Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности

Результаты опроса: Вигляд фізіологічних стаждань людин на екрані викликає у мене здебільшого:

Голосовавшие
12. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Насолоду

3 25.00%
  • Винятково позитивні почуття

0 0%
  • Швидше позитивні почуття

1 8.33%
  • Швидше негативні почуття

5 41.67%
  • Винятково негативні почуття

0 0%
  • Відразу

3 25.00%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 68.
    Odo
    -
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Дубль два! Обсуждать поза спиною нехарашо, це раз, це зовсім по-свинськи!
    Ну, коли Ви до форуму повернулися спиною, тоді це за спиною. Але форум є відкритою спільнотою, і все що тут пишеться Ви можете переглядати будь-якої зручної для Вас миті, тоді про яку (чию?) спину Вам ідеться? Шукаєте чорну кішку у темній кімнаті?

А по сабжу - лучче в кіно кров подивиться, чим морди на вулиці бить...
    А Вам не здається, що це пов’язані речі? Морди, що б’ються на екрані часто нагадують ті, що у житті і навпаки, і коли тим на екрані можна, то чом би і пересічному громадянинові не спробувати свою круть і міць? Це демонстрація певної моделі поведінки, що підсвідомо засвоюється глядачем. Звісно, є певна диференціяція, відповідно до розумового розвитку людини, вона усвідомлює умовність художніх засобів у кіно, а чим цей розвиток нижчий, тим більше людина схильна сприймати це через знак = до реального життя.

змія болотяна ОЧКОва

Re: Ваше ставлення до жорстокості в кіно

От ніхт не повірю, якшо скажете, шо ніколи "Термінатора" не дивились, або шось, шо зняте в тому ж жанрі.
    А якшо дивились, то перше, про шо думали, це про те, як події на екрані впривають на те, що за вікном.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    От ніхт не повірю, якшо скажете, шо ніколи "Термінатора" не дивились, або шось, шо зняте в тому ж жанрі.
    А якшо дивились, то перше, про шо думали, це про те, як події на екрані впривають на те, що за вікном.
    І Термінатора дивився і Матрицю поважаю, але річ не йде про ті випадки де жорстокість художньо виправдана і є невід’ємним цілим з картиною. Йдеться ось про такі випадки:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я люблю жорстокість на екрані..люблю коли крові купа і голови у різні боки.....але коли це у бойовику чи просто швидко...і не тоді, коли людині відрізають ноги складним кишеньковим ножичком, до цього розбивши кістки каменюкою.
    Тобто, коли жорстокість є не лише художнім засобом, а самоціллю.
    змія болотяна ОЧКОва

я думаю, шо самоціллю вона в принципі не може бути.
    це або такий хід, або бездарність режисерської групи. кіно, література ітп. за самоціль мають виховання. А яким чином це робиться і якими засобами - завдання до творців.
    я тож люблю жорстокість на екрані, але це не значить, шо я буду мочить всіїх підряд.
    2.0

Мої маленькі романтики! Спустіться хз небес в життя http://www.poltavaforum.com/avto-134...html#post45857

Я не думаю, що той водій хотів скопіювати супер круту ситуацію з фільма. Все набагато простіше і кіно, часто-густо, тут ні до чого. Люди маються неробством, бухають, скучають, а в усьому винен Фреді Крюгер... ага, щаз!
    Це схоже на те, що в українців в усьому винуваті москалі, а в світових катаклізмах жиди. Дурнів шукають в дзеркалі, а не в моніторі чи в ящику.
    Odo
    -

Мої маленькі романтики! Спустіться хз небес в життя http://www.poltavaforum.com/avto-134...html#post45857

Я не думаю, що той водій хотів скопіювати супер круту ситуацію з фільма. Все набагато простіше і кіно, часто-густо, тут ні до чого. Люди маються неробством, бухають, скучають, а в усьому винен Фреді Крюгер... ага, щаз!
    Це схоже на те, що в українців в усьому винуваті москалі, а в світових катаклізмах жиди. Дурнів шукають в дзеркалі, а не в моніторі чи в ящику.
    І як це стосується теми обговорення?
    змія болотяна ОЧКОва

Та так, шо не фреді крюгер винен в тому, шо п"яний придурок сидів за кермом.
    а кіно не то шо часто-густо, воно в принципі нідочого. в таких випадках.
    а жорстокі фільми (якшо їх дивиться нормальна людина) можуть принести більше користі, аніж пакості.
    от вам, важалуста "Реквием по мечте". нема там кровіщі. лучше б була. цей фільм і справді жорстокий. Але він провкує здебільшого правильні почуття (за загальноприйнятими мірками). хоча жорстокості у його режисерів можна повчитися.
    те ж саме з "Американською історією Х". фільм злий, пахне безвихіддю, пліснявою, адреналіном і ненавистю. Але він примушує думати.
    а от ті, про кого ми читаємо щодня на "мокрушной страничкє", цілком імовірно, перед тим, як взяти арматуру і піти мочить сусіда за чаркою переглядали якуніть "блядінку в законє".
    2.0

Есть таке кіно "Путешествие металлиста", так вот там цікава думка, що раніше війна і смерть були з людьми постійно і всюди, вони не бачили в цьому ірреала. А нині про це можна лише говорити і симулювати це в іграшках. Найспритніші симулюють це в житті. Суспільство змінилося, а не страшне кіно нас попсувало. Шо тоді говорити про картини Босха, про "чудеса" інквізиторських процесів, про тортури над вояками... але тоді люди "для кайфу" не вбивали, бо знали про Смерть не через скло телєка. Мертву людину клали на стіл у вітальні, а тепер биріком її в морг. Ми далекі від природи смерті і шукаємо її симулятор.

а іще, якщо ви дивитеся порнушку (тіки не нада казать шо ніхто не дивиться і одна я тіки збоченка), то када у вас стоїть, ви знач ідете і трахаєте всіх, хто попадається під...хм...руку??? а девочки, стікаючи ТАМ, стрибають на хлопців з другого поверха? чого вам ті ужастіки далися....
    ри?

Ненавиджу "Американську історію Х". Дуже погане кіно. Я його подивилася лише раз - і більше не дивилася жодного. Просто не вистачає моральних сил, хоча крові там не так і багато.
    "Реквієм..." я чесно проспала))))
    змія болотяна ОЧКОва

Лайтунчик, тут не в тому справа. Може не подобатися, може подобатися.
    я мала на увазі те, шо такі фільми викликають у норманих людей нормальну реакцію - шо те. чим ті пацани займались, не може призвести ні до чого харошого. Не спонукає іти і мочить нєгрів і Албаносів.
    Просто, не завжди насилля на екрані порожує насилля в реалі. іноді - все навпаки.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7