присмерку сидять старі, немов рішають загадане Гудзем завдання: чи прийде коза до воза?
  А мабуть, прийде...
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7