Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 29.
    Гуру

Re: Що Ви граєте та на якому інструменті?

Я на фортепиано и, соответственно всякие корги,ямахи. Собиралась поступать в муз училище, но передумала. Дополнительно училась на бандуре (захотелось почемут-то), немного на гитаре, но меня не на долго хватило - маникюр портился, да и гитара не своя. Сейчас за ф-но сажусь в лучшем случае 1-2 в полгода, нет времени. Хотя в планах есть заняться серьезно музыкой, писать песни и все такое, благо сейчас всяких примочек на корге есть.

Пророк

Я "граю" на фортепіано. 7 років музичої школи от звонка до звонка.... Але після того, як батьки втихаря продали піаніно, поки я була відсутня, грати стало ні на чому і "талантіще" угасаєєєєє
    Пророк

Всячески намагаюся викинути з голови 8 років навчання в муз. школі по класу фортепіано.....
    Але...по ночам сниться музліт(могуча кучка, наприклад!), додатковий клас на бандурі і звісно ж СОЛЬФЕДЖІООООООООО
    Гуру

Я "граю" на фортепіано. 7 років музичої школи от звонка до звонка.... Але після того, як батьки втихаря продали піаніно, поки я була відсутня, грати стало ні на чому і "талантіще" угасаєєєєє
    Черешенко, не переймайся: таке не забувається. Я після музичної школи декілька років практично не підходила до "України", потім треба було - так спочатку, воно якось не того, швидкість гри не та, але не надовго - дуже швидко знання і навики відновлюються.

Всячески намагаюся викинути з голови 8 років навчання в муз. школі по класу фортепіано.....
    Але...по ночам сниться музліт(могуча кучка, наприклад!), додатковий клас на бандурі і звісно ж СОЛЬФЕДЖІООООООООО
    Я муз літ теж не любила. БРРРРРРРРРР, як згадаю. А сольфеджо - без напрягу, воно мені легко давалось, диктанти я як семки щолкала.
    Пророк

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Черешенко, не переймайся: таке не забувається
    Сестра умоляла мене не гратиииии. Особливо вранці. В неї і досі рефлекс на "К Елізе" Бетховена. Цю прекрасну мелодію вона не виносииитььь!
    А я любила грати... І підбирати одним пальцем (без акордів) на раз-два!
    Гуру

Я підбираю з акордами на раз-два, але, щоб було простіше, в тональностях, де не так багато дієзів та бемолей.
    Пророк

Хочу колись побачити і послухати справжній оргАн. Сісти і зіграти на ньому- взагалі рожева мрія!
    Пророк

ви мене вбиваєтеееееееееееееееее

я пам’ятаю, як клала 5 копійок в туфельок, коли йшла на академ концерт, бо більше мені сподіватися було ні на що!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Я була така малінька, така нещасна....
    За мої 8 років...я не бачила жодної дитини, яку б здали туди в 5 років...
    Мені підкладали книжки товстезні на стілець, бо я не діставала до клавіатури(це ж так називається?)....
    Як згадаю академконцерт..... дурно стає...
    Сидить купа народу...і я бреду до піаніно, сідаю на книги...і починаю з гамм, аккордів, ХРОМАТІЧЄСКІХ ГАММ...коли слідкуєш за великим пальцем в паніці, шо зараз же його треба буде вставити...хоч би не пропуститиииииии...
    далі етюди.....
    ну і якийсь свій хіт!!!!!!!!!!!!
    Моїм хітом в 6-му класі був полонез Огинского! Я з ним гастролювала по різним закладам і установам - виступала на свята!
    І досі пальці по бильцю крісла час від часу мимоволі вистукують: мі...ре дієз...мі...фа...мі...ре....до...сіііі .....................
    Гуру

Я любила сольфеджіо, а грати - не особливо. Вірніше, я грала тільки на спецухе, та перед академом - 2 дні, щоб його здати! Досі не розумію, як мені так вдавалось. Тому, мабуть, і не захотіла вступати до муз.училища. А в ф-но я тільки кришку відкривала, стільчик приставляла, ноти клала - для виду, щоб коли прийдуть батьки - подумали, що їхня дитина - золота, музикой займалась. Правда, з уроками в школі звичайній теж так було. А я в цейчас... читала художню літературу...Книжки уходили...Благо, бібліотека навпроти дому.
    Постійний відвідувач

получаїця тіки на нервах, пробував на гітарі(мєчта), зламав гітару, більш не граю.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы