Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности

Результаты опроса: Де провести засідання "Клубу шанувальників Року"?

Голосовавшие
16. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • На природі: алкогольні напої, мясо, закусь, гітари, волання

15 93.75%
  • На лавочці в парку з пивом та анекдотами

1 6.25%
  • В кабаку / пивнушці / ресторані

0 0%
  • Просто потинятись по місту з пивом в руках

0 0%
  • В театрі чи кіно, з гітарами та воланнями:)

0 0%
  • Взагалі ніде - дурна затія

0 0%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 41
Показано с 61 по 70 из 409.
    Гуру

Re: Rock зустрічі членів "Клубу шанувальників Рок музики"

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    посвящать в обрыганы - не надо:))

а вот котел - очень классно! а на сколько литров? а есть какая-либо тринога к нему или иное приспособление для "подвешивания" над костром?

бубен - думаю слишком уж будет. мы лучше уже сделаем парочку маракасов из пивных банок, если кто умеет немного играть на ударных-трясущих?
    хотя реально думаю, что хватит двух гитар и губной гармошки:)))
    Кач, что это, не маракас ли? Хотя может погремушка. Нашел в загашнике. Оно маленькое, с ручкой и шуршит. Покупала знакомая в детском мире в Москве. Подойдет?

И вот, спустя 2 часа поисков нашел исчо и это чудо))

А котелок можно в фольгу завернуть, и засунуть под угли. Будет оригинальная похлебка, можно даже ей название придумать оригинальное (роковое) - типа "Трагический снежок", или "Господи, помилуй пожарников"))

ЗЫ. Еще можно кальян взять (у мну есть, только насадки купить, и коньяку для него - и все пучком).

Инвалид умственного труда

вот блин, не вырвусь на след неде
    змія болотяна ОЧКОва

кальян и у меня есть, маленький. вот только, боюсь убьем нежную и безумно нужную в хазайстве весчь((((
    мо нинада?
    Гуру

aneisha, да может и так, прохладительные напитки в виде вина и коньяка можно употребить и классическим методом)

rust, естественно, мы предоставим специально для нашего уважаемого столичного форумчанина полный отчет на страницах этой темы. Конечно, буквы присутствия не заменят, но хоть посмеетесь немного, и то будет радовать. Токмо надоть найтить того, кто поможет с соавторством и рецензированием текста)

________тихо, дальше Чапай думать будет__________

думал 10 минут, пыхнув цыгаркой, и подвинув папаху, продолжает
    накатив пред тем 200

Немного конструктива. Уважаемые дамы и господа. Давайте включать в повестку дня и вечера место. Выставляю на торги первый лот - в этом микролесу (на левом берегу реки, если смотреть по карте).

Второй лот - вот тута. Романтический и зловещий пиратский остров возле дамбы.
    Постійний відвідувач

Стосовно першого лота - можна подумати, досить цікаво, і недалеко
    Стосовно другого - місце шикарне (я там часто на лісапеті заїзджаю), просто найбільший мінус - далековато, важко вибиратись звідти. Хіба що найняти маршрутку, щоб відвезла та забрала нас. Я взагалі думав, може нам на леваді знайти містечко, або на огнівці? - плюс цих місць те, що добиратись туди й назад - без проблем.

Ктулху - якщо той аппарат шуршить, - 100% маракас, бери! - будеш "маракасником":))) або ж можеш використовувати, як гетьманську булаву!:))

кальян - не потрібно, там і без кальяна весело буде:)))
    краще кальян побережи для іншого разу, більш окультурених посиденьок!:)
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ПиСи: якшо з нами будуть дєффушко і особливо скромні, попереджаємо - можлива начвність нецензурної лексики. ви канешна пробачте, але ми попередили.
    писец как маты не переношу сказанные без повода

посвящать в обрыганы - не надо:))
    а вот котел - очень классно! а на сколько литров?
    5 литров, человек на 10 хватало сварить макаронов с тушенкой
    а есть какая-либо тринога к нему или иное приспособление для "подвешивания" над костром?
    дык: лес, 2 рогачика и жизнь удалась
    2.0

супер! Такий концепт намічається! Вже чекаю 5 числа. Аби небесна канцелярія не зафігачила November rain посеред літа, мало там шо їй присниться *співає: шо тібє снііііііццця, крейсер Аврора...* мг, ой!
    А щодо письмового звіту, пропоную кожному писати свої враження. Все одно, кожному запам"ятається різне, в когось скліроз, в іншого ще шось, а так організуємо калейдоскоп-коллаж для тих, хто з поважних причин закосить тусу.
    Таке ото.
    ПиСи: можна ще поїхати на Дублянщину, в район з/д мосту через Ворсклу. Карту не додаю, бо якщо на місці - то доберемся. А так, на вскидку я слабо уявляю де це. Хоча коли ми там зависали, було досить непогано.
    Хоча мені подобається ідея з Огнівкою. І оті два місця (моя правда не пойняло де це, ясно шо десь біля річки) думаю теж прокатять, якщо люди рекомендують. Коротше, нехай вирішує спільнота. Головно, щоб добиратися до головних магістралей міста було більш менш зручно.

Tail, у нас всьо по поводу. Он Кобі каже шо ми згущаємо краскі. Я просто до чого, ну мало лі... а так... коротше ви пойняли. Сподіваюся...
    Постійний відвідувач

а хтось гітару возьме?
    Пророк

Ответ Сообщение от TerezZzk@ Посмотреть сообщение
    а хтось гітару возьме?
    а у кого она есть?
    ри?

Маю пропозицію - не брати багато бухла, бо повилазять більшість не те що напідпитку, а п’яні в дупель. Я до того, шо то не буде красиво))) Гітара, каша чи уха, співи, - це все класно. Головне - всього в міру!

П.С. Маю питання: а на Огнівці є річка??? Бо я таки була націлена похлюпатися у воді)) Бажано, нестічній!
+ Ответить в теме
Страница 7 из 41