Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности

Результаты опроса: Вигляд фізіологічних стаждань людин на екрані викликає у мене здебільшого:

Голосовавшие
12. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Насолоду

3 25.00%
  • Винятково позитивні почуття

0 0%
  • Швидше позитивні почуття

1 8.33%
  • Швидше негативні почуття

5 41.67%
  • Винятково негативні почуття

0 0%
  • Відразу

3 25.00%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 68.
    ри?

Re: Фильмы которые мы смотрим

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А навіщо Ви написали сюди про свої враження?Не повірите, я — теж. З тією різницею, що я щодо Вас жодних образливих припущень не зробив (виправте, коли помиляюсь?). Ви ж зробили, як на мене, провокативне припущення ("висловлюю те, що зауважила"), щодо мене, що мені потрібно "чогось гостренького з перчиком". Відтак питання, навіщо?
    А тому, чому і Ви винесли сюди цитату ..ба, не лише цитату, ще і посилання...
    Я Вам ще раз кажу - я не припускаю))
    На останок скажу: "Дозвольте людям думати те, що їм заманеться".
    Так, як офтопи будуть затерті, то не бачу сенсу продовжувати..я сказала все, що думала...і Ви це зрозуміли - це найголовніше, бо може мої думки теж хаотичні.
    Пи.Си. Не ображайтеся, пане Одо. Мої думки - лише мої думки...вони не підтверджені тегами і висловами...хоча могли б такими бути. Але я ще не настільки погана)

Odo
    -

Re: Фильмы которые мы смотрим

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А тому, чому і Ви винесли сюди цитату ..
    То Ви теж чогось (когось?) не розумієте, тоді що саме?
    ба, не лише цитату, ще і посилання...
    Згідно неписаних правил мережевого етикету ланка до цитати додається зажди, лише такі цитати можна вважати коректними. Без цього не зрозуміло, хто це і щодо чого сказав, це викличе купу запитань і офтопу. Додана ланка всі ці проблеми знімає.
    Я Вам ще раз кажу - я не припускаю))
    Назовіть це як Вам завгодно. Ви накидаєте мені свою версію того, чому я написав свій допис. А чи маєте Ви моральне право на це? Я можу припустити все що завгодно щодо кого завгодно, але, як тільки я це написав про нього в безапеляційній формі це стає провокативним припущенням, що розпалює особисті конфлікти, бо людина може керуватися зовсім инакшими незрозумілими Вам мотивами. Питання, навіщо Ви цим замаєтесь?
    На останок скажу: "Дозвольте людям думати те, що їм заманеться".
    А я десь писав, що не дозволяю? Де саме?
    Так, як офтопи будуть затерті, то не бачу сенсу продовжувати..я сказала все, що думала...
    Ну чому ж, з цього діялогу можна цілу тему зробити, бо для мене питання ставлення людей до жорстокости на екрані і досі не є зрозумілим. А Ви досить незле розставили акценти у передпопередньому дописі, до якої саме жорстокости.
    і Ви це зрозуміли - це найголовніше
    На жаль, ні.
    бо може мої думки теж хаотичні.
    Є трохи.
    Пи.Си. Не ображайтеся, пане Одо.
    А Ви намагались мене образити?
    Мої думки - лише мої думки...вони не підтверджені тегами і висловами...хоча могли б такими бути. Але я ще не настільки погана)
    А що в обґрунтуванні своїх думок поганого? Невже краще безапеляційність, що без жодного аргументу накидає Вам свою версію, через що Ви ось це написали, а через що ось те?
    Добрий модер ))

Ваше ставлення до жорстокості в кіно

Я не люблю крові у фільмах.
    Щодо знущань психологічних, то норма, дивитися можна під настрій особливий.
    ри?

Re: Ваше ставлення до жорстокості в кіно

Пробачте, але тема не моя і я не є автором.
    Добрий модер ))

Лайт, така вже твоя доля, ставати автором тем )
    Якшо я розділяю тему на дві, то першим дописом новоствореної теми автоматично стає допис, написаний раніше за всі інші. Я створила тему, перемістила сюди все оте і вийшло, шо мій перший пост - останній. Так шо бути тобі автором ))
    Таке вже було з темою про мультики http://www.poltavaforum.com/kino-114...html#post43816
    ри?

Та я зрозуміла))
    Хоча тема жорстокості мене аж ніяк не зачіпає)
    Укса, а чого крові на екрані не лю? То ж кетчуп, як кажуть друзі)))
    змія болотяна ОЧКОва
    Мну тема жорстокості тож ніяк не трогає.
    я люблю кіно з м"яском. не люблю сопливих жіночих мелодрам "Я ж єго любіла, а він на мене ... ложив"
    крім того, іноді бойовики і триллери, особливо зараз, викликають або сон, або нудоту. того шо все зроблено дуже вже просто, без ідеї - море крові і всьо.

Офтоп:
    З.І: щодо цитуваня, (я тут так почитала) вважаю, шо не дуже красіво цитувати того, хто в даному випадку до дискусії не причетний. Тим паче, якшо подібна тема велася і зазнала краху))))
    особливо зважаючи на постаті цитуючого і того, кого цитують.
    бо внатурі на провокацію схоже. Бо коли дамочка відпишеться, всі будуть плюваться в неї, раніше заготовленим ядом. і казать шо сь тіпа того, "Я знало, какая ви ка..ка..шко, я мега-псіхолог, читаю ваші мислі, і дуже правільно їх панімаю. главне, я панімаю і знаю, як нужно жить, про шо думать, шо казать і як жить...."
    Харашо, шо в асі не гнем матюччя одне одному, бо тоді б наші добропорядочні ше й аськине посилання пхали, аби не викликати зайвих питань.
    Пророк

так само як і до лайки - все залежить від того, де і як воно у фільмах використовується
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    З.І: щодо цитуваня, (я тут так почитала) вважаю, шо не дуже красіво цитувати того, хто в даному випадку до дискусії не причетний. Тим паче, якшо подібна тема велася і зазнала краху))))
    А що "не кросівого"? Немає такої дискусії, котру не можна було би відновити і час від часу це відбувається. Ви не помітили? Як на мене, цілком нормальне явище.
    особливо зважаючи на постаті цитуючого і того, кого цитують.
    А що не так з постатями?
    бо внатурі на провокацію схоже. Бо коли дамочка відпишеться, всі будуть плюваться в неї, раніше заготовленим ядом. і казать шо сь тіпа того, "Я знало, какая ви ка..ка..шко, я мега-псіхолог, читаю ваші мислі, і дуже правільно їх панімаю. главне, я панімаю і знаю, як нужно жить, про шо думать, шо казать і як жить...." Харашо, шо в асі не гнем матюччя одне одному, бо тоді б наші добропорядочні ше й аськине посилання пхали, аби не викликати зайвих питань.
    Щоденник, з якого я цитував є відкритим і все що там пишеться вільне до цитування. Не подобається — робіть щоденник приватним, бо инакше Ви погоджуєтеся з тим, що будь-яка особа може цитувати все написане там Вами у будь-якому місці мережі. Тому, цитував і буду цитувати звідти все, що знайду необхідним. Коли ж я цитую на форумі щось з Ґуґль-тока, то завше питаю на це дозвіл у того, кого цитую (друзі не дадуть збрехати), бо це приватне спілкування.
    2.0

Офтоп:
    Дубль два!
    Обсуждать поза спиною нехарашо, це раз, це зовсім по-свинськи!
    Два, непонимание чувства юмора не лічиться! Це діагноз.

А по сабжу - лучче в кіно кров подивиться, чим морди на вулиці бить і бухать під забором. Шо неясно?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7