Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    Добрий модер ))

Інгмар Бергман

І́нгмар Бе́ргман (14 липня 1918 — 30 липня 2007) — шведський режисер театру й кіно, сценарист, письменник, один з головних творців авторського кіно 20-го сторіччя.
    Професійно працювати у кіно Бергман почав у 1941 році, редагуючи сценарії. Невдовзі написав власний сценарій під назвою Цькування, який був екранізовано 1944 року.
    Пізніше Бергман почав знімати власні фільми. Світове визнання отримали його режисерські роботи 1950-х — 1960-х років — «Сунична галявина», «Сьома печатка», «Посмішки літньої ночі», «Мовчання», «Персона».

А сьогодні я подивилася Сцени подружнього життя

Фільм про Маріанну і Юхана - пару, їх життя протягом 20 років. Спочатку це ідеальна пара, потім розлучення і нечасті зустрічі, і зрештою бажання бути разом. Чудовий фільм. Ніби-то легкий, але в той же час дуже глибокий. Як інколи те, що здається ідеальним криє в собі ненависть і роздратування, а тоді, як мали б бути негативні емоції, народжуються розуміння, співчуття і любов. Протягом всього фільму на екрані тільки двоє, але мені особисто вони не набридли, навіть навпаки, дуже симпатишні. Тільки в кількох сценах з’являються інші люди - друзі, діти, репортерка, співробітниця. Майже всі події відбуваються у замкненому просторі. Але це цікаво! Ніяких тобі ядерних взривів, недолугих жартів, страшилок, все так спокійно але дуже цікаво.

Пророк

Re: Інгмар Бергман

Матьорий чєлавєчіщє!
    але він стоїть на міцному фундаменті драматургії Стріндберга, який і виписував йому оті чудові діалоги. (я не Маріану та Юхана, а взагалі)
    Пророк

Сьогодні подивилася.
    Харош фільм! Повчальний!
    Дивилася і аж подзвонила Уксус серед фільма, шоб поділитися враженнями.
    Наче й нічого нового для мене.... просто підтвердження того, що й сама думала, але якось сумнівалася.
    Раджу подивитися!!!
    ри?

Ем...ну да ж. Розтяглися у мене Сцени на два вечори. І шо? Нудотєнь... Повчального може і можна виколупать, але ж нууудно!!!
    Давайте наступне шось дивитися. Але не таке прісне)
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ем...ну да ж. Розтяглися у мене Сцени на два вечори. І шо? Нудотєнь... Повчального може і можна виколупать, але ж нууудно!!!
    Ну.. в принципі да... Нікого ж не вбили, і вампірів не було... - тому якось і не прикольно зовсім.
    ри?

Ах, ну да ж. Я і забула, що це ж фільми не для "плоскіх умов". Надалі буду обачнішою і не лізтиму у високі матерії...
    ...піду гляну шось америкоське з вампірами.
    Завсідник

Пока не осилил...
    Просмотрел отрывками... не захотелось смотреть вообще... Заставил себя смотреть... 20 минут и все.. не могу больше... То ли фильм не тот, то ли настроение...
    Люсия и секс тоже не пошел чё-то... Будем ждать другого настроения.. мож оно придет когда-то...
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А наступне (тобто в мене попереднє було, але чомусь я не писала про цей фільм) буде "Фанні та Олександр". Триває кіно біля 5 годин. Так шо дивитися тре або як серіал, або коли купа вільного часу і є чим зайнятися паралельно. Загалом дуже цікавий і повчальний. Вже ж, мабуть, зрозуміло, що у Бергмана всі фільми повчальні?
    Кіно розповідає долю однієї сім’ї. Тобто сім’я не одна, а кілька разів змінилася саме як соціальна одиниця, але основні діючі особи одні. Тобто фільм про сестру і брата та їх маму. Про те, як багато залежить від чоловіка в сім’ї. Про свободу, рівність, любов, взаєморозуміння ну і тд.
    Дуже багато всяких нагород.
    Лайточка, тобі дивитися тільки в тому разі, якщо треба вбити час або раптом безсоння! ))
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    "Фанні та Олександр"
    я подивилась першу частину. друга триває три години, тому покишо не сідаю. тому шо для таких фільмів треба настрій вловити. я можу одне кіно місяцями дивитись:). не всьо ж воно як Біг Лєбовскі - ця штука в любоє врємя суток года йде на ура). кстаті до речі хто не бачив - дуже раджу (сорі бо тема про бергмана).

дивилась ще Бергмана "Осіння соната". дуже спокійне, виважене але в кінці емоційно-напружене кіно.
    Добрий модер ))

Подивилася Після репетиції (1984)

Режисер залишається після репетиції на сцені театру разом зі своїми думками, можливими почуттями та привидами. Дуже сподобався уривок, де Генрік та Анна проговорюють розвиток їх можливих стосунків, і проговоривши-переживши це, немає більше потреби зав’язувати їх. Який чудовий спосіб уникнути болю та помилок... Захотілося вміти так.
    В головній ролі Ерланд Юзефсон. Люблю, коли в режисерів є "свої" актори.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы