Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 29.
    Добрий модер ))

Хуліо Медем

Секс і Люсія

ри?

Re: Фильмы которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Секс і Люсія
    Мггг...дивилася це кіно. Дуже, дуже занятне...:)
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мггг...дивилася це кіно. Дуже, дуже занятне...:)
    А ще шось скажеш?
    ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А ще шось скажеш?
    Ні, більше нічого не скажу. Можливо я і обмежена людина, але фільми розглядаю як власне задоволення і не вишукую в них чогось такооогооо!!
    Тому коли фільм мені сподобався, то я кажу: гарний фільм! І можу його ще надцять разів передивитися...бо воно того варте )))...бо кожного разу я віднаходжу у такому фільмі шось нове для себе у різні періоди свого життя))))

А "Секс і Люсія" я дивилася доволі давно (якшо це звичайно один і той самий фільм, про який ми говоримо). І він дійсно занятний
    Добрий модер ))

Хуліо Медем

БЕНТЕЖНА АННА / CAУTICA ANA
    Триллер, 118 хв.
    Режисер: Хуліо Медем
    В ролях: Мануела Бельєс, Шарлотта Ремплінг, Бебе Ребольєдо, Асьєр Ньюман, Ніколас Касалє, Міттіас Абіч, Джакомо Гонелья

Фільм був учасником конкурсної програми ІІ міжнародного кінофестиваля в Римі.
    Екскурс до глибин підсвідомості дівчини в період з вісімнадцяти до двадцяти двох років... Глядач проходить через розділи всього її життя в зворотньому відліку 10, 9, 8, 7... ... 0... наче під час гіпнотичного сеансу, під час якого Анна переконує, що вона не схожа на інших. Вона проживає життя інших дівчат, що колись загинули у віці до 22 років та які оселились в її пам’яті.

Хуліо Медем народився 21 жовтня 1958 року в Сан-Себастьяні (Іспанія). Закінчив медичний факультет в Університеті Країни басків у 1985 році. Почав свою діяльність в галузі кінематографа в 15 років, знімаючи німі фільми без сюжета, а, починаючи з 17 років, зняв кілька короткометражних фільмів. В 1992 відбулась прем’єра його першого повнометражного фільму на плівці 35 мм: „Корови” (Vacas), в 1993 Медем зняв другий фільм „Червона білка” (La ardilla roja). Обидві картини були прихильно сприйняті критиками та відзначені багатьма призами європейських кінофестивалів. В 1998 році вийшов його четвертий повнометражний фільм „Коханці Полярного кола”. Ця картина стала учасником міжнародних кінофестивалів в Санденсі, Венеції, Нусі (Австралія) та багатьох інших.

Вибрана фільмографія:

1991 — "Корови" / Vacas
    1993 — "Руда білка" / La ardilla roja
    1996 — "Земля" / Tierra
    1998 — "Коханці Північного полюса" / Amantes del Cнrculo polar
    2001 — "Люсія і секс" / Lucнa y el sexo
    2003 — "Баск-болл: шкіра проти каменю" / Pelota vasca. La piel contra la piedra, La
    2004 — "Є привід" / Hay motivo
    2006 — "Бентежна Анна" / Caуtica Ana
    Взято тут
    Добрий модер ))

З останнього переглянутого мною:
    Хаотична Ана
    Руда Білка

ЗІ: Це в мене відпустка і я нарешті маю час шоб дивитися кіно )))
    Добрий модер ))

Недавно в Колосі проходив літній фестиваль. Показували поміж іншого Хаотична Ана (фільм Хуліо Медема про життя Жінки в період від 18 до 22 років, про силу і слабкість, про добро і зло, про куточки пам’яті)

ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Значить, "Хаотична Анна" сподобалася страшенно. Артхауз дивлюся дуже рідко, бо воно не зовсім моє, а цей фільм...він такий!! Такииий!! Поки дивилася, десять разів впевнилася, що безсмертя душі - це жахливі тортури, постійний біль. Раджу.
    Маленький нюанс: тим, хто не любить субтитри, не рекомендовано - одне вже сопіло поруч ;)
    2.0

у суботу був "катрусин кінозал" до трьох ночі.
    дивилася оце http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/81540/
    і оце http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/220217/
    Перше, "У світі жінок" пріятні сємочки.
    А От "Хаотична Ана" це вже цікаіше. По-перше, мене нині переслідує Медем. Я хотіла подивитися це кіно, але не знала чиє воно. До того дивилася "Люсію і Секс" а ше, не дивилася, але лежить про Руду Білку і про Коханців. А тут таке.
    Мені європейське кіно важко дається, особливо ото таке концептуальне. Але шось в ньому єсть, схоже чимось на Фріду (мабуть картінками). Чимось на Леона (мабуть дєвочкой в кінці з каре і кровопідтоьком)
    Як на мене, там багато аллюзій і внутрішнього контексту. Над чим треба думать і може ще раз передивитися. Але Медем пізнається однозначно.
    І ще, якого ля там "красний квандрантік" як позначка? чи й не заборонене відео...чи їх лякає причетність до Артауз Траффіку... ніх не пойму..
    Пророк

Значить так... розказую, як я була чуть не відстала від життя:
    патякали з Нік сьогодні в асьці про те, про се.... і якось вона мимоходом згадала "Хаотичну Анну", мовляв те... се... Ну і далі про шось розмовляємо. А я так призадумалася.... шо ж там було в тій анні... Пам’ятаю, шо купа розмов була, шо я точно збиралася дивитися....
    Пошукала в неті інфу - агаааа.. бачу, шо не дивилася(дуже странно, бо впевнена була, шо давним давно подивлене). Скачала і ввечері всілася за перегляд.
    Знаєте... я вражена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ТАКЕ КІНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Плакала багато, просто сиділа з витріщеними очима... ну і вобще.
    І от в самому кінці був момент, коли я згадала все - коли були всі оті розмови, коли я збиралася дивитися, і чому не подивилася.
    Це момент з терористичним накакуванням!!!!! Я була в захваті! Крутий вчинок, нічого не скажеш!
    Коли це кіно показували в підвалі біля київського вокзалу, і Черешня сходила на нього, дзвонить і каже: таке кіно.... таке кіно... не совєтую. Я: ну.. хоч про шо? Вона: ну... шо я тобі можу сказати... в кінці дівчина накакала чоловікові на око. Я(в шоці): нАшо? вона: ну... там тіпа секс.. всі діла.. от і получилось. Ну і з цього всього тоді в мене склалося враження, шо воно того не варте, щоб качати. Якось мені в голові не вкладалося, навіщо таке робити...
    А тепер все ясно!

Дуже сподобався фільм! Вище всяких похвал! Емоційний і чудовий!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы