Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 31.
    Добрий модер ))

Re: Кім Кі Дук

Правильно, є насильство над жінками і кому ж ще співчувати, як не постраждалій стороні? Наявність у фільмі сцен побоїв матері, зґвалтування дівчини, відрізання грудей і просто морального знущання не тільки над фізичними вадами, а ще й з акцентом на приналежність до жіночої гендерної групи - це не ідея чи мораль фільму. Просто ці сцени присутні і я воліла б їх не бачити.
    Нехай вони собі їдять собак, але ж важливо як саме вбивати тварину. Так, у фільмі лише натяки, але які красномовні! Уява так і вимальовує всю цю красу. Це не вбивство заради їжі, це вбивство заради задоволення.
    Фільм соціальний? Нехай буде. Але не подобається мені такий соціум. Може, я дійсно не готова до сприйняття культурних відмінностей, але впевнена, що бувають і інші методи їх зображення.

les
    Філософф

Це ж наскільки великим митцем є Кім Кі Дук, якшо засоби, які начебто Вам не сподобалися, розбурхали Вашу уяву настільки, шо Ви кілька разів припиняли перегляд! А до всього цього він все-таки спромігся, незважаючи на засоби зображення, а може саме і завдяки ним, добитися від Вас усвідомлення : шо насилля - це погано, шо є проблеми, від яких люди дуже сильно страждають. І саме така екзальтація спонукає нас до усвідомлення, шо ці проблеми ПОТРІБНО вирішувати, тобто діяти чи протидіяти. Неестетично? Так!!!!!!!!!!!! Але у житті неестетичного набагато більше за прекрасне.
    Насильство над жінками у фільмі примушує нас протестувати. У чоловіків викликає бажання стати на захист, а жінок спонукає чинити спротив, шоби не бути безпорадними жертвами. Шо в цьому поганого?
    Насильство над тваринами у фільмі, суто вже по-європейські (всупереч корейській культурі), зазнає помсти та покарання, не менш жорстокого за саме знущання над тваринами.
    Не відлякуйте людей від фільму - фільм гарний.

Якшо хочеться краси та любування, то в Кім Кі Дука є й це : "Весна....." - геніальний (інакше і не скажеш) фільм саме про красу.

От дивно, шо "Поганий хлопець" Вам сподобався - там же суцільне збочення та комплекси, замішані на насильстві, примусі, нездатності захистити власну свободу та гідність. Чесно кажучи, це єдиний його фільм, який я подивився не з першого разу, бо такі стосунки мене обурюють страшенно. Але фільм так само неординарний, як і "Адреса невідома". І потрібний, шоби робити соціальне щеплення проти насилля та рабства, зокрема і сексуального. Незважаючи на те, шо мені він "не подобається", тобто викликає багацько негативних емоцій, ніколи б не застерігав людей, шоби вони його не дивилися.
    Добрий модер ))

Ніхто і не заперечує приналежність Кім Кі Дука до МИТЦІВ. Дійсно молодець, може викликати дуже яскраві емоції та сильні почуття.
    Усвідомлення того, що насилля - це погано, прийшло до мене трішки раніше, ніж я переглянула цей фільм. Протест - це чудово, але саме зараз у моєму житті чи в житті близьких мені людей немає нічого такого, куди я могла б виплеснути весь свій внустрішній спротив показаним у фільмі реаліям життя. Тобто він зилишиться у мені негативним осадом, зіпсованим настроєм. Щодо прекрасного та неестетичного, цілком погоджуюся. Можливо, дійсно забагато штучної краси і час від часу корисно подивитися на світ об’єктивно.
    Моє відлякування від фільму у формулюванні "Нікому не раджу дивитися" стосувалося певних людей на форумі, що дійсно не переносять такого на екрані. Всі інші, думаю, захочуть копнути самі і переглянути.
    Чому мені сподобався "Поганий хлопець" сама й досі дивуюся
    les
    Філософф

