Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 32.
    Постійний відвідувач

Re: Перекличка рок-клабберов

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Rosinka, Конечно можно! Заходи, присаживайся. Да брось ты эту табуретку. Эй! Принесите гостье кресло! Она у нас бывает редко, дык пускай понежит чресла :)
    Ой.. яка гостинність.. не варто. Я тут, коло дверей побуду.. Не буду роззуватись...
    Ну рідко.. Ще не роззнайомилась з усіма..
    А що це в склянці?! Засіб для "невимушеного спілкування"? )) ??

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Rosinka Посмотреть сообщение
    Ой.. яка гостинність.. не варто. Я тут, коло дверей побуду.. Не буду роззуватись...
    Ну рідко.. Ще не роззнайомилась з усіма..
    А що це в склянці?! Засіб для "невимушеного спілкування"? )) ??
    ты вгадала - в склянці 0,5 чистєйшого абсента без усіляких бридких домішок. Це щоб ти себе тут почувала більш розкуто!
    Так що - роззувайся не бійся, ми не кусаємся:))) новим людям завжди раді в нашій хаті:))

а щодо знайомства - ну так давайте знайомитись: я Kach, дуже приємно:)))

(усім клаберам): ану швиденько представились новому члену нашого маленького (поки що) Рок-ком"юніті!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Kach, ми тобі купим Зілок повний огурків, і МАН з двома причепами пива случайно проколить колеса в місцях діслокації рок-клаберской туси!
    не Зілок, а Газ-53!
    а МАН дійсно потрібно організувати - така собі "зовсім випадкова" поломка, і якраз там де Ви, товаришка, казали!:)))
    2.0

Kach, а може нінада??? нас відь можна іспугаццо... но ми токо с віду такі... так шо...ладно, наливай! і огурок не забудь в якості аперітіва.
    Я nickeler. ну собсно і усьо. решту мона почитать в профайлі, хотя воно і так видно - красоту не скроєш!
    Rosinka, welcome! Бьорк любиш? файно!
    змія болотяна ОЧКОва

ииииииии, прахадітє, садітєсь, на шо жалуїмся?
    а шо ж тут неясно-то? вся інфа єсть у прохвілі. ми такі вєсчі хаваєм у темних прохолодних не доступних для дітей місцях))))))
    Наливай!
    Гуру

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    (усім клаберам): ану швиденько представились новому члену нашого маленького (поки що) Рок-ком"юніті!
    ОК.
    Вообще симпатичный монстр, боец за независимость фракции конгломератов бумеранга и шарика красного пупсика и демократ в атаке на втыке. Растаман и растрындяй (вот ребята меня видели, все подтвердят).

Что касается положительных качеств, то - почти пунктуален, не употребляю метамфетаминов, не играю на барабане (в этом есть что-то общее с массой людей, которые тоже не играют на барабане, и я ощущаю с ними сильное родство), а также владелец собственного культа Ктулху. Характер скверный, но все же общительный. Легко вхожу в доверие, но тяжело выхожу из него. Аппетит умеренный, но сильный. Люблю книжки с картинками, подосиновики, березы, подберезовики, опушки, море, солнце, озера и луну, кошмарные ужасы и мосК. Еще люблю людей, если с кетчупом. Владею русским, украинским и олбанским языками. Опыт работы в ктулховедческих органах.

И мне наливайте! Ээээээээээ!
    Постійний відвідувач

[QUOTE=Kach;58364]ты вгадала - в склянці 0,5 чистєйшого абсента без усіляких бридких домішок. Це щоб ти себе тут почувала більш розкуто!
    Так що - роззувайся не бійся, ми не кусаємся:))) новим людям завжди раді в нашій хаті:))

мм.. а можна молока з малиновим джемом?!.. де тут у вашій хаті холодильник?

а щодо знайомства - ну так давайте знайомитись: я Kach, дуже приємно:)))

давайте) а я Rosinka, дуже приємно)) кап-кап)

Kach, а може нінада??? нас відь можна іспугаццо... но ми токо с віду такі... так шо...ладно, наливай! і огурок не забудь в якості аперітіва.
    Я nickeler. ну собсно і усьо. решту мона почитать в профайлі, хотя воно і так видно - красоту не скроєш!
    Rosinka, welcome! Бьорк любиш? файно!
    огурок і молоко?! екстримально)
    почітаєм-с, полюбопитсвуєм-с
    Бьорк не те, щоб люблю.. Скажімо так: цікавлюся)

Ктулху, читаючи твої дописи, не пожливо не посміхнутись. ну хоч заліпи рота скотчем, все рівно посміхнусь)
    2.0

Rosinka, ага, він у нас такий, Ктулху...самий шо нінаєсть настоящій! Мєсний царь, бох і управдом. Даж корону приміряв, дюж пасує міжжупрочім...
    про агурок - це у нас уже сказка во язицех! Kach вам розкаже...якшо схоче.. жалко фоток нема того момента оф глорі! бо ми ж таки не фотографи... тупим по сабжк постоянно...нам попить...тоесть попеть... ну таке от...
    Постійний відвідувач

Rosinka, ага, він у нас такий, Ктулху...самий шо нінаєсть настоящій! Мєсний царь, бох і управдом. Даж корону приміряв, дюж пасує міжжупрочім...
    про агурок - це у нас уже сказка во язицех! Kach вам розкаже...якшо схоче.. жалко фоток нема того момента оф глорі! бо ми ж таки не фотографи... тупим по сабжк постоянно...нам попить...тоесть попеть... ну таке от...
    Kach що ж там за історія?
    змія болотяна ОЧКОва

Rosinka, агурок повинен буть не з молоком (буееееееее) а з пивом)))))

Kach, якшо тебе влаштує, то буде не ГАЗік, а УАЗік. Ми тут з нікельором розробили нову модельку. дві ламборджині переплавимо на УАЗ Птаріот. на спойлери пустим Ферарі. Карочє збираєм бабло, хто скільки дасть, на серійне виробництво)))))))))
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Rosinka, агурок повинен буть не з молоком (буееееееее) а з пивом)))))

Kach, якшо тебе влаштує, то буде не ГАЗік, а УАЗік. Ми тут з нікельором розробили нову модельку. дві ламборджині переплавимо на УАЗ Птаріот. на спойлери пустим Ферарі. Карочє збираєм бабло, хто скільки дасть, на серійне виробництво)))))))))
    огірок одназначно З ПІВОМ!!!

а стосовно гіпер-автомобіля УаБзік Птаріот Полтавський - влаштовує повністю все! - колеса візьмемо з того МАНа, що поламається біля сходки рок-клаберов:)
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы