Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 25 из 25.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Тільки що повернулася з кінотеатра - "Царь" Лунгина.
    Думаю, всі якшо й не бачили, то принаймні, чули.
    Ну... кіно про Івана Грозного. Саме так я його собі завжди і уявляла.
    Я пів фільма не бачила(сиділа з закритими очима), але уявлення маю, про шо був фільм.
    В мене викликав цей фільм різні емоції. Перш за все - жалість до людей, які жили в той час(думаю... навіть, якщо режисери знімають не достовірні факти... в загальній масі люди десь так і жили).
    Жалко мені стало Івана Грозного і взагалі - всіх царів, жалко всіх його бояр, жалко чернь оту всю...
    Були світлі проблєски - дєвочка. Запустили її через фільм сонячним зайчиком, шоб радувало шось глаз.
    Був момент, де харашо було б і заплакать, не стидно.
    Порадував чоловік, який казав правду і Янковський. приємно було, шо включили таки цих людей в фільм - шоб були відверто позитивні герої на фоні всього, шо робилося.

Загалом.... дивитися таке тяжко, але переживання викликає, а це, як на мене те, чого прагне режисер.

Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Тільки що повернулася з кінотеатра - "Царь" Лунгина.
    Ну... кіно про Івана Грозного. Саме так я його собі завжди і уявляла.
    Я пів фільма не бачила(сиділа з закритими очима), але уявлення маю, про шо був фільм.
    В мене викликав цей фільм різні емоції. Перш за все - жалість до людей, які жили в той час(думаю... навіть, якщо режисери знімають не достовірні факти... в загальній масі люди десь так і жили).
    Жалко мені стало Івана Грозного і взагалі - всіх царів, жалко всіх його бояр, жалко чернь оту всю...
    Загалом.... дивитися таке тяжко, але переживання викликає, а це, як на мене те, чого прагне режисер.
    Серед відгуків на фільм в Росії привернула увагу вимога заборони фільму, бо він нібито у невигідному світлі подає Івана Грозного, який, на думку православного автора звернення пана Манягина, ніщо інше як
    грязный пасквиль на наше (їхнє) государство, на наш народ, на основателя нашего государства.
    чому? бо:
    Иоанн Грозный предстаёт как шизофреник, садист и маньяк. Однако, если поверить в то, что основатель нашего государства был таким тираном, то можно поверить и в то, что современное Российское государство, как это говорят на Западе, является оплотом тоталитаризма и тирании, антидемократичным, антинародным государством, которым правят не совсем адекватные личности. (цікава думка)
    насправді ж, на думку автора, "именно Иван Грозный провёл впервые в России демократические реформы". мабуть, головною з них була опричнина. а ще - "Он в два раза увеличил территорию Росси. Иван Грозный присоединил царства Казанское, Астраханское, Сибирское, Северный Кавказ, Ногайскую оду"
    Манягін і Грозний
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Серед відгуків на фільм в Росії привернула увагу вимога заборони фільму, бо він нібито у невигідному світлі подає Івана Грозного, який, на думку православного автора звернення пана Манягина, ніщо інше як
    грязный пасквиль на наше (їхнє) государство, на наш народ, на основателя нашего государства.
    теж бачила несхвальні відгуки на достовірність сюжету.....
    не можу сказати, шо я вивчала дане питання, прочитала багато історичних робіт або шо....
    але от якось так склалося, шо всі книги(художні), які я читала і в них згадувався Іван Грозний... давали йому приблизно таку ж характеристику, як і цей фільм.
    Ну і от думка про нього, сформована з дитинства - самий жорстокий цар росії, шизофренік(обов’язково) і т.д.
    Пророк

Та такий він і був. садюга, тваринок мучив. Так, принаймні, пише історик Соловйов. Мав гомосексуальні нахили.
    Про дружин його нещасних я взагалі мовчу.
    Просто дехто в сусідній державі хоче переписати історію, щоб люди любили своїх тиранів)
    Філософф

Интересно, если б Мамонова не родили, к примеру, то и фильма б не сняли?
    Такая у него мимика! Прелесть! Так здорово корчится, удивительно просто. Лучше, чем Царь-Мамонов, представить себе не могу.
    (Решила даже "Звуки" его просмотреть. Да... Первое, что послушала было про "а ты попробуй, попрыгай голеньким...". Чудилово.)
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3