Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 29 из 29.
    Пророк

Re: Хуліо Медем

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Я бачила Корови і Руда білка і Земля
    ііііііі?

Добрий модер ))

Ну, якщо нічого не сказала, то не можу нічого сказати конкретного.
    Корови і Руду білку дивилася давно. Пам’ятаю, шо Руда білка залишилася для мене загадкою, типу "в чому ж сіль?", а Корови сподобалися, але шось десь я пропустила, що також подумала "Ага, переглянути ще раз" і відклала.
    Земля взагалі дивний. Я думаю, що про парність. От.
    Пророк

Земля взагалі дивний. Я думаю, що про парність. От.
    про парність....
    Добрий модер ))

Ага! Про те, шо людина - парна істота. Про те, що для кожної людинки є своя, конкретна пара. А якшо раптом помилився, то життя все виправляє. І якшо в когось роздвоєння особистості, то не просто так, а шоб до пари для когось.
    Пророк

Ага! Про те, шо людина - парна істота. Про те, що для кожної людинки є своя, конкретна пара. А якшо раптом помилився, то життя все виправляє. І якшо в когось роздвоєння особистості, то не просто так, а шоб до пари для когось.
    звучить цікаво...
    але я так розумію, шо тобі воно таво... не дуже пішло
    Добрий модер ))

Чого ж? Пішло. Але там крім парності ще багато всякого було.

Автор сценария и режиссер: Хулио Медем
    Главный оператор: Хавьер Агирресаробе
    Музыка: Альберто Иглесиас
    Художник-постановщик: Сатурнино Идаррета
    Монтаж: Иван Аледо
    Производство: Согетель, Лолафильм

Анхель — сложное создание. Он считает себя наполовину человеком, наполовину ангелом, наполовину живым, наполовину мертвым, его сознанием управляет голос, который говорит с ним из космоса. В некой части этого огромного, непонятного черного океана в его мозгу находится остров с красными холмами, куда Анхель прибывает с тем, чтобы окурить и уничтожить появившуюся там тлю, которая придают местному вину странный вкус земли.

В этом месте, под ярко-синим небом, в общении с простыми людьми, Анхелю предоставляется возможность разобраться со своей расщепленной личностью путем выбора между двумя женщинами.

Анхеля-мужчину влечет Мари, бесстыдная и очень сексуальная восемнадцатилетняя девушка, которую резко отвергает Анхель-ангел. Этот последний, в свою очередь, влюбляется в Анхелу, застенчивую и простую замужнюю женщину.

Если этот сложный внутренний конфликт происходит невидимо для всех, то у фермера Патрисио, мужа Анхелы и любовника Мари, человека крайне нервного, этот конфликт вполне ощутимый и реальный. Анхель превращает этот конфликт в вопрос жизни или смерти, Земли или Космоса, благоразумия или безумия, секса-любви или любви-секса...

Богатое воображение Анхела должно, в конечном счете, выбрать между человеком и ангелом. Мари или Анхела?
    Пророк

Вобщем.. качаю білку, корову, землю - всіх качаю.
    Так і не ясно, чи хароші вони, чи ні... - з тебе по слову видавлюю.
    Добрий модер ))

Звісно, хороші! Мега-хороші фільми! Треба качати і дивитися.
    Ти краще скачай все інше, чого в мене немає.
    ри?

Дуже довго був записаний на дискові фільм якийсь з нальотом еротики. І я все ніяк не могла його подивитися. Бажання особливого все не з’являлося, але ось вчора треба було срочно звільнити той диск і довелося таки ж глянути.

Оооооо! Та це ж МЕДЕМ!

Виявляється "Комната в Риме" - медемовська!
    Це щось! Неймовірно чуттєво! Неймовірно прекрасно!
    Історія розповідає про двох жінок, які випадково зустрілися у Римі й опинилися в одній кімнаті готелю... протягом найкоротшої ночі вони поступово розкривають одна одній своє тіло, свої думки, своє життя...
    З настанням ранку вони мають попрощатися. Але хочуть лишити про себе і свої почуття згадку. Між двома прапорами на фото буде майоріти простирадло))
    Найголовніше - прямо з перших хвилин стрічки така хвиля емоцій! Потрясаюче!
    Дуже!

Тим, хто сильно гетеро, дивитися таке не слід.

П.С. Бідний, бідний Макс!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы