Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 14.
    Завсідник
    Slip

Книга "Відновлювані джерела енергії" дозволяє економити

Нова книга про альтернативні джерела"Відновлювані Джерела Енергії" Р.Титко, В.М. Калініченко дозволяє економити кошти.

У посібнику надаються теоретичні основи використання відновлювальних джерел енергії, енергетичний потенціал України, загальний та територіальний розподіл ресурсів, сучасний стан розвитку. Зроблено огляд існуючих технологій щодо використання сонячної, вітрової, геотермальної енергії, енергії біомаси та малої гідроенергетики. Показано типові проекти, що застосовуються на даний момент у Польщі і можуть бути корисними для України. Зроблено огляд законодавчих актів та проектів України по кожному з видів відновлювальної енергетики. Приведено технологічні та економічні розрахунки проектів з відновлювальної енергетики. Відмінна поліграфія з великою кількістю кольорових схем та малюнків допомагає сприйняттю викладеного матеріалу.

З питань придбання книги звертатись до Калініченко Володимира Миколайовича

за телефоном 067 530 17 60 електронною адресою kalinichenkov @ ukr.net

Для відвідувачів найкращого Полтавського форуму - Велика знижка (вимагати у автора)

Нервова, курррва

Re: Книга "Відновлювані джерела енергії" дозволяє економити

Це ж підручник помойму.
    Завсідник

Ця книга, передусім, орієнтована на студентів економічних та технологічних спеціальностей вищих навчальних закладів вивчаючих дисципліни "Енергетичний менеджмент", "Енергоощадження та відновлювальні джерела енергії", "Енергетична безпека" та ін.
    Крім того, як пишуть автори, вона може зацікавити широке коло читачів зацікавлених цією областю техніки в теорії і на практиці.

Зміст книги про альтернативні джерела енергії
    2.0

Fokus, гортала цю книжку. ніфіга не пойняв. вона таки дуже вузькоспецифічна. якісь картінки, формули... яке там широке коло читачів.
    Нервова, курррва

nickeler, отож і я про те. Приміром, мені, як людині, яка просто хоче "заощадити", книга явно не допоможе. Мені мать треба якусь "Як чайнику встановити сонячну батарею".
    Завсідник

згоден, книга вимагає певної підготовки. Під широким колом мають на увазі саме зацікавлених в енергоощадних та альтернативних джерелах енергії.
    Консультації щодо відновлювальних джерел енергії можна одержати у одного з авторів Володимира Калініченка, телефон 067 530 17 60. Він проводить заняття-тренінги "Відновлювальні джерела енергії" в аграрній академії.

Доречі, відновлювальні джерела енергії вже впроваджуються в ПДАА (вітрогенератор, сонячні колектори для обігріву гуртожитків). За підтримки партнерів з Польщі відкрито лабораторію "Відновлювальні джерела енергії".

Для відвідувачів найкращого Полтавського форуму - Велика знижка (вимагати у автора)
    Філософф

Нетривалий час цікавився відновлюваними джерелами енергії. Трохи літератури перелопатив. Для фахівців ції галузі книга може мати цінність тільки в тому випадку, якщо в ній викладені результати особистих досліджень автора. А це, як я зрозумів, далеко не монографія. Тобто виходить, що ця книжка - просте переписування вже існуючих і наявних в інтернеті книжок у цій області. Як і більшість книг, що випускаються в сучасній Україні. Якщо я неправий, то виправте.
    Завсідник

Виправляю .
    В основу даної книги покладена робота польського автора Ришарда Титко „Odnawialne źródła energii” Ryszarda Tytko, яка є витримала кілька видань в Польщі і є однією з найкращих робіт з даної тематики. У книзі "Відновлювані джерела енергії" проведена адаптація до українських реалій (можливість впровадження, законодавство, які технології є перспективними в Україні ...)
    Книга є оригінальною роботою, а не "переписування" інформації з Інтернету.
    Нервова, курррва

Я ще знаю, шо десь за півроку її планують перевидати вже з результатами досліджень на базі тієї лабораторії, що відкрилася в ПДАА.
    Думаю, вона вже буде жвавіша)))
    Завсідник

sharasha, автор мені не повідомляв, чи планується найближчим часом наступне видання...

Увага, до кінця грудня 2010 року знижка на книгу "Відновлювані Джерела Енергії" - 20%

Детальна інформація про книгу
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя