Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    ТАК!

Re: Інгмар Бергман

омг! я такі фільми дивився в глибокому дитинстві
    ше й досі помню
    проєціювання на батькив особливо

Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Meladon
    омг! я такі фільми дивився в глибокому дитинстві
    ше й досі помню
    проєціювання на батькив особливо
    А я такі фільми дивлюся зараз, і тобі рекомендую. Не все ж новинками цікавитися
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А наступне (тобто в мене попереднє було, але чомусь я не писала про цей фільм) буде "Фанні та Олександр". Триває кіно біля 5 годин. Так шо дивитися тре або як серіал, або коли купа вільного часу і є чим зайнятися паралельно.
    О! А чому 5 годин? Я цей фільм дивився, правда дууууууууже давно в кіно : тоді він не був такий довгий. Може в прокаті була лише перша частина? Але те, шо бачив, дуже сподобалося!
    Чогось краще за все запам,ятав три епізоди : де один дядько показує дітям, як пуками гасити свічки; де інший дядько так кохається зі служницею, шо ламають ліжко; де мати підпалює хату зі сплячим чоловіком-деспотом та тікає з дітьми з дому.
    Добрий модер ))

les, може, ти дивився якусь скорочену версію? Бо в мене перша частина триває 2:05:21 і друга 2:53:07. Не пам’ятаю про пуки А от дітей мати не забирала, їх раніше викрали, ніби-то купуючи велетенську скриню.
    les
    Філософф

Це було дуже давно, може версія була і скорочена, але я знаю точно, шо ніколи б не висидів у кінотеатрі 5 годин. А я ж тоді висидів до кінця.
    там такий кумедний епізод, здається на самому початку : збирається вся родина на якесь свято (ще їхній тато був живий), і один з татових братів - той, шо сильно закладав за дюзи, випив добряче і пішов грати з дітьми. Вийшли вони на сходи, дядько поставив дітей глядачами, взяв канделябр зі свічками, поставив чи на сходи чи на перила і почав бігати наверх-донизу. Діти спочатку нічого догнати не могли, а згодом дядько зупинився коло свічок, натужився, вибачте - перднув і загасив таким чином канделябр.
    Пророк

Uksus, якщо буде нагода, подивись фільм Lust och fägring stor Бу Відерберга. Цей режисер у нас мало знаний, але його вважають до певної міри конкурентом Бергмана. В Росії він ішов під назвою Цветения пора; у нас його показав канал 1+!, не пригадаю вже під якою назвою, з прекрасним дубляжем. Мені сподобався більше за все бачене у Бергмана.
    Lust och fägring stor
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы