Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7
Показано с 31 по 40 из 62.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: начинающий писатель

Rinka, ти сонечко))))

tiptopvkr, а Ви шо, зразу і переписуєте те, на шо Вам вказали? я перепрошую, але тоді в чому Ваша заслуга?
    це ж як гра, коли кожен пише по реченню і загортає клаптик паперу. бєлєбєрда ж получається.
    якшо Ви не троль, то щира порада перед тим, як братися за письмо, Вам варто підтягнути граматику, стилістику і те де. і читати дуже і дуже багато. не тільки літератури, а й критики. і не гавна, а нобелів і геніїв, бо до них Вам ніколине дотягтися, а смаку набратися - запросто. а точковими правками ви тільки людей насмішите. десь так.
    загалом все на цю тему можна вкласти у фразу
    Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    "Якщо можеш не писати - не пиши!"

Новачок

Хочу наголосити, що я прислухаюсь до тих думок, які мені здаються правильними. А якщо критика просто так, лише щоб мене лайном облити, то я намагаюсь не звертати увагу на такі висловлення.

Майже одразу. На скільки вистачає часу. Я тут не сайт розкручую, а шукаю допомоги від сторонніх осіб. Я хочу випустити в світ свій твір, написаний 14 років тому. З ним дуже багато подій повязано, щоб просто залишити рукописи на полиці.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Rinka, ти сонечко))))

tiptopvkr, а Ви шо, зразу і переписуєте те, на шо Вам вказали? я перепрошую, але тоді в чому Ваша заслуга?
    це ж як гра, коли кожен пише по реченню і загортає клаптик паперу. бєлєбєрда ж получається.
    якшо Ви не троль, то щира порада перед тим, як братися за письмо, Вам варто підтягнути граматику, стилістику і те де. і читати дуже і дуже багато. не тільки літератури, а й критики. і не гавна, а нобелів і геніїв, бо до них Вам ніколине дотягтися, а смаку набратися - запросто. а точковими правками ви тільки людей насмішите. десь так.
    загалом все на цю тему можна вкласти у фразу
    Я не переписую твір!!!!!!!! Я проводжу заміну деяких слів на синоніми, для полегшення сприймання суті тексту.
    Пророк

Лууучше... Только зачем вообще такое детальное описание нигде не фигурирующей птицы? Он хоть бы каркнул ещё где в тексте ( хотя, учитывая сколько ему внимания уделено, он не каркнуть должен, а соловьем петь-заливаться ).
    Поясню - когда Вы вешаете на стену ружьё (+ детально его описывая) и оно НЕ стреляет, у читателя появляется ощущение, что его жестоко обманули. Ну как минимум зря его время заняли

Он чувствовал, что его тело не парализовано, а, сложилось впечатление, что его руки и ноги неизвестно каким образом оказались в наручниках.
    ....в наручниках? хех...в розовых? -не, это садо-мазо какое-то с геронтофилическим уклоном Корешки бы какие-нибудь, проросшие из ножек кровати....они больше "в стилистике бабушек" ))
    змія болотяна ОЧКОва

tiptopvkr, якщо це для Вас такий дорогий текст, то простіше заплатити професійному редактору. Хоча нє, не простіше, бо професійний редактор Вам його порубає до невпізнанності. Для читача (і правильно зробить), але ж не для Вас.
    а так, якась колективна творчість виходить.
    я відчуваю, шо Ви просто не в темі. написать-написали, а шо з тим далі робит не знаєте. Текст не покращується напиханням туди синонімів. там треба саме переписувати. реченнями і абзацами. для того відчуття тексту треба мати, а у Вас, на жаль, його, мабуть, немає.
    Дивиться хто на форумі ^^

Справді, кострубато написано.
    А ще я б підправив шаблон на сайті - пливе безбожно.
    Новачок

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Лууучше... Только зачем вообще такое детальное описание нигде не фигурирующей птицы? Он хоть бы каркнул ещё где в тексте ( хотя, учитывая сколько ему внимания уделено, он не каркнуть должен, а соловьем петь-заливаться ).
    Поясню - когда Вы вешаете на стену ружьё (+ детально его описывая) и оно НЕ стреляет, у читателя появляется ощущение, что его жестоко обманули. Ну как минимум зря его время заняли

....в наручниках? хех...в розовых? -не, это садо-мазо какое-то с геронтофилическим уклоном Корешки бы какие-нибудь, проросшие из ножек кровати....они больше "в стилистике бабушек" ))
    Вы немного не правы. Ворону и дальнейшему его участию в сюжете посвящена почти целая глава и несколько упоминаний в других главах. Он в последующем, персонаж. Один из ведущих.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    tiptopvkr, якщо це для Вас такий дорогий текст, то простіше заплатити професійному редактору. Хоча нє, не простіше, бо професійний редактор Вам його порубає до невпізнанності. Для читача (і правильно зробить), але ж не для Вас.
    а так, якась колективна творчість виходить.
    я відчуваю, шо Ви просто не в темі. написать-написали, а шо з тим далі робит не знаєте. Текст не покращується напиханням туди синонімів. там треба саме переписувати. реченнями і абзацами. для того відчуття тексту треба мати, а у Вас, на жаль, його, мабуть, немає.
    Маєте на увазі, що пів першого розділу вийшов зовсім не в тему? Я його підправив.

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    Справді, кострубато написано.
    А ще я б підправив шаблон на сайті - пливе безбожно.
    Не хотілось би Вас образити, але Ви не праві. З шаблоном усе у порядку, а от у Вашого Adobe flash плеєра не все. Або ж відеокарта не сприймає такої кількості пікселів, яку Ви біжаєте.
    Руда, з хвостом

tiptopvkr, Проблема в тому, що багато з цим твором пов*язано, на жаль, лише для Вас. Не факт, що потенційний читач розділить Ваші переживання.
    Питання про вік було задане не просто так. Вибачте, не хочу нікого образити, але в 13 років ми всі проходили через відчуття того, шо я поет/письменник. В тому числі і я. Просто в деяких людей вчасно прийшло розуміння того, що все написане, не більше ніж підліткове "любовь-кровь".
    Може не варто заморочуватися над переробкою даного твору. Не задумувалися над створенням чогось нового??? Нехай це буде "за мотивами"???
    Все, що говорю, приміряю до себе. Днями відкопала річної давності фотографії. Фотографію, на відміну від тексту, не перепишеш синонімами, а жаль. То нехай краще десь і лежить глибоко закопана в нетрях жорсткого диску. Не все, що було нами створено (хоч якими б красивими словами ми себе не тішили: Яписьменник, Яфотограф, Яхудожник) має бути опубліковано.
    змія болотяна ОЧКОва

я шоб не буть голослівною розберу Вам перші два абзаци.

На горизонте исчезли багровые остатки дня. Небо боролось межу темнотой и светом (я боролась між Пєтьой і Ваньой. Це - швеція, сказав би Лесь. тобто це кострубата конструкція. її треба спростити, а речення переробити). Из-за деревьев довольно лениво выкатилась бледная луна(довольно лєніво. А якшо недовольно лєніво? Слово зайве). Своим светом она захватывала все больше пространства, порождая безликие тени. Один из лучей упал на аллейку, соединявшую собой фруктовый сад и обычный провинциальный домик, на первый взгляд, не привлекавший к себе внимания (брррррр на первий взгляд не привлекавший к себе внимания)))) і Нагромадження підрядних тексту простоти сприйняття не додає) . В нем жила обыкновенная семья, как и дом, вроде бы, ничем не выделяющаяся среди остальных объектов маленького провинциального городка ( те саме. буков много - смислу мало)

Тишину этой ночи нарушил едва заметный скрип двери(скрип не помічають, а чують). Из тени спящего дома вышел молодой человек. Сонным взглядом он посмотрел на небо, а потом на часы на своей руке. Стрелки показывали 2:37 ночи. Вова достал из кармана спички и сигарету. С мыслями, что курение погубит его, он все-таки закурил и направился вдоль аллейки, освещаемую бледно-розовым светом луны(хто кого освєщає у формі, що Ви вжили для цього слова вапше непанятна). Почему розовая?(хто розовая? неузгодження з попереденім реченням. або там луна розовая, або тут. але світло і розовоє) К морозу наверное...(пунктуацію мллодий письменник не повинен забувати) Прохладный ночной воздух вперемешку с сигаретным дымом наполняли его легкие. Ясное небо, яркие звезды и тишина, должны были только успокаивать, но внутри его души медленно разрасталось чувство необъяснимой тревоги. Он не понимал причины возникновения этой ноющего(та шо ж у нас з родами і відмінками?), нарастающего чувства. Порыв ветра согнал с ветки птицу, пролетевшую, как темный призрак, над его головой(над головой ветра?). Внезапно нахлынувшая волна страха, в добавку к тревоге(просторечьє - це добре, але не в такому вичурному стилі, як Ваш), накрыла собой его сознание(его? на цьому місці ми вже не пам’ятаємо про якогось хлопчика), заставив парня(а він ось тут!)))) резко обернуться в сторону звука(якого звука? птіци? так вона ж над головою летіла. туда не оборорачіваются). Но он увидел лишь исчезающий вдали силуэт черной птицы. Вове показалось, что это был ворон, но что-то в нем было странное. В глаза бросились заметно большой размах крыльев и размер туловища(размах може буть канєшно ж і незаметним). Они были не громадными, но заметно побольше чем у обычных воронов. (тут уже казали - мозгодробілка)

вцілому. два абзаци, а по змісту на 2 черення. На дворі глуха ніч. Будиночок ніжився під сяйвом якого-не якого місяця. Вова ніяк не міг заснуть і тинявся в саду. Він ледь не ковтнув цигарку від переляку, коли над ним пролетіла величезна каркуша.
    ось той об’єм у який вкладається ДВА АБЗАЦА.
    Руда, з хвостом

aneisha, мені здається, що подібні твори родом зі школи. Бо нам завжди вчителька наголошувала: ось тут такий крисивий опис чогось-там. З десятками порівнянь, зрозумілих лише автору, і прикметників (із серії - ось бачите, я ще і такий знаю, а ви ні!).
    Дивиться хто на форумі ^^

Дуже не хотілося б вести бесіду вбік, але оце:
    Ответ Сообщение от tiptopvkr Посмотреть сообщение
    Не хотілось би Вас образити, але Ви не праві. З шаблоном усе у порядку, а от у Вашого Adobe flash плеєра не все. Або ж відеокарта не сприймає такої кількості пікселів, яку Ви біжаєте.
    так просто залишати не можна.
    Мені на одному сайті тикали в провайдера, це, мовляв, проблема з провайдером, що у мене сайт криво відображається - смішно, та й годі.
    Шаблон, може й не кривий і недороблений, але автором сайту напхано забагато кнопок і банерів рекламних, тож він і пливе. І до чого тут мій флеш?
    А про відеокарту можна б і докладніші рекомендації дати. В мене, звичайно, не хай-енд, але за такі слова у свій бік вона вже образилась.
    Ні, щоб мовчки взяти і стилі підрехтувати.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7