Не знаю, може це буде офф-топом, але можна ж той негативний заряд емоцій не намагатися викинути одразу ж назовні, а осмислити та всередині себе перетворити на конструктив, типу : зробити для себе якісь висновки і т.і.
    От скажіть, тільки дуже-дуже чесно : невже крім просто поганого настрою у Вас не залишилося від цього фільму ніяких думок, вражень від сюжету, ситуацій, які б періодично не виникали у мозку та не спонукали їх осмислювати знов і знов?
    А про "Поганого хлопця"......., тільки без образ - це лише жарт : може просто Вам подобаються хуліганісті, брутальні "погані" хлопці
    Добрий модер ))

Можна. Все можна. Але знедавна я намагаюся швидко після перегляду написати враження від фільму, бо дехто тут мене звинувачує у сухості дописів, якщо вони вже осмислені, це завжди схоже на "цікаво, корисно, змушує задуматися" або "нудний, але з глибоким підтекстом" ну і тд. Заради Вас тепер буду писати про деякі фільми осмислено
    Я не сприйняла фільм. Можливо, треба передивитися, але не зараз. Звісно, гидливість, зневага, нерозуміння проходить з часом і залишаються корисні висновки, те, про що фільм змушує задуматися.
    Про бедгаїв, все може бути
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Заради Вас тепер буду писати про деякі фільми осмислено

Дякую! Не очікував, шо тут шось будуть робити заради мене, але мені дуже приємно

От зловлю Вас на слові : чи дивилися Ви "Острів" і як він Вам? Мені він здається одним з найсильніших фільмів Кі Дука. Начебто там і дій небагато, але дуже сильний внутрішній драматизм, ну а дівчина взагалі запрєдєльно екстремальна у своїх пристрастях та вчинках.
    От тільки я кінець не зрозумів, скільки не передивлявся. Він якийсь раптовий і дуже нелогічний та загадковий.
    Добрий модер ))

Чесно кажучи, я дивилася Острів давно і зараз не можу написати нічого конкретного. Треба передивитися. Почекаєте?
    les
    Філософф

Ясне море : хіба в мене є вибір?
    Добрий модер ))

Передивилася Острів.
    Фільм дійсно сильний.
    Щодо фінальної сцени, то важко розібратися що й до чого. Може, вона залишила свою душу на тому озері, а він, нарешті відшукавши довгоочікувану смерть, також повертається на озеро, у володіння його господині?
    Або так: тепер ясно хто рибка і хто впіймався. Тільки от чи був рибалка?
    Якщо зрозуміти, чому фільм називається "Острів" стане зрозумілішою остання сцена.
    А взагалі-то я не товаришую ні з метафорами ні з алегоріями ні з символами.
    les, а що ти думаєш?
    les
    Філософф

Передивився нарешті вкотре "Острів". Останній епізод так до кінця і не зрозумів.....
    Фільм називається "Острів", бо саме озеро є умовним островом, куди приїздять з зовнішнього світу люди для відпочинку, куди тікають злочинці, нещасні, де живе дивна відірвана від світу жінка. Для двох головних героїв те озеро і є островом, де вони здибали один одного і де намагаються кожний сховатися від свого минулого.
    Але це дуже непевний притулок, бо сховатися від життя та від минулого їм не вдається. Навпаки, вони ще більше увійшли у суперечку з суспільством та наробили лиха. І от тоді залишається остання надія, останній притулок - очеретяний острівець посеред озера.
    І шо в кінці? Він один лізе в хащі очерету, а вона чи то втоплена, чи то грається таким чином - лежить у човні...... Повна невизначеність. Чи вони разом, чи нарізно? Чи вона жива, чи він її вбив? Можливі варіанти......
    Я думаю, ідея фільму наступна : скільки б люди не тікали від життя, від минулого, від страждань - від самих себе їм ніколи не втекти - жодний острів їм в цьому не зарадить.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы