Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 29.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

kobieta, оце ти вапщєєєєє! Та ми ж з Уксус в цій темі ще рік тому про Хаотичну Анну попонаписували! Вона навіть фотки повикладала!!! А ти!! Ет! Оце б обмінялися враженнями!! Найшла кого слухати - Черешню! Не дивися, не дивися...та вона ж ще більший страхополох, ніж я!

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    [Найшла кого слухати - Черешню! Не дивися, не дивися...та вона ж ще більший страхополох, ніж я!
    Шо-що-шо? Хто страхополох? Кіно не страшне, а естетично непривабливе в деяких місцях. Я дивилась разом з Кетею, то вона теж мала таку думку, а це небось помалкує, бо кому хочеться зізнатись у тому, що концептуальне арт-хаусне кіно не понравилось!
    Пророк

Після перегляду "Хаотичної Анни" взялася за ще один твір Медема - "Люсія і секс".
    Шо й казати.. - МЕДЕМ МАЛАДЄЦ!!!!!
    Сиджу і думаю... шо ж краще: анна чи люсія... хз
    Надзвичайно сподобався фільм! Хоч і з перервами на походи в магазин і всякі відволікаловки, але подивилася майже на одному диханні.
    Дуже цікавий сюжет! хитросплетений!!!!!
    Переживатільний!!!!
    Рекомендую всім, хто ще не дивився і кому сподобалася анна!
    змія болотяна ОЧКОва

добралась до кіно. вирішила надолужить. подивилась:
    Хаотичну Анну +100 хароше кіно, красиве.
    Люсію і секс мммммм +100. це ж нада було такий сюжет завернуть. знову ж таки - красиво!
    Добрий модер ))

Хуліо Медем

Вирішила створити нову тему, бо важко шукати дописи серед 74 сторінок про фільми.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Хуліо Медем

подивилась вчора Корів Медемовських.
    цікаве кіно, як завжди красиве і зразу не дуже зрозуміле. вопсчєм, ставлю + і на поличку "подивиться ще раз"
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    подивилась вчора Корів Медемовських.
    цікаве кіно, як завжди красиве і зразу не дуже зрозуміле. вопсчєм, ставлю + і на поличку "подивиться ще раз"
    Корів?
    це така назва?
    змія болотяна ОЧКОва

та то ж я просклоняла ))) "Корови"

ось шо пишуть.
    История конфликтных и бурных отношений между двумя баскскими семьями, Иригибель и Мендилусе, на протяжении трех поколений. Действие происходит в маленькой долине Гипускоан, где обе семьи живут по соседству, по разным сторонам холма, разделенные лишь рощицей. Такое близкое соседство приводит к бурным столкновениям и взрывам безумной ярости между ними. Драма начинается в 1875 году, в окопе, во время Второй Карлистской войны, и заканчивается через 60 лет, летом 1936, в начале Испанской гражданской войны.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    та то ж я просклоняла ))) "Корови"
    шо то ти просклоняла - я поняла. просто не чула раніше цієї назви.
    цікаво
    нада буде подивитися
    Добрий модер ))

Я бачила Корови і Руда білка і Земля
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы