Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности

Результаты опроса: Вигляд фізіологічних стаждань людин на екрані викликає у мене здебільшого:

Голосовавшие
12. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Насолоду

3 25.00%
  • Винятково позитивні почуття

0 0%
  • Швидше позитивні почуття

1 8.33%
  • Швидше негативні почуття

5 41.67%
  • Винятково негативні почуття

0 0%
  • Відразу

3 25.00%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 68.
    ри?

Ваше ставлення до жорстокости в кіно

Дивилася "Руїни"... Ну якщо можна оте, шо було, назвать переглядом. Півфільму сиділа, затуливши обличчя руками. Не могла я бачити всіх тих жахів, що люди робили з людьми.... Фільм нехароший, жорстокий і страшний!

Odo
    -

Re: Фильмы которые мы смотрим

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А ще я дивилася "Руїни"... Ну якщо можна оте, шо було, назвать переглядом. Півфільму сиділа, затуливши обличчя руками. Не могла я бачити всіх тих жахів, що люди робили з людьми.... Фільм нехароший, жорстокий і страшний!
    Не розумію, взагалі, навіщо страждання і жорстокості знімати у кіно? Проте, схоже багато хто від цього "неуйомно оргазмує":
    — Какие чувства у Вас вызывают сцены с человеческими страданиями (пока поговорим о физических)
    — дікій і неуйомний оргазм! http://www.poltavaforum.com/blogs/ni...163-giger.html
    ри?

Офтоп:
    Шановний Одо, не хочу робити швидких висновків, але мені так здається, що Ви провокуєте людей. Ваші шпильки - це ж звичайно не образи...це просто аби виставити людину у тьмяному світлі...
    Якщо Ви особисто не дивитеся такі фільми і нічого не відчуваєте, то що ж - але не всі такі... хтось дивиться, і щось відчуває.
    Але це так, мої спостереження.
    О, ще одненьке. Якщо Вас так зачепила та фраза, то може поспілкуєтеся з мадам Нікельор? Вона дуже гарно вміє викладати свої думки))
    Odo
    -

Офтоп:
    Шановний Одо, не хочу робити швидких висновків, але мені так здається, що Ви провокуєте людей. Ваші шпильки - це ж звичайно не образи...це просто аби виставити людину у тьмяному світлі...
    Якщо Ви особисто не дивитеся такі фільми і нічого не відчуваєте, то що ж - але не всі такі... хтось дивиться, і щось відчуває.
    О, ще одненьке. Якщо Вас так зачепила та фраза, то може поспілкуєтеся з мадам Нікельор? Вона дуже гарно вміє викладати свої думки))
    А де Ви там якісь шпильки побачили? Я висловив лише згоду з Вашими почуттями, щодо фільмів де смачно змальовуються сцени насилля та жорстокостей.
    Я не розумію людей, котрі насолоджуються такими видовищами і тому виклав цитату однієї такої людини. Ви розумієте?
    Офтоп:
    Які проблеми? Де провокація?
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А де Ви там якісь шпильки побачили? Я висловив лише згоду з Вашими почуттями, щодо фільмів де смачно змальовуються сцени насилля та жорстокостей. Я не розумію людей, котрі насолоджуються такими видовищами і тому виклав цитату однієї такої людини. Ви розумієте? Які проблеми? Де провокація?
    А навіщо Ви її виклали? Мене дуже цікавить це питання, тому прошу відповісти на нього.
    Odo
    -

Офтоп:
    А навіщо Ви її виклали? Мене дуже цікавить це питання, тому прошу відповісти на нього.
    Я звісно перепрошую, але Ви читати вмієте?
    Я не розумію людей, котрі насолоджуються такими видовищами і тому виклав цитату однієї такої людини. Ви розумієте?
    І мене також дуже цікавить це питання, тому і Вас прошу відповісти на нього!

І ще одне. Скажіть, а навіщо Ви написали оце:
    Провокуєте мене?
    ри?

Офтоп:
    Я звісно перепрошую, але Ви читати вмієте?
    Прошу, читати я вмію.
    Висновок: Ви не розумієте людей, тому виклали цитату - То навіщо виклали? Вам так зрозуміліше тепер тих людей? Чи треба, щоб її ще хтось прокоментував, окрім тих, хто це вже зробив у блозі?

І мене також дуже цікавить це питання, тому і Вас прошу відповісти на нього!
    Будь ласка поставте питання - чи воно оте "..Ви розумієте?" Якщо воно, то ні - я не розумію.

І ще одне. Скажіть, а навіщо Ви написали оце:Провокуєте мене?
    Я звісно перепрошую, але Ви читати вмієте? (с)Odo
    Написала я оте, бо так думаю. А щодо провокації... Мені і так добре живеться, а от декому таки треба чогось гостренького на форумі...такого, з перчиком...
    Odo
    -

Офтоп:
    Прошу, читати я вмію. Висновок: Ви не розумієте людей, тому виклали цитату - То навіщо виклали? Вам так зрозуміліше тепер тих людей?
    Я не розумію не людей взагалі, а людей, що насолоджуються жорстокостями на екрані.
    Офтоп:
    Тепер зрозуміли? Для цього і виклав, щоб пояснили ті хто їх розуміє.
    Чи треба, щоб її ще хтось прокоментував, окрім тих, хто це вже зробив у блозі?
    Невже там хоч хтось це прокоментував, я нічого подібного не зауважив, лише взаємні кпини і ні слова по цій темі.
    Будь ласка поставте питання - чи воно оте "..Ви розумієте?" Якщо воно, то ні - я не розумію.
    Дякую за відповідь. Тобто наші думки щодо жорстокостей на екрані збігаються? Я правильно Вас зрозумів?
    Я звісно перепрошую, але Ви читати вмієте? (с)Odo Написала я оте, бо так думаю. А щодо провокації... Мені і так добре живеться, а от декому таки треба чогось гостренького на форумі...такого, з перчиком...
    А чому тоді Ви припустили, що я написав оте не через те, що так думаю, а тому що "треба чогось гостренького на форумі...такого, з перчиком..."?
    ри?

Офтоп:
    Я не розумію не людей взагалі, а людей, що насолоджуються жорстокостями на екрані. Тепер зрозуміли? Для цього і виклав, щоб пояснили ті хто їх розуміє.Невже там хоч хтось це прокоментував, я нічого подібного не зауважив, лише взаємні кпини і ні слова по цій темі.Дякую за відповідь. Тобто наші думки щодо жорстокостей на екрані збігаються? Я правильно Вас зрозумів?А чому тоді Ви припустили, що я написав оте не через те, що так думаю, а тому ....
    Ооо...мабуть я впаду ще нижче, ніж була, ггг
    Я люблю жорстокість на екрані..люблю коли крові купа і голови у різні боки.....але коли це у бойовику чи просто швидко...і не тоді, коли людині відрізають ноги складним кишеньковим ножичком, до цього розбивши кістки каменюкою.
    Я так і зрозуміла - Вам потрібні ще коментарі про чиюсь любов до жорстокості, але мабуть це все не в тій темі. Гм, та якщо в блозі не вийшло розмови, навіщо її взагалі кудись виносити?
    І ще, нічого я не припускаю - я висловлюю те, що зауважила.
    Odo
    -

Ооо...мабуть я впаду ще нижче, ніж була, ггг Я люблю жорстокість на екрані..люблю коли крові купа і голови у різні боки.....але коли це у бойовику чи просто швидко...і не тоді, коли людині відрізають ноги складним кишеньковим ножичком, до цього розбивши кістки каменюкою.
    Така ж фігня.
    Офтоп:
    Я так і зрозуміла - Вам потрібні ще коментарі про чиюсь любов до жорстокості, але мабуть це все не в тій темі. Гм, та якщо в блозі не вийшло розмови, навіщо її взагалі кудись виносити?
    А навіщо Ви написали сюди про свої враження?
    І ще, нічого я не припускаю - я висловлюю те, що зауважила.
    Не повірите, я — теж. З тією різницею, що я щодо Вас жодних образливих припущень не зробив (виправте, коли помиляюсь?). Ви ж зробили, як на мене, провокативне припущення ("висловлюю те, що зауважила"), щодо мене, що мені потрібно "чогось гостренького з перчиком". Відтак питання, навіщо?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя