Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 31.
    Добрий модер ))

Re: Кім Кі Дук

Пустий будинок

Кім Кі Дук:
    Усі ми — пусті будинки, які з тривогою чекають на того, хто відкриє і визволить нас…

«Пустой дом», вызывавший овации на главных фестивалях осени в Торонто и Венеции, где Ким Ки Док получил свой очередной приз за режиссуру, — это история о человеке, который не находит контактов с окружающим миром: он словно бы заимствует чужие судьбы, потому что в этом мире у него не может быть своей. Его вторжения в чужую жизнь приводят иногда к трагическим последствиям (вполне себе мрачным, но и смешным — Ким Ки Док славен своим черным юмором). Так что чтобы обитать в чужих домах, не причиняя бед ни себе, ни другим, герою надо бы существовать в них бестелесно. (с) Юрий Гладильщиков, «Афиша»
    Миниатюры Миниатюры kinopoisk.ru-Bin-jip-171066.jpg   kinopoisk.ru-Bin-jip-171068.jpg   kinopoisk.ru-Bin-jip-732489.jpg   kinopoisk.ru-Bin-jip-732493.jpg  

сдавайсь!!!

я смотрел
    мне понравился
    зы(его можно смотреть и на японском - все равно там так мало текста что и переводить не нужно)
    Добрий модер ))

Коротко і ясно )) Настаящій мущіна ))

Герой не вимовив жодного слова. Героїня йому під стать, але голос її ми таки чуємо (аж чотири слова і один крик в слухавку) Тим не менше, стрічка повна почуттів і емоцій ... Дуже сподобалося кіно.
    ри?

Оооо! Я вчора теж дивилася це кіно. Хоч як банально це не звучить, але щоб пересвідчитися у тому, чи правильно я зрозуміла суть фільму, задала дурне питання: Сонечко, ти поняв, про шо фільм:) Уточнювала я, бо артхаузні фільми не завше доганяю))))))))))
    Фільма мінє панаравився, асобінно кінець, де вона його спіймала!!!:)
    Добрий модер ))

"Якщо ваша душа стікає кров’ю від рани, яка не заживе ніколи, то ми можемо помінятися. І тоді моя душа плакатиме за вас, а ваша – за мене. Поки ми не втратимо здатність відчувати, ми будемо мучити одного нашими стражданнями. Рано або пізно ми збожеволіємо"

Самаритянка

Добрий модер ))

Мечта (Сон) / Bi-mong (2008)

Жанр: Драма, мелодрама
    Країна: Корея, Kim Ki-Duk Film
    Режисер: Ким Ки-дук
    У ролях: Джо Одагири, Ли На-ён, Пак Чи-а, Ким Тэ-хён, Ли Чу-сок, Хан Ги-чун, Ким Мин-су, Со Чи-вон
    Сюжет фільму:
    Чжина начинают преследовать странные, необычайно реалистичные сновидения. Однажды ночью он просыпается, увидев сон о том, как попадает в автокатастрофу. Он отправляется на место происшествия и обнаруживает, что авария на самом деле произошла, вот только виновной оказывается Ран. Её прямо из постели забирают в полицейский участок. Следуя за ней, Чжин вскоре обнаруживает, что все его сны, оказывается, непостижимым образом воплощаются в жизни этой женщины... Образ бабочки проходит тонкой нитью через всё повествование драмы. Он отсылает нас к древнему даосскому тексту мастера Чжуан Цзы. Однажды пpоснyвшись, Чжyан Цзы не мог pешить, Чжyан Цзы ли он, котоpомy снилось, что он бабочка, или бабочка, котоpой тепеpь грезится, что она - Чжyан Цзы.
    Мені фільм такий собі. Ідея цікава, але багато дивних моментів. Критики кажуть, що фільм натиканий символами різними, я їм вірю ))
    В своїх виявах кіно-жорстокості Кім Кі Дук вже трохи перегинає палицю, не те що гидко, а якось смішно вже від награності.
    Філософф

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Я почала знайомство з Кім Кі Дуком з фільму "Весна, літо, осінь, зима і знову весна".
    Сподобалося, але дався він не з першого разу. Фільм дуже красивий.
    Потім був "Час" і, нарешті, "Натягнута тятива".

Я как раз эти два фильма и смотрела. Сначала тетиву, потом времена года. "Королева - в восторге".
    Даже не знаю, какой понравился больше, оба - чудесные.
    les
    Філософф

Хорошая тема!
    Здорово, что кому-то еще интересен настолько неоднозначный автор!
    Началось у меня все с "Весны,..............". Фильм настолько гармоничный, что я его использую в качестве психотерапии Вот и подумал, что стоит получше узнать автора.
    Купил диск с 10 его фильмами и залпом их пересмотрел. Это все равно как выпить спирту, думая что пьешь воду!
    Больше ни одного фильма, хоть чем-то напоминающего "Весну...." Сначала избыток насилия шокирует и отвращает. Но потом понимаешь, что это не просто садистское любование, а исследование жизни людей, их психики, поведения в пограничном состоянии. Несколько раз фильмы пересматривал и понял, что "Весна.........." на самом деле вписывается в ряд. Потому что она уже не анатомирует страсти, а показывает их преходящесть и возможность и необходимость самоконтроля над ними.
    Потом посмотрел его последние фильмы : "Вздох" и "Мечту".
    "Вздох" - ничего выдающегося - просто добрый фильм, а "Мечта" самый слабый фильм Ким Ки Дука. Такое впечатление, что он выдохся.
    По впечатлениям я б так для себя расположил его фильмы (по убывающей):
    "Весна............"
    "Остров" - наиболее психологичный из фильмов с изобилием насилия
    "Натянутая тетива"
    "Адрес неизвестен" - я америкосов не люблю, похоже, что Ки Дук их тоже не любит
    "Время" - хороший назидательный фильм о том, как любящие люди сдуру могут свою и любимого человека жизнь превратить в бессмысленную муку
    "Вздох" - доброта - это сила
    Все остальные тоже запоминающиеся, но вряд ли захочется пересмотреть, а к вышеперечисленным скорее всего буду возвращаться.
    Добрий модер ))

Я щойно закінчила дивитися "Адреса невідома"

Нікому не раджу дивитися. Може, там і є намір розібратися в тонкощах людської душі, поритися в хащах психології, але стільки насилля не може бути виправдане ніякими хорошими намірами. Там є ненависть до матері і жінок взагалі, насилля над тваринами, фізичне насилля, моральне знущання, усі прояви жорстокості ... бууууеее ... Часто хотілося вимкнути фільм, що я, власне, і робила. Переглянула з третього заходу тільки.
    Взагалі багато таких фільмів в нього, де досить багато жорстокості, але я могла спокійно їх дивитися, і навіть подобалися мені фільми, як-то, Поганий хлопець, або Готель Пташина клітка або Самаритянка, навіть Острів, Крокодил. Та всі більш-менш нормальні, а от Адреса невідома - жах!
    les
    Філософф

А мені "Адреса невідома" дуже сподобався.
    Так, він більш соціальний, ніж більшість інших фільмів Кім Кі Дука, бо в ньому задіяно більше рівнозначних героїв, кожний з яких має свою долю, вавки в голові, по-свойому страждає. Нема акценту на проблемі одного або двох героїв.
    Так, це не любовна драма, на відміну від "Часу", "Подиху", "Поганого хлопця" або "Порожнього будинку". Але від цього фільм гірше не став. І насилля в ньому, хоч і багато, але не така його концентрація на окремого героя, як в інших фільмах, та й насилля це більш природнє, бо має соціальні джерела, і тільки у другу чергу - внутрішні.
    Не побачив "ненависть до матері і жінок взагалі" - є насильство, зокрема і над жінками, але, як і годиться, зображено це так, шо співчуваєш саме жінкам.
    Насильство над тваринами? Їдять вони собак - це уних в культурі так само, як ми свиней їмо. Але ж у фільмі є сцени тільки з натяком на справжнє насильство над тваринами - таких кадрів, як хтось на цьому форумі розмістив, у фільмі і далеко немає.

Тим, хто готовий з розумінням ставитися до культурних відмінностей між нами та корейцями, та тим, хто не потребує лише психологічного копання у статевих відносинах, ДУЖЕ рекомендую цей фільм.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4

Теги для этой темы