Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 26.
    ри?

Re: Німецьке кіно

Шукала на порталі чого б едакого глянуть. Випадково натрапила на знайому картинку, і згадала, що явно ж хтось на форумі цей фільм постив. Коротше, скачала Фантомную боль з Тілем Швайгером. Вражена. Фільм от просто хороший. Як на мене, особливу роль займає в ньому дружба.
    Після перегляду постійно крутилася думка: більше б таких стрічок переглядати, щоб розуміти - в мене щасливе безтурботне життя.

Давно знала про "Berlin Calling" - шукала півроку, а виявляється його не буде в прокаті в російськомовних країнах. Розчароване:( Саундтреки до фільму чудові, а трейлер спонукає до перегляду...

Добрий модер ))

7 жовтня в Україну повертається щорічний фестиваль "Нове німецьке кіно", який буде проходити в найбільших містах України, в число яких, як ми вже знаємо, Полтава не входить, протягом місяцю.
    В основній програмі:
    o Перукарка, реж.: Дорис Доррьє
    o Душевна кухня, режисер: Фатих Акін,
    o Всі інші, реж.: Марен Аде
    o Чужа, реж.: Фео Аладаґ
    o Фантомний біль, реж: Маттіас Емке

Додаткова інформація - http://www.arthousetraffic.com/films...010/index.html

Погоджуся з Лайтою і меладоном "Фантомний біль" - хороший фільм, вартий уваги і того, щоб бути переглянутим. Ще стає соромно за жалість до себе після перегляду таких кін.
    А ще дуже кльовий фільм "Душевна кухня". Мені взагалі подобаються фільми Акіна. І цей крутий. Про хлопця, в якого ресторан загинається сам по собі, ще й допомогти вирішили з цим, ще й дівчина поїхала геть і брат з в’язниці виходить і взагалі все погано але й кльово водночас. Бо кухня ж душевна! Решту фільмів ще не бачила, так шо сказать нічого не можу.
    ри?

Uksus, даси глянуть стрічечки??Ну або я в гості завітаю) З вгощєнієм якимсь Я не підкуповую, нє!!! Просто німці дуже всяке таке хороше "ліплять" в останній час
    Добрий модер ))

Душевну кухню? Ну канєшно ж дам! Я ще й в нагрузку тебе смачненьким чимось нагодую, а не вгощенія від тебе. Так шо приходь.
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Душевну кухню? Ну канєшно ж дам! Я ще й в нагрузку тебе смачненьким чимось нагодую, а не вгощенія від тебе. Так шо приходь.
    Ура-ура-ура!!!! Люблю ходить в гості!
    Пророк

Погоджуся з Лайтою і меладоном "Фантомний біль" - хороший фільм, вартий уваги і того, щоб бути переглянутим. Ще стає соромно за жалість до себе після перегляду таких кін.
    цікаво, шо ж то за фільм, після якого лайт радіє, шо так в неї все харашо, а ти себе жалієш...
    Добрий модер ))

Як же ж так? Навпаки ж все. Соромно стає ж!!! Думається: оце даааа, в людей он як, а ти ... айайай, ану ноги в руки і до справ!
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    цікаво, шо ж то за фільм, після якого лайт радіє, шо так в неї все харашо, а ти себе жалієш...
    Понятно чо' Лайт радіє. Ти б подивилася фільм - теж би раділа, шо в тебе все отлічно. Взагалі, ну дуже хароший. Не роби скидку на те, шо я дивлюся всякі страсті-мардасті. Бачиш, даже Укс каже - фільм харош!
    І вобщє, пропоную разом сходить до Рудого на фільм)) Я думаю, вона буде не проти ще одного чіловєчіка)
    Добрий модер ))

Я тільки рад. Вдруг ще хто хоче - велкам.
    Тільки якшо дивитимемося кіно, то тишком-нишком. Всі обговорення і коментарі - після.
    ри?

Тільки якшо дивитимемося кіно, то тишком-нишком.
    ем....а цей....а якшо буде дуже смішно, можна громко сміятися? Чи теж нільзя?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3