Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
  • 2 Сообщение от Kach
  • 2 Сообщение от Kach
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    Постійний відвідувач
    Chat

Магазини музичного обладнання в Полтаві

В Полтаві є кілька магазинів професійного музичного обладнання. Це:
    • Світ Музики
    • Арія
    • Цум (музичний відділ 3-й поверх)
    • До-Ре-Мі (не знаю чи ще живі вони)
    • Там-Там (вчора було офіційне відкриття)

в кожному з них можна замовити необхідне Вам обладнання та інструмент, проте і в кожному з них є свої недоліки та плюси.

Пропоную всім хто купляв обладнання в цих магазинах висловити свою думку про: якість обслуговування, якість обладнання, наявність та можливість вибору і т.д.

2.0

Re: Магазини музичного обладнання в Полтаві

Kach, в Арії купила навушника Бейердінамік DT 231. Супер! Воно конешна дрібнота, як з огляду на апаратуру. Але мені треба було, і мені порадили саме цю фірму. Вони взагалі типу як професійні, але я купувала одні з найпростіших. Ціна - 230 грн. Для "вух" нормально. Порівнюю з КОСС Ur/29 (куплені в Київі, щоправда) - КОСС відстають. Грубий корпус, який розвалився після року юзання (при написі "довічна гарантія") і тепер "красіво" замотаний скотчем, бо як його зібрати до купи, моя ще не придумало, настільки в хріновому місці відломився шмат пластіку.
    Бейери м"яко одягаються на голову, ніде не тиснуть але й не спадають. Працюють вже майже рік, проблем поки не зафіксовано.
    Висновок: гарна штука для хатнього вжитку, якість подобається.
    Постійний відвідувач

стосовно магазина Арія, можу сказати, що там можна придбати достатньо якісну "мілочуху": кабелі, медіатори, палочки, струни... щось "більше" - гітари, барабани, підсилювачі - в наявності практично нічого якісного немає, потрібно замовляти. Наскільки я знаю, то вони працюють з компанією A&T Trade, тому практично все, що є на сайті Музторга та АТ Трейда можна замовити в Арії. Ціни такі ж як в Києві, проте якщо в Київських магазинах компанії часто проходять усілякі акції, то у нас вони відсутні.
    Пророк

заказывал одно время в цуме акустическую гитару со звукоснимателем - месяца 2 возили вместо обещаной недели, пока я не забил. от так и сижу без инструмента.

ЗЫ: к слову где этот там-там находится?
    Пророк

До-Ре-Ми-это Миша?Если да,то по моим последним данным он искал место для торговли,как узнаю подробнее напишу.А где находится "Там-Там"?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    До-Ре-Ми-это Миша?Если да,то по моим последним данным он искал место для торговли,как узнаю подробнее напишу.А где находится "Там-Там"?
    вот адрес сайта магазина Там-Там. www.tamtam-music.com.ua
    там есть карта где указано его расположение - возле входа в переход на фурманова, через дорогу напротив налоговой. Вход с улицы, так что незаметить нельзя - двери разукрашены.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Kach, в Арії купила навушника Бейердінамік DT 231. КОСС відстають - мені теж набридли мої КОСС. вони ще надіваються на голову (як обруч) і коли вдягаєш спідницю, то виглядає дурнувато. Хочу маленькі, щоб у вуха вставлялись. Кажеш Бейердінамік класні? Гм! Цікаво!!!)
    "красіво" - ! Супер слово!
+ Ответить в теме