Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности

Результаты опроса: Вигляд фізіологічних стаждань людин на екрані викликає у мене здебільшого:

Голосовавшие
12. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Насолоду

3 25.00%
  • Винятково позитивні почуття

0 0%
  • Швидше позитивні почуття

1 8.33%
  • Швидше негативні почуття

5 41.67%
  • Винятково негативні почуття

0 0%
  • Відразу

3 25.00%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7
Показано с 61 по 68 из 68.
    модератор

Re: Ваше ставлення до жорстокости в кіно

Не перестаю удивлятся... "наслаждение " и "позитивные чувства" от жестокости? Доктор, скажите, это нормлально?

змія болотяна ОЧКОва

V00D00People,
    палата в бальнічкі для нас вже забіта
    2.0

і кастрюльний зал № 6 в пеклі! ггг
    part of me

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Не перестаю удивлятся... "наслаждение " и "позитивные чувства" от жестокости? Доктор, скажите, это нормлально?
    Це цілком "звичайні" риси характеру людини, такі ж як і жадібність, меркантильність, гординя та інші, які в людині на рівні інстинктів. Та й чого хотіти від людини, яка тисячами літ забивала мамонтів, сотнями палила села, саджала сусідів на коли, стріляла в них же з кольтів, рушниць, гармат, а тут раптово стала білою і пушистою. Тепер, коли вбивати вже не можна, хоч подивлюся.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Це цілком "звичайні" риси характеру людини, такі ж як і жадібність, меркантильність, гординя та інші, які в людині на рівні інстинктів. Та й чого хотіти від людини, яка тисячами літ забивала мамонтів, сотнями палила села, саджала сусідів на коли, стріляла в них же з кольтів, рушниць, гармат, а тут раптово стала білою і пушистою. Тепер, коли вбивати вже не можна, хоч подивлюся.
    Гм... Тобто просто це сила інерції, цивілізація лише назовні, насподі ж ми всі дикуни? Може і так... хоча, як на мене, цілком можна припустити, що вже сформувався й инакший погляд на життя і прихільники його оглядаючись назад дивуються, тому, що людина ніяк не хоче позбутися такого тягаря.

Яко ілюстрація до вищенаведеного припущення:

Кретифф до теми від Івана Ушкова:

Новачок

Деякі піпли не входять до жодної переліченої в опитуванні категорій. Вони просто байдужі. Бачать жорстокість не як неприпустиме, а як мигаючі картинки на екрані.
    Ми можемо дивуватися, чому такі наповнені тюрми та дитячі колонії. Ввімкніть телевізор на будь-якому бойовику чи на серіалі про чергового "Сашу Бєлого", і усі запитання зникнуть. У таких фільмах злочини висвітлюються, як дещо привабливе та... романтичне. Гнати таку "романтику" треба в шию!
    "Дікій аргазм" від перегляду сцен жорстокості - це жесть... Якщо це жарт, то він вкрай невдалий і недоречний, якщо "прояв крутізни", не там треба проявляти.
    2.0

Ой, про Дом-3 я й не бачила картінго! А чого б, такий поворот подій дуже повесилив би фанатів Дома-2. бгггг

Ulana, це не жарт, і не пряв крутізни. то вам мерещиться. сцени жостокості різні бувають. Подивіться фільм "Знято!" з добірки "Три екстріма"...хоча. Ви певно побачите там лише жорстокість...
    змія болотяна ОЧКОва

мабуть, оффтоп, тому хавАю)))

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Ulana Посмотреть сообщение
    "Дікій аргазм" від перегляду сцен жорстокості - це жесть... Якщо це жарт, то він вкрай невдалий і недоречний, якщо "прояв крутізни", не там треба проявляти.
    шановна, відчуття при перегляді будь-якого фільму у нас дуже різні. та і про недоречність жарту, кожен судить по своєму. і жартують також по-різному. єсть люди, які той жарт оцінили і сприйняли належно.
    можна "жестю" вважати і соплі з сахаром в яких тонуть дамахазяйки під час перегляду "Дікой рози", або "Просто Марії".

а от щодо прояву крутізни, поясніть будь-ласка. я не зрозуміла кому і що треба проявляти.

зі: скажу за себе, особливих емоцій і рвотних рефлексів під час перегляду стандартних ужастіків я не відчуваю. фільм може буть як кажуть "жуткій", але це трохи інше. але для мене таке формулювання не прийнятне щодо кінох, які позиціонуть як бойовики, блокбастери, або жахи (в стандартному розумінні) та все ж, навіть з таким ставленням до оточуючого кіно-світу я до кутузки поки не збираюсь.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7