Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 17.
    Добрий модер ))
    Flame

12. Фільм Микити Міхалкова.

Подивилася фільм 12.
    Коли почала дивитися постійно блукала думка, коли ж все закрутиться? Початок заінтригував і хотілося пришвидшити події, шоб дізнатися шо ж там і як сталося. Тільки коли пішли титри я зрозуміла, шо все вже закінчилося. Я жодного разу не занудилася, не тупцювалася нетерпляче, фільм поглинув, поніс течією бурхливої гірської ріки з підйомамим і спадами. Зазвичай, якшо є оцей ИИИИИИИИ, а потім - фуууууух, вже гуд. А тут оцих фууууух було безліч. Здавалося, тільки попустило, і знову підриває, крутить і захоплює. І це все при тому, шо фільм триває понад 2 години!!!
    А актори!!! Я не маю чудової звички запам’ятовувати імена акторів. Мені більше говорять обличчя, згадки про фільми, де я вже бачила їх. Але думаю, ви всі тут нормальні і вам ці імена про шось та скажуть, ітак:
    ...Александр Адабашьян, Алексей Петренко, Валентин Гафт, Виктор Вержбицкий, Михаил Ефремов, Никита Михалков, Сергей Газаров, Сергей Гармаш, Сергей Маковецкий, Юрий Стоянов.

В Колосі, здається, вже не показуватимуть, зате в КонКорді вчора ще йшов.
    Приємного перегляду!!!

Іще: після фільму ми всі мовчали. Просто йшли з обличчями без емоцій і мовчали. Ми думали. Фільм змушує замислитися.

Постійний відвідувач

Re: Фильмы которые мы смотрим

Вот еще один фильм недавно посмотрела - "Двенадцать", мне очень понравилось - но обсуждая с друзьями поняла, что все по-разному понимают о чем фильм.

ИМХО я думаю что о людях, о плохом и хорошем что есть в каждом из нас. И все испортил Михалков Всея Руси. Тьфу. А такой конец намечался.... Но всеравно я в восторге. Этж надо было снять. Этож надо было таких актеров... Мрррр...

Хочу услышать отзывы!
    Добрий модер ))

Відгук щодо 12 вже був від мене
    Може, ще хто висловиться, мені теж цікаво було б почути думку інших
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Udaganka, розкажи ж, як подивилася? Враження? Розчарував, захопив?

Відгук щодо 12 вже був від мене (стор 6, пост №56 цієї теми)
    Може, ще хто висловиться, мені теж цікаво було б почути думку інших
    Уксус, так а чого ти не сказала, що це рімейк на американський фільм 57 року "Двенадцать разгневанных мужчин"?!!
    Ти ж маєш знати такі речі - ти ж тут Модератіще!!!!!
    Це ж важливо!!!
    Фільм то гарний, але я ж думала, що Міхалков сам таке придумав...а воно...трохи не сам
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Уксус, так а чого ти не сказала, що це рімейк на американський фільм 57 року "Двенадцать разгневанных мужчин"?!!
    Ти ж маєш знати такі речі - ти ж тут Модератіще!!!!!
    Це ж важливо!!!
    Фільм то гарний, але я ж думала, що Міхалков сам таке придумав...а воно...трохи не сам
    Не сказала, бо бажаючих обговорювати не було
    Тим більше я не бачила того фільму 57го року ... Якби бачила і могла порівнювати ... а так ...

А якшо вже і говорити про рімейки, то "Дванадцять розгніваних чоловіків" Сідні Люмета - це екранізація п’єси Реджинальда Роуза, а іще був фільм "12 розгніваних чоловіків" 1997 року Уїльяма Фрідкіна, заснований на п'єсі Реджінальда Роуза і кіноверсії 1957 року. І ось тепер вже згадаємо фільм Міхалкова.
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Не сказала, бо бажаючих обговорювати не було
    Тим більше я не бачила того фільму 57го року ... Якби бачила і могла порівнювати ... а так ...

А якшо вже і говорити про рімейки, то "Дванадцять розгніваних чоловіків" Сідні Люмета - це екранізація п’єси Реджинальда Роуза, а іще був фільм "12 розгніваних чоловіків" 1997 року Уїльяма Фрідкіна, заснований на п'єсі Реджінальда Роуза і кіноверсії 1957 року. І ось тепер вже згадаємо фільм Міхалкова.
    От бач!!! Знає ж таки!!!! А приховувало!!!
    Артем
    Гість

Кто то фильм "12" Михалкова смотрел? Мне очень понравился. Советую посмотреть
    Гуру

Re: 12. Фільм Микити Міхалкова.

Блин скачал этот фильм и непосмотрев удал (памяти нехватало на компе)...точно завтра закачаю и посмотрю..
    Пророк

Відповідь: 12. Фільм Микити Міхалкова.

Ось не так давно зроблена мною рецензія. Фільму на замінить, звісно. Варто подивитись, але одного разу достатньо.
    "Ясна річ, не всі в Росії та навколо, навіть серед професійних кінокритиків, дивились класичній ще чорно-білий фільм Сідні Люмета „12 Angry Men”. Тому стрічка Михалкова „12” може сприйматись як одкровення. Сюжетна канва – суд присяжних розглядає нібито очевидну справу про вбивство, до того ж, за даними слідства, скоєне чеченським хлопчиком – надає неабиякого простору для поціновувачів витонченої психології по обидва боки екрану, тим більше що режисер зібрав неабияку компанію –сам Михалков, Маковецький, Петренко, Єфремов, Гафт (тут уже схожий на Гердта), Стоянов... Саме в акторах, їх обличчях, емоціях, позірній і справжній мотивації їх дій і полягає зміст картини. Проте, чистоти жанру не завжди дотримано – в оригінальній стрічці камера не залишала зали засідань, в той час як Михалков намагається „оживити” відеоряд, привносячи умовно-чеченські картинки. Це трохи порушує кристальну прозорість головної лінії – там, де Люмету в якості доказу достатньо квитка в кіно, Михалков виносить на сцену спецназівський ніж, з майже цирковими номерами (втім, у майстерному виконанні Газарова). Мова героїв іноді механічна і штампована, і деякі з цих штампів, здається, мимоволі видають російськість загального середовища («Подвез я ее пару раз с работы. Стала она с нами жить. Ну там, постирать, прибрать»). Та загалом, фільм, ще й майстерно, наскільки це дозволяє формат, знятий, тримає у напрузі, а чеченське підґрунтя сюжету, здається, продовжує ідейний ряд – „Мусульманин”, „Кавказький бранець”, „Дім дурнів” – який свідчить про намагання принаймні частини російського суспільства якось осмислити стосунки Росії і її оточення, що робить честь пану Михалкову, який знову показав себе видатним майстром."
    Добрий модер ))

Відповідь: 12. Фільм Микити Міхалкова.

Victorious, а як Вам образ одесита? То ж одесит був, якшо я не помиляюся?
    Власне, через цю фразу запитую:
    ...а чеченське підґрунтя сюжету ... свідчить про намагання принаймні частини російського суспільства якось осмислити стосунки Росії і її оточення ...
    Як Вам осмислення стосунків, показане на прикладі такого собі хохла?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя