Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей57Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 10
Показано с 51 по 60 из 93.
    Філін

Re: Концерт ДДТ 25 мая 2008

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ктулху, дякую за огляд! супер!
    Я трошки додам. По-перше, мені здалося, шо я в контексті ДДТ з моїм "роком випуску" трохи з іншої епохи. При всій моїй повазі до гурту, не було бажання досиджувати до кінця. Тому мабуть після "Церковь без крестов" ми звалили.
    Ото якраз на самому цікавому ви й звалили, коли все тільки починалось. Треба було лишатись.

"Відеочек" операторів сподобався всім без виключення. Тільки у Шевчука більш енергійно народ вимагав "Осень", ніж у оператора вимагали ще якусь гарну дівку показати на біс.
    Від Кураєва я особисто рачки лазив під лавокою від сміху... Це ж треба було такі концептуальні паралелі з Дунканом Маклаутом проводити....
    Про Матрицю, яка має його в зад, теж сподобалось. Особливо, якшо зауважити, що в його рясі кишень може й не бути, тому мобілку йому напевно доводиться ховати саме туди, куди має його Матриця. І от коли приходить згадана ним СМС-ка від Матриці, то телефон підступно так вібрує у своїй схованці
    За Кураєва все ним сказане підсумував соліст Карамазових фразою "Черти у нас сосут!"

І ще було цікаво спостерігати за патлатим хлопчиною, схожого на блондіністого Ісуса Христа, який протягом саундчеку Карамазових кілька разів проривався на територію співочого поля, і навіть танцював щось схоже на стриптиз біля звукорежисерської будки. Я в перервах між танцями, коли його охорона за територію викидала, відсипався на сіні на схилі гори.

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А за ДДТ навіть нічого сказати. Шевчуку ой-ой скільки років, а стрибав по сцені наче молодий. Порадували "Попсою" і "Родиной", хоча ми скандували за "Осень"))
    Я на концерті ДДТ вдруге, і ні тоді, ні вчора не чула, щоб хтось скандував О-СІНЬ О-СІНЬ!!! Ми вчора це навіть обговорювали, коли йшли додому. І прийшли до висновку, що Осінь занадто затягана пісня, тому її не хочуть. Хоча...мені осінь подобається, гарна пісня, але теж...не було такого бажання її вимагати. Всі, хто стояв поряд, спочатку одноголосно волали РООООДИИИНААА, а потім одразу ж ЭТОВСЕЕЕЕЕ.
    І я навіть не підозрювала, шо десь таааам маленька Лайт хоче Осінь :).
    2.0

Ктулху, ні фіга не почулося! так і було. Там якесь тєло певно буйствовало, а Гура Карамаза вирішив, шо як це так, його не слухає одне бешнне тєло. А то шо там діти пачками гасають і те, що може зачепити чиїсь чисті почуття - так це нам по боку. І "черті сосут у нас" - тоже блін гон. Кортше, атжигалі. Чиряк на попі акції.
    Гуру

nickeler,
    ну,как сказал в известной байке Дж.Буш "Каждый американский ребенок знает, что олени летают". Это я к тому, что было у маэстро Карамазовых космической тематики немного. И Дж. был прав, ибо предвидел вчерашнее действо)) Так что все верно, добавить нечего.

Кстати, со сцены ЮЮ обмолвился о том, что в Питере проектируют памятник Цою, то на просторах рунета есть и о том, что Московия не отстает. Только вот вопрос - напротив проходной МГУ стоит памятник Ломоносову. Будет ли там тандем - Цой-Ломоносов в одном флаконе? /типа архитектурная композиция - Цой поет, сидя верхом на "Яве" "...а над землей мороз, что ни тронь-все лёд...", а Ломоносов, усталый, продолжает свой путь по снегу босиком в столицу за знаниями (взглядом выражая - мол правильно поет, и мороз, и лед- все так мол и есть) :)
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Я на концерті ДДТ вдруге, і ні тоді, ні вчора не чула, щоб хтось скандував О-СІНЬ О-СІНЬ!!! Ми вчора це навіть обговорювали, коли йшли додому. І прийшли до висновку, що Осінь занадто затягана пісня, тому її не хочуть. Хоча...мені осінь подобається, гарна пісня, але теж...не було такого бажання її вимагати. Всі, хто стояв поряд, спочатку одноголосно волали РООООДИИИНААА, а потім одразу ж ЭТОВСЕЕЕЕЕ.
    І я навіть не підозрювала, шо десь таааам маленька Лайт хоче Осінь :).
    Так у нас десь півсектора скандувало Осінь)
    До того ж я на концерті ДДТ перший раз, і для мене Осінь - символ моєї юності)) Ми її з братом пєцали на гітарі і співали...того і хотілося послухати.
    2.0

По ходу, концерт взагалі якась стьобана пародія. Маю на увазі не музика і виступи взагалі, а поєднання попівського чосу і рок-концерту. Адже більшість боговещатєлєй позиціонують себе як противників рок-музики, називають її сатанинською. А тут - ріал-рок в кожен дім! Тю та й годі. Крім того, чим їм завинив Поплавський, якщо він у відповідь на те не міг навіть відповісти нічого у зв"язку з відсутністю на концерті.
    От нині згадую дійство, і таке враження що побувала на якомусь дикому маскараді. Настільки полярні речі лунали зі сцени.
    ри?
    Ops

По ходу, концерт взагалі якась стьобана пародія. Маю на увазі не музика і виступи взагалі, а поєднання попівського чосу і рок-концерту. Адже більшість боговещатєлєй позиціонують себе як противників рок-музики, називають її сатанинською. А тут - ріал-рок в кожен дім! Тю та й годі. Крім того, чим їм завинив Поплавський, якщо він у відповідь на те не міг навіть відповісти нічого у зв"язку з відсутністю на концерті.
    От нині згадую дійство, і таке враження що побувала на якомусь дикому маскараді. Настільки полярні речі лунали зі сцени.
    А мо’ "боговєщатєлі" прозріли і пойняли, шо попса несе більше руйнації ніж рок?!
    змія болотяна ОЧКОва

читаю і душа радуїться)))))
    концерт класний. Скай руліт))), а матріца імєєт фсєх))))
    музло хароше, а все інше було не там де треба.
    кураєв і проповєднік з ентер-музік з їхніми роліками про те шо магло би бить, чесно, примушували лізти під лавку, де окупіровався Дюша.
    Хотя, чогось мені здається, що УПЦ МП таки повернуло до себе обличчям кількадесят неумудренних. Ібо це більшою мірою було не святкування, якоїсь примарної річниці і не подарунок зголоднілим по норм музиці, а восхваляніє і піар сібялюбімих.
    ЗІ: Кураєв жжет.
    Гуру

Дык это и был маскарад. Известный патриархат потерял сферу влияния в отдельном взятом государстве Украина. Вот и пытается наверстывать сие упущение. А отработанных методик, видимо еще нет. Вот и отрабатывали эти методики в полевых условиях, для чего были и приглашен монстр питерского рока, великий гуру ЮЮ, который популярен в широких слоях - от подростков до солидных дядей. А поскольку даже те, кто его не совсем любят, все равно относятся к нему неоднозначно - вариант прям таки беспроигрышный. Явку подобного, столь широкого среза городского "загалу" обеспечить было бы не под силу иным исполнителям (например на Океанов пришли бы озабоченные отсутствием любви девочки, и парни, которых притянули за уши выше оговоренные девочки, на ВВ пришли бы веселые пивняки, на Металлику пришли бы грустные металлеры, на ВиаГру - озабоченные мальчики, не обремененные тем, что между ушами (это полушутя)).

Если верить публикациям в нете, то ДДТ не планировали никаких туров до записи нового лонг-плея, и видимо, данный тур делался в авральном порядке. До того ЮЮ сидел на даче, остальные участники группы разбрелись по собственным проектам. Вот и перемудрили с концептом. Так что криэйторы низаслужыно палучили двойко па рускаму йазыку! :)

По поводу полярных речей - это, видимо, малышей вводили в транс массивным перегрузом нелогичной информации. Чтобы внушаемость общую повысить)))
    2.0

Ктулху, угу, щодо ДДТ вони явно взяли козирну карту, якща навіть не "очко" =)))
    Явка 100% гарантована. Цирк поїхав, клоуни осталися, Кураєв дайоть проповєдь. Хотіли люди сходити туди, але після моїх переказів про матрицю обломилося. Це жостче аніж упячка!
    Мну тіки неясно, якого Х там робив СКАЙ?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 10

Внешние ссылки (?)