Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности

Результаты опроса: Вигляд фізіологічних стаждань людин на екрані викликає у мене здебільшого:

Голосовавшие
12. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Насолоду

3 25.00%
  • Винятково позитивні почуття

0 0%
  • Швидше позитивні почуття

1 8.33%
  • Швидше негативні почуття

5 41.67%
  • Винятково негативні почуття

0 0%
  • Відразу

3 25.00%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7
Показано с 51 по 60 из 68.
    2.0

Re: Ваше ставлення до жорстокости в кіно

тіко намутили тріхо з "Куб Зіроу", якесь воно банальне. Я вважаю не треба було пояснювати звідки те все взялося.
    мені в кінці першого Кубу до безумства жаль Левін, але по-іншому там бути не могло. Бо тільки крейз зможе жити після ТОГО в світі людей. Тільки крейз зможе вірити добрим копам...

Odo
    -

Широко відомим є той факт, що людина під час перегляду підсвідомо асоціює себе з головним героєм фільму або персонажем, що теж часто з’являється, отже мусить переживати всі ці муки разом з ним або їх спричиняти. Відтак, маю таке питання до всіх прихильників "виривання кишок та хрусту кісток" на екрані, як давно Ви відчували сильний і тривалий фізичний біль у реалі? Чи залишив цей час такі ж приємні спогади, що і той біль на екрані?
    Инвалид умственного труда

Широко відомим є той факт, що людина під час перегляду підсвідомо асоціює себе з головним героєм фільму або персонажем, що теж часто з’являється, отже мусить переживати всі ці муки разом з ним або їх спричиняти.
    Исследования в студию плиз по этому вопросу.
    Odo
    -

Re: Ваше ставлення до жорстокості в кіно

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Есть таке кіно "Путешествие металлиста", так вот там цікава думка, що раніше війна і смерть були з людьми постійно і всюди, вони не бачили в цьому ірреала. А нині про це можна лише говорити і симулювати це в іграшках. Найспритніші симулюють це в житті. Суспільство змінилося, а не страшне кіно нас попсувало. Шо тоді говорити про картини Босха, про "чудеса" інквізиторських процесів, про тортури над вояками... але тоді люди "для кайфу" не вбивали, бо знали про Смерть не через скло телєка. Мертву людину клали на стіл у вітальні, а тепер биріком її в морг. Ми далекі від природи смерті і шукаємо її симулятор.
    Цікава думка, тобто людина потребує, коли не практики насилля, то принаймні його симуляції?
    чого вам ті ужастіки далися....
    Та цікаво. А шо Ви ето спрашуєте ©

Здається Андрухович десь писав (та і не лише він), що сюжети, котрі вигадуєш, мають прикру здатність потім збуватися у реальному житті. Тобто мистецтво є не стільки відображенням, віддзеркаленням життя, скільки його активним творцем. І те, що ми дивимося, читаємо це світи, котрі ми обираємо для свого життя. Відтак питання до прихильників, життя у цих світах Вам подобається, Ви згодні там жити у реалі? Подібне притягує подібне. Те, що нам подобається ми поступово притягуємо у своє реальне життя.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Исследования в студию плиз по этому вопросу.
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Здається Андрухович десь писав (та і не лише він), що сюжети, котрі вигадуєш, мають прикру здатність потім збуватися у реальному житті. Тобто мистецтво є не стільки відображенням, віддзеркаленням життя, скільки його активним творцем. І те, що ми дивимося, читаємо це світи, котрі ми обираємо для свого життя. Відтак питання до прихильників, життя у цих світах Вам подобається, Ви згодні там жити у реалі? Подібне притягує подібне. Те, що нам подобається ми поступово притягуємо у своє реальне життя.

Оце були дослідженя? не переконливо
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Оце були дослідженя? не переконливо
    Які дослідження? Про що Ви? Це були мої думки по темі.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Які дослідження? Про що Ви? Це були мої думки по темі.
    Вы просто не видели моего поста целиком
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Вы просто не видели моего поста целиком
    Пане rust, зроблю виняток, щоб пояснити. Я колись дав Вам обіцянку ніколи більше не коментувати Ваші пости. І я маю намір триматися її і надалі. Тому, щоб Ви не запитували мене і як би не коментували мої пости, у відповідь буде лише тиша. Це все.
    2.0

есть така фішка, яку юзать в рекламі і дешевих "жовтих" виданнях. Коли в статті пишуть що, "всім відомо" чи "загальноприйнята думка", то будьте певні шо там лажа. Тоеєсть, відомо це в більшості випадків лише аффтару. Тому якщо "відома", то треба розповісти кому і з якої радості.
    Єдине, що я знаю про відбиття фантастики в реальності, то це "Гіперболоїд Гаріна", де бкло описано лазер, але не названо його лазером, та його тоді і не існувало ще. Або твір про корабель, у якому нібито дуже близька історія з Титаніком, який затонув за 10 чи двадцято років після виходу твору. Ну або планетарні розрахунки Дефо в "Подорожі Гулівера в країну гуїнгмів", які потім виявилися правдивими. З такими розкладами незабаром нас чекає навала зомбі (мене дуже вразив фільм "Я легенда", боюсь що на нас дійсно чекає щось подібне), або воскресіння вампірів. Втім мені більше віриться, що колись машини таки сказяться, і трапиться рукотворний Апокалапсис!
    Є теорія про циклічність життя людства, і нібито ми - 6 чи 5 виток. А до того була Атлантіда...хз, я в це мало вірю, але все може бути.
    Точно знаю, що скоро людство звіздєц, і винні в тому будемо тільки ми. А деякі фільми - то маленькі пророцтва...
    Odo
    -

Власне продовження думок. Те що нам подобається на екрані чи будь-де так чи инакше стає якоюсь часткою нашої душі, частиною нашого внутрішнього світу та простору. Все посаджене там росте і розвивається і рано чи пізно стає зовнішнім, щоденною реальністю нашого життя. Тому і має таке непересічне значення, що ми дивимось, читаємо, бо це те чого ми підсвідомо прагнемо і звемо у своє реальне життя.

есть така фішка, яку юзать в рекламі і дешевих "жовтих" виданнях. Коли в статті пишуть що, "всім відомо" чи "загальноприйнята думка", то будьте певні шо там лажа. Тоеєсть, відомо це в більшості випадків лише аффтару. Тому якщо "відома", то треба розповісти кому і з якої радості.
    Я не є журналістом, тому не знаюся на їх "фішках". Щодо широковідомої, то вжив цей термін, тому, що стільки разів бачив подібні досліди по ТБ, читав, що навіть і на думку не спадало, що це може когось здивувати. Мабуть ми просто різне дивимось та читаємо. Тому, як ще назвати інфу, що траплялася мені стільки разів? Частотрапляючоюся? Неоковирно якось звучить, не знаходите?
    Єдине, що я знаю про відбиття фантастики в реальності, то це "Геперболоїд Гаріна", де бкло описано лазер, але не названо його лазером, та його тоді і не існувало ще. Або твір про корабель, у якому нібито дуже близька історія з Титаніком, який затонув за 10 чи двадцято років після виходу твору. Ну або планетарні розрахунки Дефо в "Подорожі Гулівера в країну гуїнгмів", які потім виявилися правдивими. З такими розкладами незабаром нас чекає навала зомбі (мене дуже вразив фільм "Я легенда", боюсь що на нас дійсно чекає щось подібне), або воскресіння вампірів. Втім мені більше віриться, що колись машини таки сказяться, і трапиться рукотворний Апокалапсис! Є теорія про циклічність життя людства, і нібито ми - 6 чи 5 виток. А до того була Атлантіда...хз, я в це мало вірю, але все може бути. Точно знаю, що скоро людство звіздєц, і винні в тому будемо тільки ми. А деякі фільми - то маленькі пророцтва...
    Цікаві думки щодо фантастики, але це инакша тема. Щодо пророцтв різних творів мистецтва, то думаю, що це дійсно можливо, але форма у якій викладена та чи инша подія не збігатиметься 100%-во з реальними подіями ніколи, бо майбутнє не є жорстко визначене остаточно наперед і здатне змінюватися. НМСД.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7