Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей30Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9
Показано с 41 по 50 из 86.
 1. #41
  Пророк

  Re: Мульти


  каена-чуть пхилософски туповатый, но пойдет

 2. #42
  Offline
  ри?

  Re: Мульти


  Це ж не фільм, шоб лізти у дєбрі філософії...Це мульт..він має бути добрим, і в кінці обов’язково з хеппі ендом!
 3. #43
  Offline
  Гуру

  Re: Мульти


  Зірка анімації, режисер, тричі номінований на "Оскар" і на третій раз що його отримав, Петров після свого тріумфального фільму "Старий і море" у всіх сенсах повернувся назад в Росію: екранізація розповіді Івана Шмельова, дія якого відбувається в Москві XIX століття, здійснювалася в Ярославлі. Петров вперше працював в команді, і, мабуть, це дозволило йому досягти такої формальної досконалості в художньому методі, якого, мабуть, світ ще не бачив. Складна техніка живопису по склу диктує свої правила. Зазвичай на картинці, яку потрібно змінювати прямо під камерою, живописці змальовують крупні предмети, а ще краще - стихії (море, піднебіння). Працювати з дрібними деталями, ретельно прописувати фон в техніці "ожилого живопису" неймовірно складно. "Моя любов" же дуже реалістично змальовує купецьку Москву: багатофігурні композиції, філігранно зроблені панорами, побутові зарисовки.Правдоподібно передано і складне емоційне життя персонажів. Головний герой, гімназист Антон, осягає на екрані мінливості любові і мучиться вибором між двома жінками - славною простачкою Пашей і красунею сусідкою, отакою романтичною, рафінованою і порочною пані. Кадр відображає тонкі душевні переживання учасників цього трикутника, їх міміка детально прописана, жести красномовні, а рухи такі природні, що деколи забуваєш про мальовану природу фільмуі дивишся його як ігрове кіно. Проте живописний характер зображення виразно заявляє про себе, коли режисер переводить глядача з реальності в мрії героя - прекрасні, романтичні і неймовірно барвисті. "А в піднебінні ліс вогнем грає, він довго жив, він багато знає, і тануть зграї гончих псів серед гілок і вітрил.Мене майже наздоганяє. Моя Любов." (Озерський)
  *******************************
  Моя любовь (Александр Петров) часть 1

  Моя любовь (Александр Петров) часть 2

  Моя любовь (Александр Петров) часть 3
 4. #44
  Offline
  ри?
  Cool

  Re: Мульти


  Вчора примусила дістати мультфільм "Пригоди Десперо" - бо як це так, про вухасте мишеня і не подивитися??? Та там же кожне вухо як дві мишині голови!! Обов’язково глянути (у кінці купа знаків оклику, не менше десяти :)
  Яяяяяяяк я сміялася!! Мені страшезно сподобалося! Такі мульти треба малечі показувати!! І дііііітям теж, навіть дорослим
  Мій тестувальний людь (мама) виразився досить оригінально - "Ага, непоганий мульт, але ж вуха у нього, як у чебуратора,..та ще й льотчик")))
 5. #45
  Offline
  Пророк

  Re: Мульти


  осьдечки лежить багато українських мультиків якшо кому цікаво. старих і нових. енжой)
 6. #46
  Offline
  ри?

  Re: Мульти


  Ялина, чу...питання маю. А чи не знаєш ти випадково, де знайти мульт про ката і собачку? Я навіть назви не пам’ятаю, але в списку твоєму не знайшла чогось подібного. Може в курсі?
 7. #47
  Offline
  Філософф

  Re: Мульти


  Очень нравятся мульты Максимова. Особо любимый "Ветер вдоль берега".
 8. #48
  Offline
  Пророк

  Re: Мульти


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  Ялина, чу...питання маю. А чи не знаєш ти випадково, де знайти мульт про ката і собачку? Я навіть назви не пам’ятаю, але в списку твоєму не знайшла чогось подібного. Може в курсі?
  знайшла нарешті! називається "Наступний" (не могла згадати назву теж, прийшлося ритися в мазепафестовських архівах. шось таке про чергу ггггг, ще ж і думала)))). автор - Анатолій Лавренишин.
  осьо (корочє, я невтьопне вставити з ютюба відіо, вже пробувала і так і сяк, даю прямий лінк):
  Мультфільм «Наступний» (2003)
 9. #49
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Мульти


  А я бачила цю короткометражку на Гогольфесті. Там одного вечора показували фільми з фесту "Відкрита ніч", що проводиться кожного року в Києві наприкінці червня.
 10. #50
  Offline
  Пророк

  Re: Мульти


  цікавий мультік...
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9

Теги для этой темы