Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  Гуру

  18-19 июля международный съезд битломанов в с. Битля
  19-20 липня у селі Бітля Турківського району Львівської області вперше в Україні відбудеться міжнародний зліт-фестиваль під егідою Українського Фан-Клубу "Beatles.UA". Це унікальна можливість для знайомства, спілкування і спільного концерту шанувальників музики The Beatles із різних країн. Запрошуються гості з Росії, Польщі, Білорусії і, звичайно, України.

  У суботу 19 липня на 10-00 заплановано організований виїзд зі Львова до Бітлі. Місце збору буде повідомлено додатково. Спочатку автобуси заїдуть на вулицю Джона Ленона, де гості Львова зможуть зробити пам'ятні фото.

  Замовлення спеціальних автобусів організовує наш Фан-Клуб і проїзд відбувається за власний кошт учасників зльоту за умови передоплати.

  Вартість проїзду в обидві сторони становить 85 гривень. Також учасники сплачують організаційні внески у розмірі 25 грн.
  Відстань зі Львова до Бітлі – 185 кілометрів. Також можна добратися самостійно власним автотранспортом або маршрутними таксі на Бітлю, які відправляються з залізничного вокзалу о 15 і 17 годині. Час в дорозі близько 4 годин.

  Харування учасники можуть забезпечувати собі самостійно або скористуватися з місцевих пуктів харчування і спеціальної виїзної торгівлі на місці.

  Громада села Бітля взяла на себе зобов’язання з організації місця концерту, забезпечення правопорядку, пожежної і медичної допомоги, а також влаштування тих, хто бажає на ночівлю у приватному секторі. Також виділено майданчик для наметового містечка, де учасники зльоту зможуть ночувати у власних наметах (на фестивальній галявині). На поселення у приватний сектор просимо подавати заявки заздалегідь.

  У концертній програмі візьмуть участь професійні і аматорські музиканти, в тому числі і фольклорний колектив села Бітля. Запрошуємо всіх, хто хоче взвти участь. Учасники виступатимуть у форматі джем-сешн без гонорарів. Одною з головних цілей зльоту є обговорення концепції міжнародного фестивалю, який проходитиме в селі Бітля.

  У неділю 20 липня після завершення програми зльоту відбудеться організований виїзд замовлених автобусів о 16-00 з прибуттям до Львова о 20-00.

  Незабутній відпочинок в карпатських горах поблизу гірської річки, спілкування біля вечірнього вогнища під добру музику і нові цікаві знайомства – це стане початком традиційних щорічних зустрічей на фестивалі у Бітлі.
  http://www.beatles.com.ua/news_publi...itlya/699.html

 2. #2
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: 18-19 июля международный съезд битломанов в с. Битля


  Блиииинн!!! Я хочу туда!!!!!Елы-палы!!! Но вряд-ли смогу.... после Шипота и Шешор денег на поездку не останется..(((((
 3. #3
  Offline
  Гуру

  Re: 18-19 июля международный съезд битломанов в с. Битля


  Оставим тогда эту кость битломанам. Мы ж нанобитломаны (а вернее их уменьшеные подобия), относимся к более распрастраненному на планете виду, и посему более плотно заселяем северное полушарие :)
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. HEAVY METAL 27 ИЮЛЯ!!!
  Ronson в разделе Музика
  Ответов: 9
  Последнее сообщение: 28.07.2007, 18:10

Теги для этой темы