Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 21.
    Odo
    -

Re: Рената Литвинова

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Фільмів за її участю не дивився - про неї саму ніц не скажу, але хотів би звернути увагу всіх, хто шарить у дизайні, на шрифти на цій реклямці. Скажу за себе, це краще, що мені траплялося у царині типографіки у російському рекламному мистецтві останніх років. Коли вона мала якийсь стосунок до цього, то у пані неабиякий смак.

.

Женщина не в моем вкусе )) Но забавляет не хуже Клары Новиковой, интервью с ней всегда улыбают )))
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Фільмів за її участю не дивився - про неї саму ніц не скажу, але хотів би звернути увагу всіх, хто шарить у дизайні, на шрифти на цій реклямці. Скажу за себе, це краще, що мені траплялося у царині типографіки у російському рекламному мистецтві останніх років. Коли вона мала якийсь стосунок до цього, то у пані неабиякий смак.
    А я якось невзлюбила цей шрифт.
    За те шо він такий гарний і такий незрозумілий. Я мусила вскакувати з дивану, бігти до монітору і натискати на паузу, шоб прочитати шо ж там пописано на екрані. Пройшло скоро Треба буде передивися і все прочитати Може, до кінця розкладеться все по поличкам.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Подивилася "Небо. Самолет. Девушка".
    Дуже сподобався фільм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Навіть слів не підберу, шо ж так заворожило...
    Само собою - Рената Літвінова! Але ж не тільки це...
    Мабуть найбільше - персонажі!!! Двоє головних героїв, подруга героїні і кілька її шанувальників!
    Дуже вдало підібрані саме персонажі.
    Рекомендую!
    Нервова, курррва

Да, дуже чуйне кіно!))
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Да, дуже чуйне кіно!))
    чуйне? :)
    цікава характеристика!
    треба буде взяти на замєтку, а то часто слів не вистачає для вираження емоцій і для описання того, шо саме зачепило
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    "Небо. Самолет. Девушка".
    я цей фільм дивилась в одну ніч з кіно "Мне не больно" і фільмом про юродивих, де Літвінова теж коментує.
    памятаю шо ледве тоді заснула. так мене накривало від емоцій, на голих почуттях від всього того побаченого.
    навіть зараз згадую - і якто трєпєтно стає.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я цей фільм дивилась в одну ніч з кіно "Мне не больно" і фільмом про юродивих, де Літвінова теж коментує.
    памятаю шо ледве тоді заснула. так мене накривало від емоцій, на голих почуттях від всього того побаченого.
    навіть зараз згадую - і якто трєпєтно стає.
    Скажи?!!! :)

Качаю "мне не больно"
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    "мне не больно"
    ой
    мене знову накриває..... як згадаю.
    до речі теж вперше її побачила і запам’ятала по тайожному роману. і по "ялєтаюявраю". тоді здалося, як можна _так_ грати, говорити? а потім виявилося, шо вона і в житті така.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    ой
    мене знову накриває..... як згадаю.
    до речі теж вперше її побачила і запам’ятала по тайожному роману. і по "ялєтаюявраю". тоді здалося, як можна _так_ грати, говорити? а потім виявилося, шо вона і в житті така.
    мммм... а я мабуть десь просто - на телебаченні її бачила вперше.. мож в передачі якійсь.
    Але фільм, в якому бачила її вперше мабуть також - "Таежный роман".
    скачала "мне не больно", поставлю в чергу кін
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы