Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 22 из 22.
    Гуру

Re: Який Rock-Metal Ви полюбляєте?

Серед Металу як і в музиці взагалі, полюбляю, так би мовити, "комбіновані" стилі- симфо-метал, фолк-метал. Люблю готичний дум. Улюблена група - Therion, також подобаєтся Nightswish ( хоч де-хто може волати що це в загалі попса )

змія болотяна ОЧКОва

Re: Який Rock-Metal Ви полюбляєте?

відповідати буду "частямі" - так легше зосередитись. Ітакс, начнєм.

Який Рок Ви полюбляєте та слухаєте (котрий Вас "ціпляє" за душу) - яким направленням та стилям віддаєте більшу перевагу та які не можете слухати взагалі?
    залежить від настрою. зараз грає Tarja Turunen - My Winter Storm. завтра може бути Negative. або Catharsis. годину тому у вухах лунав Carl Orff "Carmina Burana". я всіядна. чого не переношу7 шансону і пающіх трусів.

Кого з колективів Ви найчастіше та найдовше слухаєте?
    находить. може періодично змінюватись наповнення плеєра, а може кілька місяців висіти і що цікаво, не набридати, щось одне. останніми довгими посиденьками запам"ятались POTF

Ваше відношення до нових "модерних" течій сучасного Року та Металу.
    Та якось ніасобо. не відчуваю я в них родзинки якоїсь. таке враження шо крім, як косити під старих-добрих, більше нічого придумати не можна.

Чи слухаєте Ви "іншу" музику (Trance, Pop, Dance та ін.) являючись фаном Рок направлення?
    пафтаряюсь. я хаваю все. за однієї умови. Музика повинна бути якісна.

Як Ви вважаєте: котрі з направлень найбільш ярко представлені (в) та характерні для Полтави?
    ой... я б така, шоб вони всі пішли в кансірваторію, або ще на деякий час закрились в гаражі, а двері закрутили дротом. шоб зорі з неба хватать поки росточку не вистачає.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3