Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 62.
    Новачок

Re: начинающий писатель

Спасибо, что указали мне несколько опечатков. Но я скажем не согласен со всеми замечаниями. Некоторые вещи я предпочту оставить как есть.

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    Дуже не хотілося б вести бесіду вбік, але оце:
    так просто залишати не можна.
    Мені на одному сайті тикали в провайдера, це, мовляв, проблема з провайдером, що у мене сайт криво відображається - смішно, та й годі.
    Шаблон або кривий і недороблений, а ще автором сайту напхано забагато кнопок і банерів рекламних, тож він і пливе.
    А про відеокарту можна докладніше? В мене, звичайно, не хай-енд, але вважайте, що за такі слова вона вже образилась.
    Ні, щоб мовчки взяти і стилі підрехтувати.
    От і відбулось те, чого боявся... Поясняю свою думку. Я насправді не на відеокарту нарікав, а на драйвер. Перепрошую, що не уточнив. У мене стара версія флеш плеєра, який має бути присутнім в браузері(якщо це не експлорер). Шаблони джумли досить вашкі всі, але не для останніх оновлень драйверів та плерів. Залізо може у Вас і чудове, але програмне забезпечення повинне йому відповідати. І якщо взяти до уваги, що у мене на мозіллі все працює відмінно а у Вас ні, то значть що тут не шаблон винен...

Дивиться хто на форумі ^^

Ось шмат кода з файлу template.css шаблону kowood:
    Код:
    /* begin Box, Sheet */
    .art-Sheet
    {
    	position:relative;
    	z-index:0;
    	margin:0 auto;
    	width: 1100px;
    	min-width:73px;
    	min-height:73px;
    }
    Неозброєним оком видно рядок "width: 1100px;".
    З вихідного коду сторінки видно, що контент у даному блоці відсутній, але блок, все-таки, хоч і невидимий, має ширину, і саме цей його параметр провокує появу смуги горизонтальної прокрутки.
    Оптимальна ширина шаблона під будь-яку cms - 960 пікселів, а подекуди й 800, бо у більшості монітори, все-таки, налаштовані на розділення 1024/768.
    І тут не відеокарта винна, і не драйвер, і не флеш, а верстальник шаблона, який сидить перед монітором з шириною екрану over 9000 і гадає, що він король верстки.

UPD
    Код:
    #art-page-background-simple-gradient, #art-page-background-gradient, #art-page-background-glare
    {
    	min-width:1100px;
    }
    змія болотяна ОЧКОва

tiptopvkr, милий наш, письменнику. Це не очєпяткі. Це помилки. Помилки в тексті - це не шуткі юмора для людини, яка хоче, шоб її читали.
    Хоча тут я з Рінкою на 100% згодна. покладіть текст у шухляду і нікому його не показуйте, крім рідних. Бо вони зазвичай, нас не ображають негативними відгуками про майжетворчість.
    Новачок

На цей параметр не дивився... ДЯкую що пікзали. Перепишу блоки.

Ответ Сообщение от tiptopvkr Посмотреть сообщение
    На цей параметр не дивився... ДЯкую що пікзали. Перепишу блоки.
    Нема за що. Просто отакий я казковий мудило.
    А щодо твору, як казав друзяка Сквідворд: "Кожна медуза - критик!"
    Осьо, глянь:
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    tiptopvkr, милий наш, письменнику.
    У Анейші в пості після слова "наш" зайва кома! А-га-а-а-а, ось ти й попалась! Всьо, з тебе тепер сочінєніє на вільну тему в 5000 знаків, і не думай сприснути!
    Новачок

Що й казати... У чоловіка талант розрулити ситуацію та розрядити атмосферу. А я взагалі без ком пишу(щоб лишньї ніде не втулити)
    Руда, з хвостом

Ответ Сообщение от tiptopvkr Посмотреть сообщение
    А я взагалі без ком пишу(щоб лишньї ніде не втулити)
    tiptopvkr, це ви, сподываюся, з почуттям гумору вправляэтеся?? Намагаэтеся вдосконалитися
    Новачок

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    tiptopvkr, це ви, сподываюся, з почуттям гумору вправляэтеся?? Намагаэтеся вдосконалитися
    Ні просто ляпнув аби рахувалось. У мене почуття гумору трішки у інших ситуаціях виражено.

І, до речі, якщо Ви вважаєте, що це спроба Вас образити, то це помилка. Друкуючи ту стрічку, я не думав нікого образити
    змія болотяна ОЧКОва

bigmozes, уже пора б знать, шо я - безграмотна медуза-прилипала)))))
    я тобі лічно поему без розділових знаків накрапаю.
    назву "Муділо в странє чюдєс")))

І ще трохи офтопу.
    На сторінці http://paul-kiss.livejournal.com/105068.html є посилання для завантаження розкладки Strange Ukrainian - вся кирилиця (враховуючи ё, ў, њ, сербські символи, постановку наголосів та інше). Це для заощадження часу на перемиканні між розкладками, і щоб уникати перлів на зразок "намагаэтеся, сподываюся" чи "вправляэтеся".
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    bigmozes, уже пора б знать, шо я - безграмотна медуза-прилипала)))))
    я тобі лічно поему без розділових знаків накрапаю.
    Рукописи не рецензуються, не повертаються і підлягають нещадній публікації на тирнеті!
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7