Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 62.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: начинающий писатель

erazer, та пажалуста!
    мені ж не жалко. тільки я з Вами нічо робить не буду, можна? )))

Новачок

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    tiptopvkr, тільки заради Вас залогінилася ))))
    на все Ваше творіння сили в мене не вистачило, так шо швидше за все, я не об’єктивна. Але... Те шо Ви себе називаєте письменником - це харашо. Мало хто зі справді адекватних таланових людей буде після перших 10 речень називати себе письменником. а у нас є Ви.
    Ви пишете як то кажуть "плоско". поясню. Це значить, шо Ви намагаєтеся описати те, шо відбувається. Але Вам не вдається, бо уява читача не працює. А вона повинна працювати. коли читаєш Вас, то працює не уява. тобто для того, шоб уявити те, шо Ви написали мені треба докласти ледь не фізичних зусиль. карочє, це фігово.

по-друге, перед тим як пропонувати тексти читачам, треба їх самому вичитувати і правити. Це тіпа дружня порада. Демонструю.
    Тим, хто друже зі словом пояснювати не треба. А Вам поясню. Ви написали, шо дим і нічне повітря наповнювали легені сонця в 2,37 ночі. Ето же жесть!!!!
    ну і тавтології.
    а вобщем, да, Ви талановиті. Таке треба читать. головне, шоб не часто.

патамушо талант, а крітікам завидно. це ж ясно, як день.
    Дуже Вам вдячний за підказки. Я обовязково виправлю ті помилки, на які мені вказують читачі. Мені дуже важлива думка оточуючих.
    змія болотяна ОЧКОва

я так і знала))))))))))))
    попрацюйте ще над почуттям гумору і самооцінкою.
    Новачок

я так і знала))))))))))))
    попрацюйте ще над почуттям гумору і самооцінкою.
    Тобто, Ви мені бажаєте наголосити на те, що Ви зі мною просто злісно жартували, а мені це відповідно повинно подобатись? Чи як розуміти Ваш не однозначний вислів?
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    кстати сказать, я тоже начинающий (не знаю кто, правда): О драконах и принцессах
    Понравилось
    змія болотяна ОЧКОва

tiptopvkr, розуміти адекватно, а не домислювати непоймишо.
    шоб було простіше, якшо більш ніж однозначні, але м’які за формулюванням вислови Ви не сприймаєте: Ви маєте великі проблеми з мовою. За таких умов треба спочатку багато вчитися, і тільки потім називати себе письменником (для того ще вагон причин треба назбирати, шоби до себе таке слово причепити). Інакше (а це саме Ваш випадок) постає питання самокрити і відповідно, самооцінки.
    і з почуттям гумору у Вас теж не все гладко.
    Працювати треба, якшо хочеться шось із себе створити, а не, написавши три речення (неякісних, і тут я справді наголошою), називати себе письменником і ніби прихильно, але зверхньо ставитися до лохів, які вказують на явні і недопустимі помилки.
    Пророк

Они были не столь невероятными, но были большими, чем должны быть.
    мозгодробительнейшая конструкция )))
    Новачок

tiptopvkr, розуміти адекватно, а не домислювати непоймишо.
    шоб було простіше, якшо більш ніж однозначні, але м’які за формулюванням вислови Ви не сприймаєте: Ви маєте великі проблеми з мовою. За таких умов треба спочатку багато вчитися, і тільки потім називати себе письменником (для того ще вагон причин треба назбирати, шоби до себе таке слово причепити). Інакше (а це саме Ваш випадок) постає питання самокрити і відповідно, самооцінки.
    і з почуттям гумору у Вас теж не все гладко.
    Працювати треба, якшо хочеться шось із себе створити, а не, написавши три речення (неякісних, і тут я справді наголошою), називати себе письменником і ніби прихильно, але зверхньо ставитися до лохів, які вказують на явні і недопустимі помилки.
    Я не зверхньо ставлюсь до тих, хто мені вказує на помилки... Ми один одного напевно не розуміємо... Якщо зараз глянути на книгу, то там в перших абзацах трішки інша ситуація ніж була... Я прислухаюсь до того, що мені говорять... А с приводу почуття гумору мені не зрозуміло, що Ви мали на увазі.

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    мозгодробительнейшая конструкция )))
    Так лучше?
    Руда, з хвостом

tiptopvkr, Прислухатися до того, що говорять варто, але переінакшувати власний твір на догоду комусь - ні. Перше, Ви не завжди можете бути впевненими у рівні того, хто Вам радить (особливо в інеті). Друге, склалося таке враження що у Вас абсолютно відсутня власна точка зору на своє творіння.
    З Анейшею погоджуюся по всім пунктам. Тут не одному на форумі говорили, що мати фотокамеру - не значить бути Фотографом. Знати букви - не значить бути Письменником.
    В будь-якому разі - пишіть. Пишіть багато. Не публікуйте творіння одразу - дайте йому трохи "настоятися". Часто те, що здається геніальним сьогодні вночі - на ранок летить у смітник. Колись мені сказали одну дуже мудру фразу: "Якщо можеш не писати - не пиши!"
    Іще можна нескромне питання?? Скільки Вам років?
    Новачок

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    tiptopvkr, Прислухатися до того, що говорять варто, але переінакшувати власний твір на догоду комусь - ні. Перше, Ви не завжди можете бути впевненими у рівні того, хто Вам радить (особливо в інеті). Друге, склалося таке враження що у Вас абсолютно відсутня власна точка зору на своє творіння.
    З Анейшею погоджуюся по всім пунктам. Тут не одному на форумі говорили, що мати фотокамеру - не значить бути Фотографом. Знати букви - не значить бути Письменником.
    В будь-якому разі - пишіть. Пишіть багато. Не публікуйте творіння одразу - дайте йому трохи "настоятися". Часто те, що здається геніальним сьогодні вночі - на ранок летить у смітник. Колись мені сказали одну дуже мудру фразу: "Якщо можеш не писати - не пиши!"
    Іще можна нескромне питання?? Скільки Вам років?
    Мені 28, але книга написана 14 років тому. Я 13 років не писав і мені потрібна думка людей про мій твір. Мені порадили змінити текст так, щоб він легше читався. Я так і роблю. Не міняю суті написаного, лише підправляю текст. до слів "Вокруг гостя с того света, все неистовее, продолжал кружиться хоровод зла." я змінив текст. Далі буду працювати. Думки у інших слушні. І я згоден з тим, що коли зустрічається багато однакових слів підряд - це ускладнює розуміння і читання тексту.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7