Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей51Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 12 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 111.
    Добрий модер ))

Фільми, які ми не дивимося )

Часто видаляються фільми, які і збиралася ж глянути, та все якось ... ну, і видалила не подивившись, наразі:
    "Я остаюсь"
    А ви які?

ри?

Re: Фільми, які ми не дивимося )

А я повернулася філейною частиною тіла до одного з фільмів, в якому знімався Віл Сміт - шось там про щастя. Мені його зразу не дуже хотілося дивитися - ну я і не дивилася...тому навіть назви не пам’ятаю))
    А ще простіть мені раді Боженьки - але я не дивилася Іронію долі - і не збираюся навіть...чомусь мені не пре
    Пророк

во странные какие, а зачем собирать ненужные фильмы? качаю только то, что действительно охота посмотреть и удажяю только после минут 5 переклацивания всего кинА
    Добрий модер ))

До последней капли крови / Tooth and Nail (2007)

Тейл, ну хто б ото їх збирав? Відкрив - закрив - видалив, не подивившись ) от саме про такі фільми тут і говоримо
    Новачок

місця на вінті багатько... ось й качаю, але коли припече звільнити, то удаляю не задумуючися дивився чи ні... для фільмів, що мене якимось чином зачипили, я зробив окремий розділ )))

Якщо не подивися, знач не судьба... а фільмів таких буває багатько... нажаль часу іноді катастрофічно не хватає (((
    Новачок

Багато хто закачує фільми з "сітки" чи інтернет, але не дивиться їх. Іноді немає часу чи бажання їх переглянути. Оосбисто я більшість закачанного "кіна" все ж переглядаю. Проте часто мені вистачає проклацати кадри протягом 5 хвилин, щоб зрозуміти, що це за фільм і чи приваблює він мене.
    2.0

а як можна говорити про фільми, які ми не дивимося??? я не дивлюся мила і рамантіческай фігатні з соплями і сахаром, не дивлюся комедій (вийняток - "Убрать періскоп", це моє все, але там гарна ідея, що навіть придурки сила, коли в них є мета)... не дивлюся придурошних низькосорних ужастіків, в яких мета сказати "бу! злявався?"... коли я дивилася Дзвінок якийсь там, я ледь не заснула... нудна кіношка...
    змія болотяна ОЧКОва

в мене тож мабуть якесь неправильне сприйняття кінематоргафу.
    ну не розумію я звідки з"явився ажіотаж щодо фільму "жара". всі прям кіпятком пісяли. ну шо там такого. так само з іронійой судьби і суперблокбастерами Голівуду. нє, ну один раз подивиться можна.к анєшна, шоб буть в курсах. але головне не заснуть. всі ці "соплі з сахаром" про ньюамерікансіндерелла, або барців за життя людства... рєбят, ну це ж нудно.........
    Пророк

день некропостинга?
    2.0

а я от Інтерни не дивлюсь. Для ознайомлення вистачило поїздки з Києва в маршрутці. Утомітєльно, скучно і пошло. Даже Охлобистін не спасає. Хотя я і його неочєнь, але в нього такі кльові жовті окуляри ))) і вони йому личать.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 12 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя